Yardm edin ne olur..

axi___

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
400
33
yardım edin bi akıl verin napcam ben :KK43: 4 yıllık bi ilişkim vardı lise 2den beri birlikteydik.. cok kıskanctı kendisi.. ben liseden yeni mezun oldum şuan dershaneye gidiyorum.. nasıl ordaki erkeklere soru sorarmısım ben erkeklerle konusmayacagıma söz vermişim diye şuan benden ayrıldı artık arama beni bitti dedi güvenmiyorum dedi daha neler neler saydı ve telefonu kapattı.. ben bunu hakedecek ne yaptım bi soru sordum diye aldatmışım gibi davrandı ölsen bile sana geri dönmem dedi :KK43: 4 yıldır her an birlikteydik telefonda konusurduk mesajlaşırdık şimdi ben bi anda nasıl bitti deyip hayatımdan silecegim.. ben seni hayatımdan cıkardım üzülürsemde yaptıklarını aklıma getiririm ve aramam sana dönmem dedi.. aglamaktan gözlerim şişti.. üstelik sınava hazırlanayorum ben ne ders umrumda ne baska bişey hayatım mahvoldu sınavıda kazanamam :KK43:(((

birazda onun canı ayrılmak istemiş bence

sebep bu olamaz.nevarki bunda

ne yani saçmalık... sen şimdi hiçbir erkekle konuşmayacaksin

mümkünmü bu....kalan kaldığı yerde kalsın bence...

hiiiiç eyvallah etmeyin..derslerinize bakın sınavınızı düşünün

boşu boşuna kendini üzüyorsun..ortada bişi yokken ,hayal dünyasında yarattığı bir olayla,senden ayrılıyorsa ,bu kişi için göz yaşı dökmek yerine iyikide kurtulmuşum demen lazım..belki ileride daha saçma sapan şeyler olacaktı ve daha çok canın yanacaktı..demekki senden soğumuş ki böyle bi yalanla seni kolayca bırakıyor..bırak gitsin..sen derslerine çalış..elini sallasan ellisi

söz vermişimde tutmamışım.. gercekten kimseyle konuşmuyordum ben sadece o günde sınıfta kimse yoktu yapamadım diye sordum.. yalancısın sen diye etmedigini bırakmadı bana :KK43: bi anda nasıl silip atarım herseyi.. :KK43:((

boşu boşuna kendini üzüyorsun..ortada bişi yokken ,hayal dünyasında yarattığı bir olayla,senden ayrılıyorsa ,bu kişi için göz yaşı dökmek yerine iyikide kurtulmuşum demen lazım..belki ileride daha saçma sapan şeyler olacaktı ve daha çok canın yanacaktı..demekki senden soğumuş ki böyle bi yalanla seni kolayca bırakıyor..bırak gitsin..sen derslerine çalış..elini sallasan ellisi
herkes beni suçlu görecek çünkü yalancısın yalan söyledin verdigin sözü tutmadın dedi. :KK43:( keşke sevmedigine inanabilsem tek bi gözyaşı dökmem .. ama kendi salaklıgıma da acıyorum nasıl bu kadar kör olmuşumda bi anda bırakıp gidecegine inanmamışım hayatımın ortasına koymusum onu :KK43:((

ay güzelim duyanda ömrünü verdin falan sanacakki ,ömrünü verden ne olur böyle bir insan için..biri seni istemiyorsa sende isteme ,bu kadar basit yani..zaten ,bişz şu kadar beraber olduk ,nasıl bitiririm diye ,ilişkisi bitme noktasına gelen ama hala zorla ayakta tutmaya çalışan ve sonunda da mutsuz olan o kadar çok insan var ki

herkes beni suçlu görecek çünkü yalancısın yalan söyledin verdigin sözü tutmadın dedi. :KK43:( keşke sevmedigine inanabilsem tek bi gözyaşı dökmem .. ama kendi salaklıgıma da acıyorum nasıl bu kadar kör olmuşumda bi anda bırakıp gidecegine inanmamışım hayatımın ortasına koymusum onu :KK43:((

ya sen millete ne bakıyorsun..mileltin ağzı torba değilki büzesin..biri sorarsa sende yapamadık ayrıldık ,saçma sapan sebeple ayrılmak istedi dersin olur biter...umursamazsın da...

