Dr. Sadullah Karun

nunini

Guru
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
29
0
slm arkadaşlar. forumu uzun zamandır takip diyorum ve bugün konu açmaya karar verdim. bende burun estetği olma düşüncesi içerisindeyim. burnum kemerli ve ucu sarkık. Dr. Sadullah KARUN ile görüşme fırsatım oldu. ilk görüşmede memnun kaldım.şuan karar aşamasndayım. fiyatıda oldukça uygun. Dr Beye burun ameliytı olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorm. ameliyat öncesi ve sonrası ilgilniyormu (bir arkadaşımız dr un ameliyat sonrası yanına gelmediğini yazmıştı) ben biraz pimpirikli biriyim o yüzden soruyorum bunu. ve yapılan ameliyattan ne drece memnun kalındı bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. açıkçası ameiyat sonrası beğenmemekten ve şişlik morluk ve ağrıdan çok korkuyorum görüşmk üzere

mrb arkadasım beni,im kurstakı arkdasım kendısının sekreterı ve arkadasımının da burnunu yapmıs zamanınıda ztn kıs cok uzun y,zamndır onun yanında calısıyor o bana soylemeden once bılmıyordum burnunda estetık olduğunu yuzune yakısan bı burun olmus.fıyatlarının uygun olduğunu soyluyor arkdasım.

ameliyatı medılıfe hastanesinde yapıyor sanırım çapa da. fiyatlarıda 2,500 civarı

Sadullah beye daha yeni ameliyat oldum. Ameliyat sonrası tam 3 defa kontrole geldi. ÇOk mütevazi , her sorumu sabırla cevapladı. Cep telefonunu verdi , herhangi bir problemde beni arayabilirsiniz dedi. Ben çok memnun kaldım doktorumdan.

Edamisra , crazy46 ona yeni ameliyat olanlar arasında. Onların resimleri var bakabilirsiniz. Ben daha şiş ve morrum. ıyileşince bende koyacağım resim. Sadullah beyden memnun olmayan yok

Canan ameliyat olmana çok sevindim,çok geçmiş olsun canım....Burdaki dr. a olmadığına pişman olmayacaksın umarım.Keşke benide uyaran olsaydı.
Neyse biliyorsun benimde tekrar ameliyat olmam gerekiyor.ıstanbulda olduysan 1 gece orada mı kaldın nasıl gidip geldin kolay oldumu? Eğer memnun kaldıysan ayrıntıları yazar mısın bana özelden canım...Mutlaka haberlerini bekliyorum.....

Edamisra , crazy46 ona yeni ameliyat olanlar arasında. Onların resimleri var bakabilirsiniz. Ben daha şiş ve morrum. İyileşince bende koyacağım resim. Sadullah beyden memnun olmayan yok

canım şişlik ve morlukların geçince fotolarını paylaşabilirmisina.s.

arkadaslar merhaba bende sadullah beye randevu aldım ama cok heycanladım simdi ameliyat olanlardan rica etsem nasıl oldu burnunuz memnunmusunuz yüzde en önemli yer kötü bişeyde hersey mahfolabilir :KK43:

typical ameliyat yeni oldum demişsin kaça yaptı ameliyatını hastane parasııda içindemi

mrb arkadaşlar ben dr.sadullah beyle burun estetiği için görüşmeyi düşünüyorumm. kendisine burun estetiği yaptıranlar görüşenler resim yorum ne varsa bekliyorum sizden lütfenn :)))

slm arkadaşlar. forumu uzun zamandır takip diyorum ve bugün konu açmaya karar verdim. bende burun estetği olma düşüncesi içerisindeyim. burnum kemerli ve ucu sarkık. Dr. Sadullah KARUN ile görüşme fırsatım oldu. ilk görüşmede memnun kaldım.şuan karar aşamasndayım. fiyatıda oldukça uygun. Dr Beye burun ameliytı olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorm. ameliyat öncesi ve sonrası ilgilniyormu (bir arkadaşımız dr un ameliyat sonrası yanına gelmediğini yazmıştı) ben biraz pimpirikli biriyim o yüzden soruyorum bunu. ve yapılan ameliyattan ne drece memnun kalındı bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. açıkçası ameiyat sonrası beğenmemekten ve şişlik morluk ve ağrıdan çok korkuyorum görüşmk üzere

burun ucunu iyi yapamıyor diye duydum bende öyle mi ya gerçekten :KK43:

X