İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bihterin geceliği

pierre cardin katalogla satışa başlamış buna benzer hatta daha güzel gecelikler var.Kataloğa bakmanızı tavsiye ederim:emir_bebek:

Pierre Cardinin sitesinde sadece takım elbise görüyorum ben, link verebilir misin? bi kaç sitede 200 tlinin üzerinde gördüm benzerlerini.

bu sıyah gecelıgın aynısını vıtrınde gormus salak gıbı almamıstım :KK43: hala var mı bılmıyorum en kısa zamanda gıdıp bakıcam varsa hemen alıcam :)
bıhterın bu gecelıgıne gecen seneden berı hastayım cunku...
ha tabıı bende boyle durmayacak ama olsun :))))))))))

selam kızllar...bir arkadaş daha yazmış ama bende yazmak istiyorum...ne tür gecelik istiyor iseniz almadan önce mutlaka ama mutlaka MAHMUT PAŞA ya bi gidip bakın..inanılmaz güzel şık gecelikler iç çamaşırları ,sabahlıklar var ve yarı fiyatına...zaten istanbul piyasasına burdan gidiyor

mahmutpaşa nerdeki?
bende cok begendım bu geceligi ya saten türü gecelik sevmem ama cezbetti ruhumu

slm kızlar
ben siyah arkası dantelli geceliği, izmir den kendi mağzasından aldırdım. nakit 140tl idi. fakat aynısını eminönü mahmutpaşa da hürriyet çarşısında(sadece çeyiz eşyaları satan bir çarşı) gördüm ve çok üzüldüm. fiyatıda 40tl ydi.
neyse orjinalini almış oldum ama ilgilenenler bakabilir.

bihterin geceliğinin birebir aynısı aldım 2 gün önce bakırköyden aldım 25 tl ye inanalımaz güzel duruyor:KK69:

dediğiniz geceliği de(siyah olan) hatta 2 haftadır vitrinden indirmiyorlar,ofisim geceliği aldığım mağazanın oralarda oyüzden önünden geçerken görüyorum.Özellikle de sırtındaki motifi görsün müşteriler diye tam sırtını teşhir ediyorlar mankende:)Ankara'da olanlara adres:Kızılay ızmir 1.Caddede ayakkabı dünyasının olduğu sırada,hızada.haberiniz olsun.fiyatını bilmiyorum sormadım,ama gecelik vitrinlerinde var.ben de bihterdeki başka geceliği ordan aldığım için biliyorum,sevinç ürkmezin mallarını oradan bulabilirsiniz.

İzmir caddesindeki o mağazanın adı yaprak, ben de Sevinç Ürkmezden bir gecelik ve Neyirden erkek pijama takımı aldım röbdöşambırlı. Ancak erkek ürününü denetmedi ve aldık olur nasılsa diyerekten. Toplam 450 tl tutan ürüne, sonradan fark ettim ki 100 tl lik fiş kesilmiş, ve eşime neyirin koton pijamasının üstü bol, altı dar geldi. Araya bayram girdiği için ürünü aldıktan 5 gün sonra götürdük, iadesini istedik ancak yapmıyorlarmış. İade satıcı insiyatifindeymiş, normalde iade olmazmış, değişim olurmuş... Ancak ben bircok ürünü iade etmiş bulunuyorum hatta ilk bir hafta mazeretsiz iade mümkünken, olmayan 150 tl lik neyirin pijaması yerine su dar zamanda 150 tl lik baska ürünler almak zorunda kaldım.. Sevinç Ürkmez orada mevcut, ve pijamaları da güzel. Ancak ürünü ilk alırken denetmiyorlar, olmayınca diğer ürünü denetiyorlar, değişim kabul ediliyor iade kabul edilmiyor. Yani benden aldın olsa da olmasa da, ben paramı aldım, değişim evresinde artık deneyebilirsin diyorlar, bugün o gecen denetmedikleri m beden neyirin s ve l sini denetebileceklerini söylediler. Ancak olmasa da iade olmuyor, baska bir ürün almalıymışız... Böyle politikaya sahip bir yer, giderken bir daha düşünün derim....

Alınan ürün mazeretsiz 7 gün içinde iade edilebilir

evt çok hoş bir gecelik bir çok katolgda görmüştm bu geceliği

X