Tüp Bebek Merkezleri izmirde tüp bebek yaptıran arkadaşlar nereyi önerirsiniz(irenbe hakkında bilgisiolan

kopurlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
14
1
meraba arkadaşlar benim üçüncü tüp bebek deneyimim olacak ikisinide dokuz eylülde yaptırmıştım malesef nasip değilmiş yeniden deniycem ama nereye gideceğime bir türlü kara veremedim deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

meraba arkadaşlar benim üçüncü tüp bebek deneyimim olacak ikisinide dokuz eylülde yaptırmıştım malesef nasip değilmiş yeniden deniycem ama nereye gideceğime bir türlü kara veremedim deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

Yeni tedavin hayırlı olsun öncelikle.Ben ikinci tedavimi irenbe de oldum ve şu an 9 haftalık hamileyim.Aral Bey'in kontrolündeydim.Ben çooook memnun kaldım.Ön görüşme için gidersen anlarsın zaten canım.İlk tedavim çok kötü geçmişti.İlk tedavimde psikolojik olarak çok yıpranmıştım ama doktorumun sayesinde hepsinden kurtuldum.Moral çok önemliymiş ben buna karar verdim.Umarım bu son olur ve sende aynı duyguları yaşarsın amiiin.

ege üniversitesi diyorum ben.... 13,5 ay önce kuzenimi kucağımıza aldık orda....
Türkiye'nin ilk tüp bebeği de ege ünv de dünyaya geldi,hatırlatırım.... doktor olarak ise ilk başta Ege Hanım ve Erol Bey koydu döllenmiş yumurtaları,daha sonra 3ay onların gözetimindeydi...ama teyzemin kanamalı ve zor bir hamileliği olduğu için Fuat Akercan'a nakledildi.....Fuat Bey bizden çok dua almıştır,bebeğimiz önce Allah'ın sonra da onun sayesinde hayatta...bence gidin bir görüşün orayla da nasipse bebeğinizi kucağınıza alırsınız.....

Yeni tedavin hayırlı olsun öncelikle.Ben ikinci tedavimi irenbe de oldum ve şu an 9 haftalık hamileyim.Aral Bey'in kontrolündeydim.Ben çooook memnun kaldım.Ön görüşme için gidersen anlarsın zaten canım.İlk tedavim çok kötü geçmişti.İlk tedavimde psikolojik olarak çok yıpranmıştım ama doktorumun sayesinde hepsinden kurtuldum.Moral çok önemliymiş ben buna karar verdim.Umarım bu son olur ve sende aynı duyguları yaşarsın amiiin.

öncelikle tedavinin başarılı olmasına çok sevindim allah sağlıklı bir gebelik ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah.inşallah bende memnun olurum dediğin gibi psikoloji çok önemli.tedavi masrafları ne kadar tuttu acaba?

Ben irenbeden çok memnunum. 3. denememde hamile kaldım ama bebeğimin kalbi durdu kaybettim. ıyi ve kötü anlarımda ırenbede tüm doktorlar ve hemşireler bana destek oldu. Doktorum Dilek Hanım çok iyi bir doktor psikolojik olarak ta çok rahatlatıcı tavsiye ederim.

öncelikle tedavinin başarılı olmasına çok sevindim allah sağlıklı bir gebelik ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah.inşallah bende memnun olurum dediğin gibi psikoloji çok önemli.tedavi masrafları ne kadar tuttu acaba?

Olacağına eminim.Sadece 3.250 TL ödedim hastaneye.Ön tetkikleri zaten devlet hastanesinde yaptırabileceğimi söyledi doktorum.İlaçlarda 1.500 TL tuttu.Ama istersen heyet raporu çıkarıp yararlanabilirsin sigortadan(ben uğraşmadım).Umarım hayırlısı olur ve mutlu haberlerini burada bizimle paylaşırsın.Olacağına inan sadece:))

bende irenbeye gidiyorum. gayet memnunum...dilek hanım cok rahatlatıcı,ilgili ,şen şakrak bir dr. ilk transferim sırasında bana ağlama krizi gelmişti. neredeyse ölüyordum ağlamaktan. ama hemşirelerin,dilek hanımın,hatta embriyologun ilgisi cok hoştu...dünyanın en korkak insanı olan ben tranfer başladığında gayet sakin ve rahattım hepsinin sayesinde.....

arkadaşlar ilgilendiginiz için hepinize çok taşekkür ederim aklımın bir köşesinde hep irenbe vardı yazılarınızdan sonra biraz daha netleşti bundan sonrası cesaret edip tedaviye başlamaya kaldı

slm özlecem hamilelik nasıl gidiyor herşey yolundadır inşallah

mrb. arkadaşlar!
Benim 3. tüpbebek deneyimim olacak ızmir Smyrna tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorum. Buraya giden varmı acaba ? Nasıl bir yer yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar bende izmirdebi tüp bebek merkezi arıyorum hiç bi bilgim yok 2 merkez için çok olumlu yazılar okudum 1.si irenbe 2.si smyrna banada bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

mrb
ben iki kez aşılama,iki tüp bebek denedim ikiside olmadı. iki tüp bebek denememi irenbe de yaptırdım. şimdi üçüncüsünü denemek istiyorum.merkez olarakta smyrna tüp bebek merkezini deneyeceğim.umarım bu sefer olur.bu merkez hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

kent hastanesi ve şifa hastanesi de var ayrıca
bence gidip ön görüşme yapın doktorlarla nasılsa ücretsiz hem içinize sinmiş olur

X