İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bihterin geceliği

Gloxinia

"SADEM"
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.918
2
kızlar geçen bölümde,dizinin başında bihterin giydiği siyah arkası dantelli geceliğin markasını bilen var mı acaba?

teşekkürler canım.baktım ama o modelden yok.pek hoş modellerde yok.diziye özel çalışmalar mı yapıyolar acaba?

olabilir canım milliyet cumartesiye de çıkmıştı bu kadın firdevs, bihter ve adnanın geceliklerini yapıyormuş, bence telefon edip sor belkide gönderirler

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+225652.jpg

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+233737.jpg

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+225603.jpg

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+233604.jpg

ALINTI....

bu geceliğin Sevinç Ürkmez tarafından tasarlandığını, hatta Aşk-ı Memnu'daki karakterlerin hepsinin geceliklerini onun tasarladığını öğrendim.

eveeeet işte buu.görür görmez bayıldım.yapanların ellerine sağlık,tek kelimeyle harika...hangisi benziyo?

Sevinç Ürkmez'in internet sitesi de ne kadar kötü ya.Teşekkürler chess link için opuyorumnanaktan

hırkalar vardıya yazın sırtı böyle desenli onlara benziyor.. ama güzelmiş..

bende hasta oldum geceliğe ya bence çok satar bu gecelik harika bulsam hemen alrım valla inşallah buluruz:)

Sevinç Ürkmez'in internet sitesi de ne kadar kötü ya.Teşekkürler chess link için opuyorumnanaktan

rica ederim canım, valla ya, vizyonumu dardır nedir, insan güzel bi katalog yapar bunlar bihterin bunlar firdonun gecelikleri falan diye , yok satar vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

rica ederim canım, valla ya, vizyonumu dardır nedir, insan güzel bi katalog yapar bunlar bihterin bunlar firdonun gecelikleri falan diye , yok satar vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

onların geceliklerinden sonra,diğerleri çok klasik kalıyo...

X