Aşıları sağlık ocağında mı vurdurmak daha iyi ; hastanede mi?

sonem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
84
0
38
ekim anneleri 2 ay aşılarını siz nerde vurdurdunuz verem aşısını sağlık ocagında vurduracağım ama karma ve pnomonok ve rotayıda orda vurdursam:teselli:mafoldumben

canım bizim 1 hafta sonra aşılar ve ben yine çocuk doktorumuza yaptırmayı düşünüyorum... kalabalık yerlere çok sokma taraftarı değilim... hem doktorumuz çok tatlı bir insan onun pozitifliği hem bana hem de bebeğime geçiyor... 1 aylıkken aşısını yaptı,tamam ağladı ama çok kısa sürdü... bu yüzden eşimle onun yapmasına karar verdik a.s

canım bizim 1 hafta sonra aşılar ve ben yine çocuk doktorumuza yaptırmayı düşünüyorum... kalabalık yerlere çok sokma taraftarı değilim... hem doktorumuz çok tatlı bir insan onun pozitifliği hem bana hem de bebeğime geçiyor... 1 aylıkken aşısını yaptı,tamam ağladı ama çok kısa sürdü... bu yüzden eşimle onun yapmasına karar verdik a.s
valla bizim doktorumuz aşı yapmyı pek sevmiyor galiba çünkü heep aşıyı yaptır öyle getir diyor kararsızım yani...CADIARZU

kız blü ben sağlık ocağında vurdurmuştum 1. ay aşısını hiç ağlamadı sadece dudak büzdü
ben sağlık ocağında vurdurcam aşılarımızı bedava diye pimprikleniyorsunuz biliyorum ama bu sizin en doğal vatandaşlık hakkınız + para verip özelde vurduranlara anlam veremiyorum açıkçası

valla sağlık ocağında vurdurdumm aybikeyle aynı fikirdeyim şahsen...

sağlık ocaklarında sürekli aşı yapıldığı için, aşılar daha taze olur diye duymuştum.üstelik elleri daha yatkındır

eşim sağlık sigortası yaptırdı bebişe sadece%20 sini ödüyoruz kızlar yoksa tamamı bizi de aşardı

1.ay ı hastanede vurdurmustuk ama kalca cıkıklığı ısıtme testınden dolayı gıtmısken onu da halletmıstık ama 2.ayı sağlık ocağında vurdurcam :KK66:

ben daha çok seviyem aybikem :)) ben zaten eleştiri olarak algılamadım... zaten çocuk doktoruna götüryoz e kocişte sağlık sigortasını yaptırınca yararlanalım dedik...

ama özelde para almıolarki aybikkk...bende özele gdiyrm..
ya aşını taze bayat olayını bende duydum ama öle bişi yok btn aşılar ital ve tarhleri var..

sağlık ocaklarında sürekli aşı yapıldığı için, aşılar daha taze olur diye duymuştum.üstelik elleri daha yatkındır

evet bende oyle bılıyorum hastanedekı cogu asının bayat olma ıhtımalı daha yuksek cunku herkes saglık ocagına gıdıyor ası vurdurmak ıcın

ben 1 hafta muayenesi için gittiğimde bi anne bebeğine 1.ay aşsını yaptırmıştı
kulak misafiri olmuştum veznede muane +aşı ücreti ödediler

ben 1 hafta muayenesi için gittiğimde bi anne bebeğine 1.ay aşsını yaptırmıştı
kulak misafiri olmuştum veznede muane +aşı ücreti ödediler

allalla..almaları suç.sağlık bakanlğından onay geldi ücretsz bütün özellerde..ya bzm sağlık ocağı çok ilgilenmedi..hemde salgın var die götrmedm.sağlık ocağnda anneyi almıolar dediler bzm dr vuruo hemen bebeği al nnesi saknleşsn flan dio.ama drumuzu değiştriors bakalım bu dr nasıl

alla alla çok ilginç bidaha ağız arayayım bi para almaya kalksınlar şikayet ederim valla
sağlık ocağından çok memnun kaldım 1 dr 2 hemşire ilgilendi bebişle hatta benimle bile ilgilendiler rengin soluk tansiyonuna bakalım du fln diyee

aşının bayatı tazesi mi olur yaa....???ekmek bi alıyorz....
böyle şeyleri okuyunca çok huzursuz oluyorum,okumayım diyorum yine okuyorum...
sağlık ocakları da hiç hijyenik değil....
saçma sapan yerler..en azından benim gitmek zorunda kaldığım sağlık ocağı bu durumda...
gel de şimdi özel hastaneye gitme...
doktora da bu aşı taze mi diye sorsam benim için ne düşünür acaba:kızgın:

benim özel sigortam var ve ondan özel hastanede yaptiriyorum kizimin asilarini. Alyaduaninannesi belki benim gibi birisine denk gelmisindir, cünkü özel sigortadan gidersen ödemek zorundasin ya asilari. Belki ögle birseydir.

Asilarin bayat oldugunu düsünmiyorum. Asi oldukdan sonra paketi isteyebiliyorsun onun üzerinde zaten tarih falan var ordan bakabilirsiniz.

X