Normal Dogum Yapanlar Yardımm

cicibebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2009
83
2
benim SAT a gore dogumum 17 Aralık gozukuyor bazı ultrasound sonuclarına gore 14 Aralık bazılarına gore 20 Aralık gozukuyor. dun geceden beri duzenli agrılarım oluyo hatta sabahtan beri 6-7 kez nerdeyse yarım saatte bir giriyo ve nefesimi kesecek kadar canım acıyo karnımın alt kısmında sagdan ve soldan baslayıp gobegimin alt kısmı yırtılıyor gibi acıyo ve karnım sık sık sertlesiyo. tabi sancının nasıl bisi oldugunu bilmedigiim icin dr. a gitsem mi gitmesem mi bilmiyorum.normalde de yarın nst icin cagırmıstı. dogum sancısı yasayıp nasıl bisi oldugunu bilen var mı dogum baslıyor mu acaba bu arada ne suyum geldi ne nisan yalnızca sık sık wc e gidiyorum fisfisfis

cnm ben normal doğum yaptım doğumun ben ce yaklaşmış benm iki gün boyunca bel ağrım olmuştu sonra kasılmaları ölçmüştüm beş dk da bir geliyordu doğumda iki gün önce.
bi gün önce ise bel ağrım dinlenince bile geçmedi sonra nişan geldi ağrı kasıklara inmişti, suyum da gelince doğum başlamış oldu

cnm dogumun başlamış inş. hayırlısıyla bebegını saglıklı sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın..

arkdaslar dun gece saat 23:30 civarı normal dogumla kizimi dunyaya getirdim.:) darısı basınıza .. cook mutluyum.bugun evimizdeyiz.

aaaa online dogum gibi oldu bu

bu belirtiler bende de oluyor ama acitmiyor siddetli digil yani, bebek vuruyordur diye düsünüyordum.

Ayyyyy ne güzel Rabbim hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun ınşaallah Lohusalıkta Allah kolaylık versin kulaklarını kapa seni sinir edici şeyleri duyma lohusalığın tadını çıkar kolay gelsin

X