Aşılama Aşılama ve sonrasında yaşananlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

PRENSES_LEYLA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2009
8
0
MERHABA ARKADAŞLAR.BEN 12.12.2009 TARİHİNDE TEK TÜPLE AŞILAMA YAPTIRDIM.ÖZELLİKLE TEK TÜP DİYORUM Kİ,TEK TÜPLE YAPTIRIPP HAMİLE KALAN ARKADAŞLARDAN MUTLAKA MESAJ BEKLİYORUM.
1. SORUM:AŞILAMA ESNASINDA GÖRDÜM Kİ BİRAZ KAN GELMİŞ.BU NORMAL BİRŞEY Mİ?
2.SORUM: AŞILAMA SONRASINDA KASIKLARIMDA AĞRI VAR.FAZLA ŞİDDETLİ DEĞİL,GELİP GİDİYOR.BU NORMAL Mİ?
3.SORUM:HAMİLE OLUP OLMADIĞIMI NASIL ANLARIM?
4.SORUM:AŞILAMA SONRASINDA DOKTORUM NORMAL YAŞANTIMA DEVAM EDEBİLECEĞİMİ SÖYLEMİŞTİ.İNTERNETTEN ARAŞTIRMAMA GÖRE AĞIR AKTİVİTELERDEN UZAK DURULMALI DİYOR.BU AĞIR AKTİVİTE NELER OLUYOR VEYA NEYE GÖRE OLUYOR?YANİ KİŞİNİN VÜCUT YAPISINA VE DAYANIKLILIĞINA GÖRE NELER OLABİLİR? turkbayragi

canım bende kanma olmadı ama sancılarım hep oldu ben 4 gün yattım abrtmış olabilirim benim iki kanlada açık ilaçlarınetkisindenmidir nedir göğüslerimde hassaiyet oluştu aşılamın ilk bir kaç günü kabızlık yaşadım bugün 11.günüm arara sancılarım mevcut bu arda ben ağır değil hafif iş bile yapmadım yani elimden geleni yaptım gerisi yüce rabbime kalmış ne olacağını ne sen ne ben bilebilriz işte umarım azda olsa faydam dokunmuştur sevgiler

ben aşılamamı 2 arlıkta yaptırdım bendende herhangi bir kan gelmedi
ama ara ara hep yumurtaların olduğu yerler ani batmalar oldu ve bu hala devam ediyorrr.18 tahlil yapcam 2 gün yattım ama çalışıyorum doktorum herişi yapabilirsin demişti..umarım aşılamalarımız tutar ve bebişlerimize sağlıklı kavuşuruz :Saruboceq:

X