bence boşwer nie ağlıyosun o senin için ağlasın...cnm bak erkek milleti yalvartmaktan çok hoşlanıyor sakın tekrar başlayalım deme zamanında bende çok yalvarmıştm ama biteceği warsa senin için hayrlısıysa olması gerekiomuş..ama sakın ilk adımı sen atma...bu nedenden dolayı ayrılması saçma geldi bana ya bide 4 yıılık ilşki..bahanesi olmuş...ama üzülme hiç bi şekilde haketmio senin sevgini...
geri dönmezse napıcam.. sevgimi gectim onu bi anda atamam zaten içimden ama her an birlikteydik onunda alışkanlıgı var... ben kimseye dilip varıpta ayrıldıkta diyemem helede bu sebebten hiç diyemem.. kendime bile bitti diyemiyorum inandıramıyorum.. herşey bukadar basitmiymiş bi telefonla bitti hersey.. ona okadar baglandım ki herkesi hayatımdan cıkardım arayacak dert yanacak bi arkadasım bile yok adam gibi.. ancak burası var.. düşünün onun için neler yaptıgımı ama o bi soru sordum diye aldattım gözüyle bakıp yalancı ilan etti beni..

milletde degil derdim aslında ben kendime bile bitti beni bıraktı diyemiyorum ki sadece herkes boş boş konuşcak umtum o da degil.. ben bukdar basitmiyimde bıraktı bi bnun için:KK43:(

şimdi dershaneye gidiyorsun yarın üniversiteye gideceksin sen hiç mi erkek cinslerle muhabbet etmiyceksin ne kadar saçma bi düşünc e.onun canı bahane üretip ayrılmak istemiş bu nedenle insan gerçekten sevdiği birinden ayrılırmı bence onunki kıskançlıktan çıkmış paranoyaya dönmüş.sen iyisimi onun için bi dr ayarla tedavi olsun.kendini de üzme salla gitsin tecrübelerle kanıtlanmıştır hiç bişeye değmez canım geleceğini düşün.daha neleri çıkar karşına boşverr...

şimdi dershaneye gidiyorsun yarın üniversiteye gideceksin sen hiç mi erkek cinslerle muhabbet etmiyceksin ne kadar saçma bi düşünc e.onun canı bahane üretip ayrılmak istemiş bu nedenle insan gerçekten sevdiği birinden ayrılırmı bence onunki kıskançlıktan çıkmış paranoyaya dönmüş.sen iyisimi onun için bi dr ayarla tedavi olsun.kendini de üzme salla gitsin tecrübelerle kanıtlanmıştır hiç bişeye değmez canım geleceğini düşün.daha neleri çıkar karşına boşverr...
gerkekten suan hiç bişey gözümde yok okul üniversite.. ben nasıl bukadar basit oldum ona yanıyorum hazmedemiyorum bir türlü..

geri dönmezse napıcam.. sevgimi gectim onu bi anda atamam zaten içimden ama her an birlikteydik onunda alışkanlıgı var... ben kimseye dilip varıpta ayrıldıkta diyemem helede bu sebebten hiç diyemem.. kendime bile bitti diyemiyorum inandıramıyorum.. herşey bukadar basitmiymiş bi telefonla bitti hersey.. ona okadar baglandım ki herkesi hayatımdan cıkardım arayacak dert yanacak bi arkadasım bile yok adam gibi.. ancak burası var.. düşünün onun için neler yaptıgımı ama o bi soru sordum diye aldattım gözüyle bakıp yalancı ilan etti beni..

