Saç Şekillendiriciler düzleştirici kullananlar yıpranmayı azaltmak için kullandığınız bakım ürünü var mı?

gelsomina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
582
1
Selam kızlar,
Gördüğüm kadarıyla bu saç düzleştiricileri kullanmayan yok. Ben de braun es3 alacağım inşallah önümüzdeki ay. yıpratmaz deseler de biliyorum ki yıpratır. saçım da hiç alışık değil böyle uygulamalara. o yüzden biraz endişeliyim. saçı sıcak uygulamalardan kaynaklanan yıpranmalara karşı koruyan ürünlerden kullanan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler hepinize.

canım john fridanın turuncu serumu var.onun için özel yapılmıs.kokusu da mükemmelopuyorumnanaktan

JOHN FRIEDA
Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection Formula değil mi senin dediğin.buldum fiyatını 38 TL filanmış. çok pahalı geldi bana. :KK43:

saçlarımı yıkadıktan sonra uçlara krem 7/24 sürüyorum zemuszemus özel bir bakım yaparsam bc bonacure ürünlerini kullanıyorm (kür) yani

çok sağol nur. lorealin böyle bir ürünü olduğunu bilmiyordum. loreal çok güvendiğim bir marka. neredeyse on senedir elseve kullanıyorum. şampuan ve saç kremi. asla şaşmam. neslsah, 7/24 de vazgeçilmezlerimden biridir zaten. bunun için de işe yarıyorsa süper.

biosilk in spreyi var 20 tl hemde en yüksek ısıya karşı koruma garantisi veriyo cnm. ay heryere biosilk yazar oldum:)

geRcekten iyi mi bu biosiL
yani elektriklenmeye yüksek ısıya kaRsı faLan koruyormu cidden saçı?

biR de selective protek diye mavi bi su vaR oda geRcekten koruyormu saçı??

Kızlar bir de Schwarzkopf'un OSıS+ Faltliner Maşa ile Düzleştirme Serumu varmış o da 36 TL ile 40 TL arası pahalı biraz ve 200 ml. nasıldır ki acaba?

Bu arada biosilk'i de buldum strawberrynetten eğer bahsettiğin oysa:
BioSilk Sıcak Şekillendirmeye Karşı Koruyucu Saç Kremi 350 ml 23 TL. Krem diyor ama sprey gibi görünüyor. bluedilemma lütfen yardımcı ol bu konuda.

kızlar eger loreal kullanacaksanız yurtdışından gelen sampuanlarını ve kremlerini kullanın yurtdısından geln ürünler küçük boy oluyor loreal büyük boy olanlar türkiyede ipek firması tarafından üretiliyor bilginizeEn Büyük KK

X