5 haftalık hamileyim hafif kahverengi lekelenme var

ben şuan adet tarihi içindeyim acaba sadece bendemi oluyo çok hafif kahvrngi leke gördüm böyle olan varmı

merahab canım bendede oldu lekelenme ben drumla görüştüm progesteron desteği veriyolar iğne yani.. benimkiler tüp bebek olduğu için çok titiz davranıyorum. bulantılarım başladı.hiçbirşey yemek istemiyor canım. sanada dr a danışmanı öneririm.. hayırlı olsun inşallah bebğin...

saol canım pazartesi sorcam inş bendede bulantı ve başdönmesi var maşallah benim boğaz iyi herşeyi yiyorum

Badegülcüm tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inş.Yaşadığın belirtileri bizimle paylaşır mısın???

Badegülcüm tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inş.Yaşadığın belirtileri bizimle paylaşır mısın???

canım bende çok baş dönmesi oldu midem çok az bulandı sabahları çünkü çok geç kalkıyodum göğüslerim öle çok hassaslaşmadı aynı adet dönemindeki gibiydi bide 5 gün gecikti test yaptım çok şükür hamileymişim allahım inş sanada nasip etsin

merahab canım bendede oldu lekelenme ben drumla görüştüm progesteron desteği veriyolar iğne yani.. benimkiler tüp bebek olduğu için çok titiz davranıyorum. bulantılarım başladı.hiçbirşey yemek istemiyor canım. sanada dr a danışmanı öneririm.. hayırlı olsun inşallah bebğin...

Hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamını erdirsin inşallah. bendede lekelenme oldu. Hatta ben regl oldum diye bunalıma girip doktorumu aradım. O da test yaptır dedi. Yaptırdım değerim 188 çıktı. Tam süpriz oldu yani bize. Sizin sonucunuz kaçtı kızlar. kızlar son adet döneminiz ne zamandı onu ilk gün sayarakmı 5 haftalık hamileyim diyorsunuz. Bu iş nasıl oluyor bilemedim. Bir de doktora keseyi görmek icin ne zaman gideceksiniz. Bende progesteron desteği oluyorum. Ben hiç bir farklılık hissetmiyorum. Sadece ekşi yemeye çok düştüm. :nazar:alkisalkisalkis

Merhabalar, benimde son adet tarihim 12 kasım ve buna göre bugün 4hafta 3 günlük hamileyim. biraz erken davranıp meraktan geçen salı günü test yaptırmıştım beta hcg 28,46 çıkmıştı doktorum pazartesi yani yarın kan testini tekrarlamamı istedi sonuca göre ultrason için çağıracağı günü söyleyecek.. dünde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm, çok mutluyum ama ultrasonda görmeden keseyi yine de tam sevinemiyorum nedense... belirti olarak ise sık idrara çıkma ve çok hafif karın ağrısı var... Haberleri paylaşacağım.... sevgiler...

merhaba
ben de yeni katıldım aranıza ve 5 haftalık hamileyim..çok heyecan verici bişey..Allahım isteyen herkese nasip etsin..yarın doktora gitcem.çok merak ediyorum bebeğimi...

Hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamını erdirsin inşallah. bendede lekelenme oldu. Hatta ben regl oldum diye bunalıma girip doktorumu aradım. O da test yaptır dedi. Yaptırdım değerim 188 çıktı. Tam süpriz oldu yani bize. Sizin sonucunuz kaçtı kızlar. kızlar son adet döneminiz ne zamandı onu ilk gün sayarakmı 5 haftalık hamileyim diyorsunuz. Bu iş nasıl oluyor bilemedim. Bir de doktora keseyi görmek icin ne zaman gideceksiniz. Bende progesteron desteği oluyorum. Ben hiç bir farklılık hissetmiyorum. Sadece ekşi yemeye çok düştüm. :nazar:alkisalkisalkis

canım ben dondurlmuşlarla denedim yani tüp bebek. benim transfer tarihim 14 kasımdı. son adet tarihime göre hesplanmıyo benimki normal gebelik olmadığı için . drumun hesabıyla transfer tahinden 14 gün geriye gdiyorum yani 1 kasım dan hesaplıyorum aslında 28 ekim adet tarihimdi. neyse kafan karışmasın.ben keseyi görmeye 5 haftamda gittim. ikiz annesi olucam allah izin verirse . kalp atışı içinde perşembe günü randevum var oda 6+2 olucak galiba. hayırlısı ile duyabilmeyi nasip etsin rabbim inşallah bana ve sizlere..ayrıce çok acıkıyprum ama yiyemiyorum malesef heleki et yağ salçalı yemekler tahammül edeediim şeyler..sadece çiğ sebze meyve tuzlu çubuk fınfık ceviz yoğurt felan yiyebiliryorum...bulantım çok fazla ama kusma değil... başkada bişi yok bende belirti olarak..allah hepimizin yardımcısı olsun...

