Doğuma Hazırlık kızıma isim arıyorum ne olur yardım edin

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
görkem bence erkek ismi başka isim düşün
masal
öykü
ece
selin
asya
elif
irem
bunlar benim hoşuma gidiyor belki bi fikir olur

Görkem ismini kızlarda da duydum ama daha çok erkeklere koyuluyor ve bende çok erkeksi olduğunu düşünüyorum.Bence başka isimler düşünseniz şöyle kız olduğu belli olsun söyleyince :)

Bunlarda benim önerilerim belki birini beğenirsiniz:
Beril
Hazal
Naz
Lara
Burçak
Berrak
Miraç
Ekin
Gizay
ırem
Nisa
Nil

Son düzenleme:
çok teşekkürler ama görkem ece koyalım dedik yada öykü aslında kafam okadar karışık ki çok zor kızlar yaaaaa

eşimin beğendiğini ben beğenmiyorum benim beğendiğimi eşim beğenmiyor bakalım ne olcak inşallah bebeğim için en hayırlı ismi koyarız arkadaşlar

teşekkür ederim canım görkemde kararlıyım ama erkek ismide olduğu için korkuyorum napıyım..

Anlamı güzelmiş... Ama ileride erkek ismi olduğunu düşünüp üzülürse bebiş...

bende bundan korkuyorum o yüzden görkem ece olsun diyorum nasıl sizce uyumlumu

Görkem ismi bence bi kıza çok yakışıyo valla benim hoşuma gidiyo
Başka bi öneri isterseniz Masal derim ben :asigim:

Benim de doğuma 1 ay kaldı,kızıın adı Ezel olacak ,ben bu ismi hep kızlarda duydum ama şimdi dizide erkek ismi olarak kullanılıyor.bizim kararımız kesin ama yine de fikrinizi almak istiyorum.
yanına ikinci isim pek istemiyorum ama kız olduğu belli olsun diye koysak mı acaba ?
Görkem gibi unisex bir isim old için yanına başka isim gerekir mi ?

aRKADAŞIM BENıM PATRONUMUN ıKıZ KIZLARI VAR BıRıNıN ADI GÖRKEM DıĞERıNıNKıDE GÖKÇE...26 YAŞINDALAR..VE ÇOK GÜZELLER ıKıSıNEDE ıSıMLERı ÇOK YAKIŞIYOR BEN GÖRKEM ıSMıNı HıÇ ERKEKTE DUYMADIM..BENCE ÇOK GÜZEL GÖRKEM ıSMı.....

Görkem, kulaga,erkek ismi gibi geliyor sanki.
Gökce ,cok hos.

isra,Helin,Hira,Reyda,Derin,Duru,Ceyla,Idil
bunlarda benim önerilerim :KK66:

Efıla ıkra ılgın tutku kumsal derın cemre ceren ılayda aleyna ıdıl begÜm cansın cansu nasıl ısımler

benim bir gün eğer babası gibi boncuk bir kızım olursa adını gökçe koymak isterim. kıza çok yakışan bir isim bence. çok klasik olsa da deniz ismini de seviyorum.ama bu kuzenimin ismi,herhalde bunu çocuğuma koymayı düşünmem ama eskimeyecek isimlerden biri olduğunu düşünüyorum.

X