Gün boyu etkili kalıcı güzel bir far sadece 6TL

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlar slm, ben yıllardır flormar kullanırım yani hiç değiştirmeyi düşünmedim makyaj malzemelerinden gayet memnunum hem hesaplı hem de kaliteli..
Biliyorsunuz flormar yüzünü değiştirdi ürünlerini yeniledi.. ve geçenlerde bir mavi far aldım numarası 18.. arakdaşlar ben böyle güzel bir far görmedim kadife gibi o kadar kalıcıki suya felan dayanıklı harika bir ürün göz kapağının üzerinde toplanmıyor ki ben far bazı kullanmıyorum.. kesinlikle tavsiye ediyorum.. EN BÜYÜN ÖZELLıĞı HAYVANLAR ÜZERıNDE DENENMıYOR VE HAYVANSAL KATKI MADDESı BULUNMUYOR :lepi: online alışveriş siteside açılmış süperrrrr

XXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar slm, ben yıllardır flormar kullanırım yani hiç değiştirmeyi düşünmedim makyaj malzemelerinden gayet memnunum hem hesaplı hem de kaliteli..
Biliyorsunuz flormar yüzünü değiştirdi ürünlerini yeniledi.. Ve geçenlerde bir mavi far aldım numarası 18.. Arakdaşlar ben böyle güzel bir far görmedim kadife gibi o kadar kalıcıki suya felan dayanıklı harika bir ürün göz kapağının üzerinde toplanmıyor ki ben far bazı kullanmıyorum.. Kesinlikle tavsiye ediyorum.. En büyün özelliği hayvanlar üzerinde denenmiyor ve hayvansal katkı maddesi bulunmuyor :lepi: Online alışveriş siteside açılmış süperrrrr

xxxxxxxxxxxx

canım tavsiyen için çok teşekkürler.bende üye oldum şimdi flormarın sitesinden dediğin farı spariş vermek üzereyim.seçtiğin renkde güzelmiş tatlı bir mavi.aynısından spariş veriyorum hemen:)))

canım tavsiyen için çok teşekkürler.bende üye oldum şimdi flormarın sitesinden dediğin farı spariş vermek üzereyim.seçtiğin renkde güzelmiş tatlı bir mavi.aynısından spariş veriyorum hemen:)))

ay canım sevindim valla faydalı olabildiysem :1hug:

X