canımdeğerlerimi yazmayı unumuşum 11. gün 207.41 13. gün 520.35 çıktı benim değerim..asıl test günüm 15.gündü dondurulmuş lduğu için ama lekelenmeden dolayı erken yaptık. iykide öle yaptırmışız erken sevindik :d

hamile arkadaşlar bişey sormak istiyorum lütfennnnnnnn cevaplayın ben bu ay ilk kez klomen kullandım adetimin 12.günü kontrolde 17 mm ve 19 mm boyutunda 2 yumurtam görüldü doktor çatlatma iğnesi verdi ertesi gün iğnemi vuruldum ertesi gün müthiş bir kasık ağrısı çektim ertesi gün akşam geçti neyse biz eşimle çalıştık iğneden 7 gün geçti bugün tekrar kasık ağrısı gibi bir ağrı var bu ağrı ne olabilir yumurtam döllenmiş olabilirmi sizde yumurtlamadan sonra böyle ağrı yaşadınız mı

canımdeğerlerimi yazmayı unumuşum 11. gün 207.41 13. gün 520.35 çıktı benim değerim..asıl test günüm 15.gündü dondurulmuş lduğu için ama lekelenmeden dolayı erken yaptık. iykide öle yaptırmışız erken sevindik :d

9 kasımda adet gördüm en son ne kadarlık hamileyim acaba anlayamadım. Ben de tüp bebek yaptırdım. Ben de aynı senin gibi erken yaptırmıştım. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Bir de ilk muaynede kese için nasıl muayne ediliyor. Ultrasonlamı bakılıyor?

merhaba arkadaşlar

bende bugün itibariyle 5 haftalık hamileyim

tüp bebek

henüz keseyi görmedim bu çarşamba görücem inşallah.

bendede pek belirti olmadı ama dün ilk defa çıkarmak istercesine midem bulandı...

tatlı şeyleri yiyemiyorum. limon ve ekşi şeyler yemek istiyorum. sürekli midem kazınıyo sürekli bişi yemek istiyorum :)))

hep bu başlık altında buluşalım.. takip edelim..

benimde sat 25 ekim ama geç döllenme oldu gibi geliyor bana bu gün kalp atışlarını gördü doktor çok iyi dedi ama kaç haftalık olduğunu söylemedi haftaya çarşamba kesinleşicek benim mide bulamtım yok ama baş dönmesi oluyor ara ara başkada bir derdimiz yok çok şükür bu benim 4.gebeliğim diğerleri düştü allahım buna ömür versin inşallah rabbim hepimizin cennet kokulularını kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

9 kasımda adet gördüm en son ne kadarlık hamileyim acaba anlayamadım. Ben de tüp bebek yaptırdım. Ben de aynı senin gibi erken yaptırmıştım. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Bir de ilk muaynede kese için nasıl muayne ediliyor. Ultrasonlamı bakılıyor?

canım seninde dondurulmuş embriyodanmı olduç yoksa direk tüp bebekmi denedin? aslına bakarsan kafana o kadar takma çünkü dr a gittiğinde alltan muayene ediyo ve ultrason zaten ne kadarlık gebe olduğunu kesenin boyuna göre söylüyo. hakkında hayırlı olsun inşlallah...

merhaba arkadaşlar

bende bugün itibariyle 5 haftalık hamileyim

tüp bebek

henüz keseyi görmedim bu çarşamba görücem inşallah.

bendede pek belirti olmadı ama dün ilk defa çıkarmak istercesine midem bulandı...

tatlı şeyleri yiyemiyorum. limon ve ekşi şeyler yemek istiyorum. sürekli midem kazınıyo sürekli bişi yemek istiyorum :)))

hep bu başlık altında buluşalım.. takip edelim..

canım seninde bebeğin hayırlı olsun... bende 5. haftdamda öyleydim sürekli açtımkaydirigubbakcemile3 amaşu an çok kötüyüm mide bulantısından mahvoldum. hiçbirşey yemek istemyorum hani iştahsızlığın son raddesi bu olsa gerek.. ama ben hepsine rağzıyım. yeterki bebeğim ii olsun. eminim sende benim gibi düşünüyorsundur. ekşi benimde midemi bastırıyor.. yeşil zeytin limonlu salata felan yediğimde rahtalıyorum...saba uyandığında tuzlu çubuk yemeni öneirirm ii geliyor... hadi hayırlı haberlerle inaşallahh...:nazar:

benimde sat 25 ekim ama geç döllenme oldu gibi geliyor bana bu gün kalp atışlarını gördü doktor çok iyi dedi ama kaç haftalık olduğunu söylemedi haftaya çarşamba kesinleşicek benim mide bulamtım yok ama baş dönmesi oluyor ara ara başkada bir derdimiz yok çok şükür bu benim 4.gebeliğim diğerleri düştü allahım buna ömür versin inşallah rabbim hepimizin cennet kokulularını kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canım hayrılı olsun bebeğin inşallah hayrılısı ile kucağına almayı nasip etsin . e ne güzel işte bak kalp atışını duymuşun ne güzel inşallah darısı bizlere ... hayırlısı ile bizlerde bi duysak ben ilk bebeğimde duyamadığım için çok endişeliyim... umarım herşey senin için güzel olur....:nazar:

X