Sünnet sünnet çocuğuna kına sürerken hangi şarkı çalar??

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
1.188
44
43
arkadaşlar oğluma sünnet düğünü yapmayı düşünüyorum.çeşitli organizasyonlar yapıyorum kendi çapımda...
bizim buralarda sünnet çocuğuna kına gecesi yapılır..ve sünnet çocuğuna kına sürülür.fakat şimdiye kadar hiç dikkat etmemişim, tam kına sürülürken hangi şarkı çalar.??bilen varsa paylaşırsa sevinirim...yada yeni bir fikriniz varsa,fikirlerinizi bekliyorum !

Sanada fikir veriyoruz beğenmiyorsun canım, yumurtanın sarısını çal o zaman :))))))
Gençosman şarkı değil marş canım, sevgiler opuyorumnanaktan

canım de oğluma sünnet kına gecesi yaptım ben şöyle yaptım arkada sadece hafif müzik çaldı bizde tepsi elimizde dönerekten kınayı getir aney falan söyledik sonra kınası yakıldı aslında başka şeyler dah söyledi kızlar ama ben heycandan vede ağlamaktan hatırlayamıyorum bunları bile hayal meyal işte ay canım o kadar güzel bir duyguki bu anlatamam

canım de oğluma sünnet kına gecesi yaptım ben şöyle yaptım arkada sadece hafif müzik çaldı bizde tepsi elimizde dönerekten kınayı getir aney falan söyledik sonra kınası yakıldı aslında başka şeyler dah söyledi kızlar ama ben heycandan vede ağlamaktan hatırlayamıyorum bunları bile hayal meyal işte ay canım o kadar güzel bir duyguki bu anlatamam

demekki sünnet kınasına özel bir şarkı yok anladığım kadarıyla isteyen istediğini çalıyor...gerçekten böyle bir türkü olmaması büyük eksiklik...

oh oh suyundanda - sezen aksu olurmu sizce ?

Yok yahu benim Gençosman bile bundan iyiydi kaydirigubbakcemile3
Kendi yörenize, adetlerinize uygun bir türkü seç bence, biraz hareketli olsun,:teytey:
Halamı bi şarkı bulamadın o zamandan beri, türkü sitelerine gir bir bak istersen.:hulya:

Yok yahu benim Gençosman bile bundan iyiydi kaydirigubbakcemile3
Kendi yörenize, adetlerinize uygun bir türkü seç bence, biraz hareketli olsun,:teytey:
Halamı bi şarkı bulamadın o zamandan beri, türkü sitelerine gir bir bak istersen.:hulya:

buldum galiba bu nasıl : aman bre deryalar alkisalkisalkis

Arnavutmusunuz canım siz??
Damat halayı da süper bir dinle bence kaydirigubbakcemile2

bir yanım macır ,bir yanım patiriyot.. aman bre deryalar uyar bize.. rumeli yada trakya halayları olur ''damat'' halayı da olur ama ellerde mum veya mendilller olacağından o halayı çekemeyiz.:)
hihoyyyt

X