milletde degil derdim aslında ben kendime bile bitti beni bıraktı diyemiyorum ki sadece herkes boş boş konuşcak umtum o da degil.. ben bukdar basitmiyimde bıraktı bi bnun için:KK43:(

açıkcası bu yazdıklarından sonra,erkek arkadaşının yaptığı şeye şaşrımadım..adam telde herşeyi bitirmiş..sen arkadaşlarından bile vazgeçmişsin ,hayatında ondan başka kimse kalmamış..( bunu da neden yaptım anlamadım,hepimizin erkek arkadaşı oldu ama hiçbirimiz onun uğruna başka arkadaşlarımızdan vazgeçmedik) ,onun için neler neler yapmışsın öyle diyorsun....eeee adamda seni avucuna almış...sana herşeyi yapar...ister ayrılır, ister bağırır ,ister aldatır....vsvs...nede olsa çantada kekliksin...
bu kadar da kendinizi kullandırmayın ,buna da sevgi demeyin..
bu kadar basitmiyim demişsin ,kusura bakmada şekerim ,sen bu kadar şeyi yapmakla basitmi olursun bilemem ama köle olursun..bu kesin..
barışsanız bile buna benzer şeyleri de çok yaşarsınız...

kısacası senden ayrılmak ıcın bahaneye bakmıs
bulunmaz zencı yara bandımı bu cocuk...
neden kendını bosu bosuna uzuyorsun kı
sen otur dersıne calıs, takma da hiiic... unıversıte hayatına basladıgında ya da ıs hayatına atıldıgında daha nıcelerıyle tanısırsın emın ol fıstık yerimseniben

açıkcası bu yazdıklarından sonra,erkek arkadaşının yaptığı şeye şaşrımadım..adam telde herşeyi bitirmiş..sen arkadaşlarından bile vazgeçmişsin ,hayatında ondan başka kimse kalmamış..( bunu da neden yaptım anlamadım,hepimizin erkek arkadaşı oldu ama hiçbirimiz onun uğruna başka arkadaşlarımızdan vazgeçmedik) ,onun için neler neler yapmışsın öyle diyorsun....eeee adamda seni avucuna almış...sana herşeyi yapar...ister ayrılır, ister bağırır ,ister aldatır....vsvs...nede olsa çantada kekliksin...
bu kadar da kendinizi kullandırmayın ,buna da sevgi demeyin..
bu kadar basitmiyim demişsin ,kusura bakmada şekerim ,sen bu kadar şeyi yapmakla basitmi olursun bilemem ama köle olursun..bu kesin..
barışsanız bile buna benzer şeyleri de çok yaşarsınız...
evet haklısın yok hayır diyecek yüzüm yok sana karşı.. ama bunu gec anladım hemde cok gec anladım.. bukadar yükün altından nasıl bi anda kalkıcam bilmiyorum.. bukdar kullanıldıgıma inanamıyorum..:KK43:((

kısacası senden ayrılmak ıcın bahaneye bakmıs
bulunmaz zencı yara bandımı bu cocuk...
neden kendını bosu bosuna uzuyorsun kı
sen otur dersıne calıs, takma da hiiic... unıversıte hayatına basladıgında ya da ıs hayatına atıldıgında daha nıcelerıyle tanısırsın emın ol fıstık yerimseniben

inş. dayanabilirim.. siz nasıl böyle unut diyebiliyorsunuz anlam veremiyorum.. aynı şeyi siz yaşasanız.. 4 yıldır birlikte oldugunuz insan sizi bukadar basit görüp bi anda bıraksa.. bütün alışkanlarınız bi an da son bulsa.. en azından kendi durumuzuna üzülüp aglamaz mısınız..

inş. dayanabilirim.. siz nasıl böyle unut diyebiliyorsunuz anlam veremiyorum.. aynı şeyi siz yaşasanız.. 4 yıldır birlikte oldugunuz insan sizi bukadar basit görüp bi anda bıraksa.. bütün alışkanlarınız bi an da son bulsa.. en azından kendi durumuzuna üzülüp aglamaz mısınız..

