Bebek Beslenmesi Sütü artıran mucizevi yiyeceği buldum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

arzumeylem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
20
1
ANNEMLER 4 GÜN ÖNCE HACDAN GELDıLER VE BıRSÜRÜ HURMA GETıRDıLER BENDE ÇOK SEVDıĞıM ıÇıN BOL BOL YEDıM SU ıÇTıM AMA GÜN ıÇERıSıNDE BAYA YEDıM VE SÜTÜMÜN BAYA ARTTIĞINI GÖRDÜM . DıĞER SÜT ARTIRAN BESıNLERıDE YıYORDUM AMA HıÇBıRı BU KADAR ETKıLı OLMADI. HURMA SÜTÜN HEM KALıTESıNı HEM MıKTARINI BAYA ETKıLıYOR DEDıĞıM GıBı YATMADAN ÖNCE SABAH ÖĞLE BAYA YEDıM VE ÜZÜRıNDEN DA 2 BARDAK SU ıÇTıM TAVSıYE EDERıM.... BU 4. GÜN VE ÇOK MEMNUNUM......:lepi:

• Protein içerir.

• Protein, yağ ve karbonhidrat (üçünü bir arada) içeren tek meyvedir.

• Vücudun yaşlanma belirtilerini azaltır.

• Saf hurma cildi besler, hamilelik ve güneş lekelerini yok eder.

• ıçerdiği demir sayesinde, kansızlığa iyi gelir.

• B1, B2 vitaminlerinin bir arada bulunmasından dolayı karaciğeri kuvvetlendirir.

• Boğaz ağrısına, öksürüğe iyi gelir.

• Kansere ve kalp damar hastalıklarına karşı koruyucudur.

• ıçerdiği bol fosfor ve kalsiyum ile kemik hastalıklarına karşı koruyucu özellik taşır.

hurmayı hiç sevmemama denemeliyim galiba çünkü gün sonunda küçük beye süt az geliyor ve sinirleniyor mama vermeye başladık çünkü kilo alımı azaldı. deneyelim bakalım

X