Dudak Makyajı Tarçın yağı+Vicks+Vazelin Deneyen var mı?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

selin_94

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
124
0
Arkadaşlar geçende bir arkadaşımla oturuyorduk sohbet sohbeti açtı tam bu sırada bir değişiklik farkettim kızın dudakları garip bir şekilde ısırılmış gibi duruyordu yani hani ısırırsında şişer ya ben de merak ettim sordum ne oldu dudağına dedim çok yeni bir formül keşfettim dedi sonra anlattı;bu duddaklarını pek beyenmiyordu bunun için her şeyi denemiş bakmış olmuyor hepsini sürmüş yani tarçın yağıyla dudağına masaj yapıp yedirtmiş ardından vicks sürmüş hafif bir şişkinlik olmuş fakat o zaman da canı yanmış acilen bir şeyler bulmak için odasına girmiş vazelinin yumaşıtıcı etkisini bildiğinden vazelin sürmüş!!!
Yaklaşık 4 günden beri kullanmış ve yavaş yavaş bir şeyler olmaya başlamış...
Sabah evden çıkmadan önce akşam yemek yedikten sonra yani 12 saat arayla dikkat ediyor...
Benim yapım çok alerjik deneyemiyorum fakat aranızda denemek isteyenler ya da deneyenler olursa sonuçları paylaşalım belki rastgele bir şekilde bir devrim yapılmıştır! kaydirigubbakcemile2

Tarçın yağı ya da vazelin denemedim ama viks gerçekten işe yarıyor dudakları şişirmekte.

insan kendi denemediğini başkasına da söylememeli bence... kusura bakmayın ama çok saçma bir konu olmuşşş..

ben viks sürdüm yaktı ama şişirmedi şimdi tarçın yağı alıcam

tarcin vagi ve vicksin zaten dudak dolgunlasirmadaki etkisi biliniyor. ancak ikisi de dudaklari kurutup tahris ediyor. vazelin de bu kurulugu onluyordur belki. ben de denemistim bi sure ama kalici bi dolgunluk saglamiyor, sadece surdugunde gecerli.
uzun sure kullanip da kalici dolgunluk edinen var mi acaba?

vicks bende hiç bir işe yaramadığı için tarçın yağından da şüpheliyim.kalıcı dolgunluk bir tarafa geçici olarak bile hiç bir etkisi olmadı :sinifsinif:

Ya böyle tarçın yağını, vicksi, vazelini katılaştırıp stick ruj haline getirtebilsek, 1 saat arayla sürsek dudaklarımıza o zaman hep dolgun gözükür. kaydirigubbakcemile2

golden rose böyle bir ruju var tarcınlı dolgunlastırıcı 20 tl almıstım 45 gün sürekli kullanımda kalıcı dolgunluk saglıyormus ben kullanıyorum ama sürekli deil birde ben gay dan bahsetmiş bir arkadas sakinlestirici ilaç sanırım kullanan varmı acaba

nane yağı işe yarıo diye duydum ama denemedim. ne güzel olurdu şu dudaklarım az daha kalın olsaydı

ben viks denemiştim işe yaramamıştı. hatta burda bi arkadaş resmini koymuştu.viksli ve vikssiz halini çok farketmişti. bende yaramadı

viks işe yarıyo gerçekten ama viks sürünce dudaklar kuruyo. Onun arkasından vazelin sürmek mantıklı...zemuszemus

X