aynı seyın benım basıma gelmedıgını nerden bılıyorsun kı guzelım
benım durum senden daha vahım
askerdekı bırını bekledım
degmeyınce sepet havasını cekeceksın bu kadar basıt
anasının karnından bır cıkmadık heralde
annem babam dısında kımseyı hayatımın merkezı yapmam ben
bıttıyse bıttı ne olmus yanı karalar baglayıp ah vah edıp oturacakmıyız
bırı gıder bırı gelır sallaaa erkek kıtlıgımı var dunya da
gercek degerı veren bır kısı senın karsına cıkacak merak etme, sadece bıraz zaman senın ıcın... sabırlı olmayı ogren

dolduruşa gelmiştir

bir anda atamasanda zamanla atarsın

sen içinden sldikten sonrada o gelir büyük ihtimal

dönecektir bir gün elbette... senden beklentisi çok fazla imiş. eğer verdiğin bir söz vardı ise ve bunu tutmadı isen üstüne üstlük de fazlasıyla kıskançlığı var ise bir anlık sinirle söylenmiş o sözler, gibime geliyor...:hulya:

senin bi erkeğe soru sorduğunu nasl öğrenmiş sen mi söyledin?

canım benim boşver valla. sen esir misin ne demek erkeklerle nasıl konuşurmuşun. üniversiteye gidiceksin orda napıcaksın. gün geliyo ki erkek arkadaşlarımızla ders çalışırken sabahlıyoruz yada evlerine kadar gidip not alıyoruz yada onlar geliyo.

biraz zaman geçip sınavını düzgünce kazanınca anlıcaksın böyle esir bi ilişki yaşamak istemediğini.
ne ortamlar görüceksin belki gün gelecek ondan fazla seveceksin. daha çok küçüksün.

aynı seyın benım basıma gelmedıgını nerden bılıyorsun kı guzelım
benım durum senden daha vahım
askerdekı bırını bekledım
degmeyınce sepet havasını cekeceksın bu kadar basıt
anasının karnından bır cıkmadık heralde
annem babam dısında kımseyı hayatımın merkezı yapmam ben
bıttıyse bıttı ne olmus yanı karalar baglayıp ah vah edıp oturacakmıyız
bırı gıder bırı gelır sallaaa erkek kıtlıgımı var dunya da
gercek degerı veren bır kısı senın karsına cıkacak merak etme, sadece bıraz zaman senın ıcın... sabırlı olmayı ogren
aynı şeyleri yaşamışsan tabi bişey diyemem.. ama sende o an cok kötü olmuşsundur şimdi üzerinden zaman gectigi için böyle kolay oluyordur.. herşeyi zamana bırakmak en iyisi ama o zaman içinde de benden alıp götürdükleri cok olacak.. artık kimseye güvenim yok.. ben neler neler yapmadım ki dershanede derece sınıfındaydım sırf sınıftan biri teklif etti diye düşük sınıfa gectim.. yine bişey demedim tamam degiştiririm sınıfımı dedim.. ama boşuna kendi hayatımı mahvetmişim ben :KK43:((((

dolduruşa gelmiştir

bir anda atamasanda zamanla atarsın

sen içinden sldikten sonrada o gelir büyük ihtimal

dönecektir bir gün elbette... senden beklentisi çok fazla imiş. eğer verdiğin bir söz vardı ise ve bunu tutmadı isen üstüne üstlük de fazlasıyla kıskançlığı var ise bir anlık sinirle söylenmiş o sözler, gibime geliyor...:hulya:

senin bi erkeğe soru sorduğunu nasl öğrenmiş sen mi söyledin?
evet ben söyledim.. laf arasında söylenmiş bişeydi bukadar büyütecegini tahmin etmezdim.. konusurken şu konuyu yapamıyordum ona sordum şöyle filan diye anlatınca kıyametler koptu.. ama ben nasıl böyle tepki verecegini düşünürdüm ki ben normal bi olay gibi konusma arasında söyledim..

X