Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar ; Sizce Ne Kadar Sürer?

tales

ღ Aşık RapunZel ღ
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
311
2
Benim sorum ,sizce bu saçlarım bakımlarla ne kadar sürede tam anlamıyla belimde olur sizce.:1ninca:
Ne kadar sürede yani bunu merak ediyorum :)))

bu saçlar omuzlarımdaydı hatta daha bile kısa 9-10 ay gibi bi sürede bu kadar uzattım bakımlarla.mirmirmirmir

Simdiden fikrini paylaşanlara teşekkür ederim buyrunnnnnnnnn

daha fazla katlanamicimmakannehir ondan soruyorum zor geliyr kış vakti:nazar:

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
ehehe buldum :icecream:
süper uzamış valla
3-5 ay civarı bi sürede beline gelir diye tahmin ediyorum
asıl yazın zor olur kız,sıcakta :bbo:

ehehe buldum :icecream:
süper uzamış valla
3-5 ay civarı bi sürede beline gelir diye tahmin ediyorum
asıl yazın zor olur kız,sıcakta :bbo:

sogukta hazırlamaya üseniyorum da:kedi:

3-5 ay kısa degil mi ya :sinifsinif: vala öyle olcagını bilsem hic durmam baslarım yine 2 günde bir turplu suya :ecrin_bebek: saç kestirmeye hasret kaldım vala

bende aynı dertten müzdaripim canım ....saçlarım yandı ,kestirdim belimdeki saçlarım omuzlarıma geldi...1 aydır bakım yapıyorum .. 5 gündür de bir bardak sütün içine 1 kaşık kurumaya ekleyip içiyorum..siteden bir arkadaşım sağolsun o bu yöntemle sağlıklı ve uzun saçlara kavuşmuş ...bu arada ben idareten gerçek saç tan çıtçıt aldım ...çok rahatsızsan al ,uzayana kadar... nerden baksan 5-6 ayı alır uzaması yine ...ayda 1 cm den hesapla arı bakımlarla 1.5 cm uzasa ...

3-5 ay kısa degil mi ya :sinifsinif: vala öyle olcagını bilsem hic durmam baslarım yine 2 günde bir turplu suya :ecrin_bebek: saç kestirmeye hasret kaldım vala

bence kısa değil :ecrin_bebek:
başta temmuza kadar belimde olsun yeter diyordum ama bakımlarla gün geçtikçe daha çok uzadığını görüyorum saçlarımın.
senin de öyle olucak eminim yerimseniben

bakım yaptığın süre içinde saçlarını hiç mi kestirmedin?

Ne bakimi yapiyosunuz kzlar ben saclarim gürlesmesini istiyom okadar az sacim varki ayyyy sinir oluyom banada bir çare bulunya

Ne bakimi yapiyosunuz kzlar ben saclarim gürlesmesini istiyom okadar az sacim varki ayyyy sinir oluyom banada bir çare bulunya
lapinu cim üstte yazdıklarımı oku ...ya bakım yap maya çok iyimiş ....yada çıt çıt saç al ama gerçek saçtan inan çokkk işe yarıyor...yoğunluğu artar saçlarının ..çıtçıt zaten ya saçalrı yoğunlaştırmak yada boyunu uzatmak için kullanılır...:1hug:

Turplu su mu yapıyosun sadece?
Bende bi ara başlamıştım ama nedense devamı gelmiyoo kaydirigubbakcemile3
Çok üşengeçim heralde :umursamaz:

Turplu su mu yapıyosun sadece?
Bende bi ara başlamıştım ama nedense devamı gelmiyoo kaydirigubbakcemile3
Çok üşengeçim heralde :umursamaz:

evet sadece turplu su yapmıstım simdi baska seylerde denesem diyorum kafamçokkarıştı

ROUGE evet canm bakım yaptgm süre icinde hic kestirmedim.hatta komik bi kuaför olayımda vardır. kadın saclarıma baktı baya uzamıs dedi bende evet dedim uzadılar , sizce kestirmeye gerek varmı dedim hayır yok dedi . bu arada 1 yıldır sac kesitmredigimi düşünün.kadına dedim 2 ay önce kestirdim dedim cünkü tutturdu uclardan alıyım diye. sonra dedi belli kestirdigim kırıgında yok dedi hizaya gelsin diye dedim dedi mirmirmirmir

öyle yani kuaför bile yedi ben turplu suya o konuda üstüne bise tanımam ama insanın canı değişiklik istiyor yaa :1ninca:

Hmm ay bende hemen başlıyorum ozaman..
Gerçi başlıyorum ama bi türlü devamı gelmiyo:))
Devamlı yapmak gerekiyo.. bende denicem bakalım inşallah işe yarar:)
Bu arada bide baya parlatıyo saçı turplu su:)

kırmızı turp mu bu ...içi beyaz...hani gaz yapan ?

haşlayıp ,soğuyunca kafaya sürüyoz...

Hmm ay bende hemen başlıyorum ozaman..
Gerçi başlıyorum ama bi türlü devamı gelmiyo:))
Devamlı yapmak gerekiyo.. bende denicem bakalım inşallah işe yarar:)
Bu arada bide baya parlatıyo saçı turplu su:)

evet kesinlikle uzun aradan sonra ilk yapışımdı bu. siz bide 1 ay sonra görün buklelerimi nasıl canlanıp lüle lüle olcaklar. bütün yaz beni hic utandırmadı saçlarım simdi simdi bakıma ihtiyac duyuyorlar yine haklı olarak :kedi:

ama turplu su rastladıgım en güzel saç bakımı hakkını yiyemem yaratana sükür valla opuyorumnanaktan

kırmızı turp mu bu ...içi beyaz...hani gaz yapan ?

haşlayıp ,soğuyunca kafaya sürüyoz...

evet aynen o canım :)) kaydirigubbakcemile3

evet sadece turplu su yapmıstım simdi baska seylerde denesem diyorum kafamçokkarıştı

ROUGE evet canm bakım yaptgm süre icinde hic kestirmedim.hatta komik bi kuaför olayımda vardır. kadın saclarıma baktı baya uzamıs dedi bende evet dedim uzadılar , sizce kestirmeye gerek varmı dedim hayır yok dedi . bu arada 1 yıldır sac kesitmredigimi düşünün.kadına dedim 2 ay önce kestirdim dedim cünkü tutturdu uclardan alıyım diye. sonra dedi belli kestirdigim kırıgında yok dedi hizaya gelsin diye dedim dedi mirmirmirmir

öyle yani kuaför bile yedi ben turplu suya o konuda üstüne bise tanımam ama insanın canı değişiklik istiyor yaa :1ninca:

ben 2ayda bir düzenli olarak kırık aldırıyorum
çünkü saçlarım çok ince telli ve kırıldıklarında tüy tüy duruyor uçlar,acayip elektrikleniyor vs -tatlicadiarzu-

X