bıyığa lazer yaptıran varmı

eda35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
254
95
yaa rakadaşlar bıyıga lazer yaptırıp leke kalmadan memnun kalan varmı :1hug:

ben yaptırıyorum 3.senansımı oldum çok çok memnunum iz falan yok fark edilmiyo bile benim bıyık kısmı çok siyahtı elimle bile dokunmak istemiyordum şimdi hiç rahatsız olmuyorum çok mumnunum

bende yaptiriyorum cnm.. iz felan yok.. hatta yazin turkiyede yaptirmistim.. hic tafsiye etmemisti yapan bayan yuzunde leke kalir diye.. leke iz felan kalmadi cok sukur :)

benimde yeni bitti.:)baya erkek gibi bıyıklarım çıkıyordu ama şu an çok çok iyi hiç çıkmıyor artık.iz falan da kalmadı.iz kaldıysa istersen expigmenti dene.ben lazerden önce kullanmıştım onu ve bıyık bölgemin rengi normale dönmüştü

bende yaptırdım çokta memnundum iz filanda kalmadı ama yazları gittiğimde lazerden sonra güneş kremi veriyolardı birde bir krem dahaa varr ama adını hatrlayamadım onuda her lazer sonrası veriyodu.. ama artık gitmiyorum sıkıldım gitmekten birazda çalışanları çok ilgisiz suratsız niye geldin der gibilerdi buda bahanesi oldu sankii :):) başka bi yere gitmeyi düşünüyorum ankara olup önerebileceği bi yer olanlar varsaa lütfen bilgilendirsinler beni hiç bilmeidğim bi yere güvenemem

kızlar bende şimdi tüm yüze başlıcam diode lazere beyaz tenliyim tüylerim siyah bıyık bölgemde öle sonuç alırım sanırım siz kaç seansta bitirdinz

cnm bnmkisekiz seantamı ne biti.yüz bölgesi bıyık bölgesi diğer bölgelere göre daha geç cevap veriyor.o yüzden bıyık biraz uzun sürebiliyor

X