Doktorumdan tavsiyeler lütfen okuyun

I

ipekbocugumm

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ipekbocugumm
Slm arkadaşlar size hamile kalmakla ilgili bazı önemli bilgiler vermek istiyorum doktorumun bastıra bastıra sölediği önemli bilgiler herkes kulaktan dolma bazı şeyler bilio ama bende doktor tavsiyesinde olduğu için sölemek sze yardımcı olmak istedim
1.eğer adetiniz düzenliyse her kadının genelde yumurtlama zamanı adetinden itibaren sayarak 10.ve 20.günler arasıymış.
2.bu günler arasında 1er gün arayla eşinizle ilişkiye girecekmişsiniz,eğer hergün girilirse sperm kalitesi düşermiş bu herkesin bildiği bişey ama olsun sölemekte fayda var yine de.
3.ilişki bittikten sonra belinizin altına bir yastık koyup sadece 15dk yarım saat bekleyecekmişiz.
4.duşa girdiğimiz anda vajinanın içini değil de üstten sadece su tutacakmışız eğer içini temizlersek o spermler ölürmüş o zmanda yaptığımız işin bir anlamı kalmazmış.
ben bunları sizinle paylaştım umarım az da olsa size yardımcı olmuşumdur en önemlisi de STRES YAPMAMAMIZ eğer RABBİM o bebeği bana verecekse onun 1vakti ve zamanı var diye düşünüyorum doğumun ve ölümün zamanını YÜCE RABBİM belirler o yüzden sakın stres yapmayın ben artık yapmıyorum içim rahat bana RABBİM onu zamanında verecek yeterki sağlıklı olsun da tek tesellimiz duaa lütfen stres yapmayın lütfennn hadi size ii akşamlarrrrrrrrrr

Cok faydali bilgiler sagol ama rahimin icinide yikamazsak cenabet kaliriz benim kafama o takildi :bbo:

merak etme cenabet kalmazsın.eğer rahımın içini yıkarsan oradakı rahimi koruyan asitler ve mikroplardan koruyan maddelere zarar verirsin.bu sayedede çok çabuk kadın hastalıklarına yakalanırsın rahim kendini koruyamaz.zaten belli bir süre sonra o spermler ölüyor ve atılıyor eğer yumurtlama dönemin değilsen zaten hemen atılıyor.özelliklede doktorlar kesinlikle sabun sürmeyin diyor.sabunda mantar hastalığını tetikliyormuş.umarım yardımcı olmuşumdur.

Ciddi misin? Ben özellikle bol dus jeli kullaniyorum hmmm bilmek yararli sagol

öncelikle paylaşımın için teşekkürler, çok faydalı bilgiler bunlar...
arkadaşlar afedersiniz ama bu vajinal duş da nedir? hayatım boyunca hiç yapmadığım bişey yani af buyurun lütfen de vajinanın dış kısmını, anlayacağınız dış kısmın biraz içerisini yıkıyoruz dış dudakların içini tabi ama yani chocolete arkadaşım rahim temizlenmez mi deyince çok derinlere su tuttuğunuzu anladım, bilmem yanılıyor muyum?
ben hiç yapmadım ve gebeliğe olumsuz etkisi dışında pek çok vajinayı korumakla görevli faydalı bakteriyi de öldürdüğünü çokça okudum...bence yapmamalısınız

X