Cilt Bakımı Ürünleri nilera sabunlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sedna03

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
1.824
32
slm kızlar.bilmem bu sabunları kullanan varmı?ben limonlusunu kullandım.cilt uzmanı tavsiye etti.yeni başladım aslında ama fena değil...başka kullanan varmı?sizce nasıl?yoksa ben yeni başladığım için bana mı öyle geliyor :) hani ilk hevesle başlarsınız ay işte bu dersiniz hevesle ama zamanla fark olmadığını anlarsınız ya :) ben şimdilik memnunum..ferah ferah yapıyo..okyanusu da deniyeceğim
tecrübesi olan varmı

okyanus aknelı siyh noktalı ciltler için cnm bnde bir aralar krem tedavısınde kullanmştm öndce bu sabunla yıkıodumm ohh bi rahatlatıoodu snra da kremlerı suruyrdm ama izlere sivlcelere bir faydası olmuyor sadece cildi ferahlatıp yağı dengelıyor..

hadi ya :KK43:((...ne biliyim şimdilik bende de ferah ferah oluo kaydirigubbakcemile3 ilerisini bilemem..sabah akşam yıkamam lazımmış..zaten yıkasam düzelecek :)

aslında ben doktora sordum izlere iyi gelir mi die...o da yok dedi şimdilik sivilceler için tedavi yapıcaz.sivilceler geçtikten sonra izlerin tedavisine başlanacak dendi..çok bi sivilcem ve izim yok zaten..

ben de bugün aldım ve az önce ilk defa kullandım. sadece cilt temizlensin ve sürülen krem daha yararlı olsun diye kullanılan bir sabunmuş.:KK34:

Son düzenleme:
Az önce farklı bi topigi okurken gözeneklere iyi geldiğini duymuştum. Ben de almak istiyorum. Tüm eczanelerde bulabilir miyim acaba?

bana da doktor bugün okyanuslusunu verdi bide bn eritretin jel de kullanıcam yanında ikisi birlikte inş iyi olur ya eritretinden korkuyorum ama iyi gelecek mi ki:KK15:

bana da bugün doktor okyanuslusunu verdi eritretin jel ile birlikte kullanıcam eritretin nasıl gelecek iyi olacak mı çok merak ediyorum bn de kırmızı lekeler de var sivilce lekeleri:KK15:

Son düzenleme:
bana da bugün doktor okyanuslusunu verdi eritretin jel ile birlikte kullanıcam eritretin nasıl gelecek iyi olacak mı çok merak ediyorum bn de kırmızı lekeler de var sivilce lekeleri:KK15:

ben sımdı cıkmak zorundayım sıvılceden yana cok dertlı bırıydım neyse kı gebelık bana yaradı:)
Eritresin kullandım jel olandan.. surdukten sonra soyuluyor ılac kendılıgınden cok ıyı bır ılac o mutlaka kullanmalısın ben cok faydasını gordum ama nasıl bılıyo musun arkadasım duzenlı kullanmak sartıyla,yapılan arastırmalarda cok ıyı oranlar yazıyor prespektusundede yazıyor...

Sevgiler.

Doktorun tavsiyesi üzerine ben de geçen sene limonlusunu kullandım. çok da faydasını görmedim. marketten aldığımız cilt sabunlarından farklı değil gibi geldi bana.

ben sımdı cıkmak zorundayım sıvılceden yana cok dertlı bırıydım neyse kı gebelık bana yaradı:)
Eritresin kullandım jel olandan.. surdukten sonra soyuluyor ılac kendılıgınden cok ıyı bır ılac o mutlaka kullanmalısın ben cok faydasını gordum ama nasıl bılıyo musun arkadasım duzenlı kullanmak sartıyla,yapılan arastırmalarda cok ıyı oranlar yazıyor prespektusundede yazıyor...

Sevgiler.
2 haftadır kullanıyorum yüzüm kızardı ama benim bide ilaç soyulmuyo benim çünkü yediriyorum doktor söylemişti ole yap diye yüzüm hafiften soyuluyo ama ve çok kututtu yüzümü bi nemlendirici vermemişti doktor bide yarın gitmeyi düşünüyorum bi doktora durumu görsün diye bide nemlendirici gibi bi şiy istemeyi düşünüyorum yüzümde bnm sivilce izleri var kırmızı bu sadece sivilce için mi ki:2::KK64:

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,bana da bu sabunu doktor vermişti,gerçi tedavim pek iyi sonuçlar vermedi,ufak ufak sivilceler hep olurdu yüzümde.ben sabunu bıraktım farklı bir ürün aldım o zaman anladım nileranın kıymetini:KK75:irinli irinli sivilcelerim olmuştu. şimdi 2 haftadır kullanıyorum,cildim düzelmeye başladı,en iyisini bulana kadar nilerayı bırakmam:13:

Bende bugun aldım doktorum verdi daha hiç kullanmadım zaten pek fazlada sivilcem yok çok şükürr bn ne kullanırsam kullanıym ii yada kötü yuzumde hemen etkı verio sizee uygun olup olmadıgını solerımmm :))))))) tabiii sizee aynı tepkiyi verirrmi orası mehcull :)

bana doktor okyanuslusunu önermişti.ben de bir işe yaramadı.hatta sabun küçüldükçe kokusu çok iğrenç oldu nedense:KK50:

nilera okyanus sabunlu kremini 1 senedir kullanıyorum. sivilcelerim onun sayesinde geçti diyebilirmki. bir üründen aylarca kullanmadan ben kolay kolay yorum yazmam zaten buraya. cilt doktoru vermişti. hem yagı dengeliyor. siyah noktalarda gitti. lekelerde azaldı. ilk günlerde sivilce kremide kullandım tabi. ama birçok pahalı jellerden daha etkili. sabunu kutusunsa ve steril bir ortamda saklayn. kendi yüz havlunuz olsun. cips çekirdek kola aslaaa yemeyin içmeyin... çikolatayı kızartmaları azaltın.. azaltın. bol bol su meyve ve sebzee.. makyaj malzemelerinizide düzenli temzleyn .. allıgınızı bitmesede 2- 3 ayda bi değiştirn yada fırcasını yıkayın...yastk kılıflarınızı sık değiştrn.gece sacınızı toplayıp yatn...ben denedim. işe yaradıı :))):KK49:

sivilceler için doktorun tavsiyesiyle aldım ben de kızlar. internetten bakim dedim, selülitler için de kullanılıyormuş yahu :KK70:

X