Aşılama guatr ameliyatı olup aşılama yaptıran varmı.?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

everest

YILLAR GEÇİYORRR..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
631
1
43
merhaba benim bir kızım var kızım 2 yaşındayken zehirli guatr ameliyatı oldum şimdi tefor kullanıyorum ömür boyuda kullanacağım 2004 den bu yana çocuk istiyoruz olmuyor birincisi normal yolla oldu tedavi olduk hiç birşey çıkmadı şimdi sırada aşılama var ama ben sorunumun guatr la ilgisi olduğuna inanıyorum şimdi ben aşılama yaptırsam şansım ne olur acaba benimle aynı durumda olanlar varsa paylaşsınlar lütfen

merhaba benim bir kızım var kızım 2 yaşındayken zehirli guatr ameliyatı oldum şimdi tefor kullanıyorum ömür boyuda kullanacağım 2004 den bu yana çocuk istiyoruz olmuyor birincisi normal yolla oldu tedavi olduk hiç birşey çıkmadı şimdi sırada aşılama var ama ben sorunumun guatr la ilgisi olduğuna inanıyorum şimdi ben aşılama yaptırsam şansım ne olur acaba benimle aynı durumda olanlar varsa paylaşsınlar lütfen

Selam everest bende de zehirli guatr vardı..1,5 sene ilaç tedavisiyle iyileştim.Ben ve eşimde hiçbir sprun yok ama 2 senedir çocuğumuz olmuyor.Guatrım varken de korunmadım ama olmadı.Aşılama yaptırdım ama tutmadı.2 gün önce 2.aşılamam yapıldı.Umarım bu tutar..Ama guatr bi şekilde doğurganlığı etkiliyoır sanırım.Hepimiz için hayırlısı olsun.

Selam everest bende de zehirli guatr vardı..1,5 sene ilaç tedavisiyle iyileştim.Ben ve eşimde hiçbir sprun yok ama 2 senedir çocuğumuz olmuyor.Guatrım varken de korunmadım ama olmadı.Aşılama yaptırdım ama tutmadı.2 gün önce 2.aşılamam yapıldı.Umarım bu tutar..Ama guatr bi şekilde doğurganlığı etkiliyoır sanırım.Hepimiz için hayırlısı olsun.

aşılaman tutar inş. bende aşılama safhasına kadar geldik ama ben istemedim çünkü benim iyi bir endoklin. uzmanına ihtiyacım var bunu şimdi daha iyi anladım. sen aşılamanı nerde yaptırıyorsun

aşılaman tutar inş. bende aşılama safhasına kadar geldik ama ben istemedim çünkü benim iyi bir endoklin. uzmanına ihtiyacım var bunu şimdi daha iyi anladım. sen aşılamanı nerde yaptırıyorsun

Saolasın everest inş.bu 2.aşılamam tutar.Bana da ameliyat demişlerdi ama ben olmadım.Ve dr a sordum eğer ameliyat olursam hamile kalabilir miyim diye.O da dediki; ameliyattan sonra guatr değerleri ilaçlarla normal seviyeye getirildiği için hamile kalmayı kesinlikle etkilemiyormuş.Ben aşılamamı Ege Üniv. de yaptırıyorum canım.İzmir'de gitmediğim endokrinci kalmamıştı bu arada.Hiçbirinden memnun kalmadım.Ama tepecik SSk da çalışan bir dr u tavsiye edebilirim sana.İsim ve tel. nosunu yarın akşam istersen gönderirim.Sevgiler.

nurse hanım dokrun ismini ve telefonunu alabilirmiyim. Annemin guatr dan rahatsızlığı var ve doktor ameliyat dedi araştırırken sizi yazdıklarınızı gördüm bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz. hiç kimse yokmu İzmir manisa veya balıkesirde uzman bi doktor önerinde bulunacak :KK43:

everest bi arkadaş var.normal yolla iki çocuğu oldu sonra guatr ameliyatı oldu.şimdi ise yine normal yoldan 3. bebeğine hamile.Allahım gönlünüze göre versin hayırlısıyla.sağlıcakla kal...

lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz. hiç kimse yokmu İzmir manisa veya balıkesirde uzman bi doktor önerinde bulunacak :KK43:

canım hiç bilgim yok.Allah yar ve yardımcınız olsun.sende bu konuyla ilgili bi topik aç istersen.burdan herkes mesajını görmeyebilir.sağlıcakla kal...

X