Saç Rengi ve Saç Boyama palette natural colours 6-0 koyu kumral

evt cnm benim sarı saçlarımı bile siyah gibi yapmıştı yıkandıkça açılıyor rengi ama ilk boyandığında siyah oluyr evt...

eğer rengi açmak istiyorsan ben saç boyuyorum sana yardımcı olabilirm

eğer rengi açmak istiyorsan ben saç boyuyorum sana yardımcı olabilirm
canım banada yardımcı olurmusun? bende sacımı boayacagım,su an sacımda cıkolata kahve acık kahve karısımı var ,ondan once ısyah vardı baya uzayana kadar beklettım sıyah kalan uclara acıcı yaptım ama cok bekletmedıgım ıcın koyu kaldı
cıkolata kahveye boyayınca uclar daha koyu kahve dıger yerler bıraz daha acık,acıcıdan ve cıkolata kahveden dolayı kızılımsı parlamalar var ben orealın ultra acıcılı kullu kahvesıne boyamayı dusunuyorum
bana boyamaya uclardan basla ucları beklet sonra dıger yerlerı boya dedıler
oyle yaparsam ıse yararmı esıtlenebılırmı ve bu renk cok koyu bır renkmı cıkar

tabii açıcılı boya fln alma anla eşit sonucu elde eedemezsin bak şimdi aslında biraz karışık ama istediğin rengi al şuanki saç renginden 1 , 2 ton açık olabilir . sonra aldığın boyayı ayrı iki kaba koy tabii az miktarda oriel de alman lazım aldığın boyanın içne 1 kaşık oriel koy uçlardan başlayarak boya . istersen ilk başta yaptığın işlemi tekrar yapabilrisin ama bu safer saçını kontrol et ve oryeli uçlarda üst saçın kadar açıldıktan sonra yıka

X