zor doğum yapıp ihmal edilenler

canımm hikayeni okudum benimde en korktuğum şey buydu son anda doktorumun acil bi işi çıkması çok şükür başıma gelmedi.. senin adına çok üzüldüm çok zor bi durum özel olucak bide vicdansızlar doğuma girecek kadın ürkek bi kuş gibi oluyo çok korkak,tedirgin,endişeli,,,bu yüzden doktor hemşire ve ebelerin çok kibar ve anlayışlı olmaları gerek bence moral açısından... tekrar tekrar geçmiş olsun çocuğun sağlıklıysa kafana takma zamanla silinir gider 2. bebişde daha iyi bi hastane ve doktorla yaparsın doğumunu umarım bebişinde sende sağlıkla kalın.

iyi senin başında biri durmuş canım isim falan yazılmıyor diye yazmamıştım sorun olur diye MELTEM DOĞUM HASTANESİ bende özelde yaptım birde özel sigortamızda vardı birde üstüne kürtaj parasıda verdim ya benim mahfolan duygularım ve vücudum ben 6 ay kendime gelemedim imkanı olan yanına birini alsın derim bu rezalete rağmen korkudan doğumda bir kere bile bağırmadım sadece ağladım

canım öncelikle çok üzülerek okudum bende çok hastane değiştrdim sanırım bu bahsettiğin yer bana çok yakın haznedardaki hast. değilmi???
oradan çok şikayet aldım doğum için bnde hast. arıyorum o civarda iki hast. daha var özel ama fiayatları bana çok uçuk geldi ve tavsiye üzerine şuan ilgi has. gidiyorum ve inan çok tedirginim özelde bunu yaparlarsa artık vallahi allaha emanet doğurcaz sanırım....
bebişini allah sana bağışlamış ya ama çektiğin eziyetde yenilir yutulur türden değilmiş.....

dr lar bu kadar rahat olnca bende devlet kurumu sandım.özelde de bunlar varsa yandıkki ne yandık.

bundan 3 ay önce düşük yaptım, ALLAH kimsenin başına vermesin. özel hastanenin sözüm ona doktoru her kadın doğum uzmanının her gebelik takibinde yaptığı şeyi, kesenin satla uyumunu, kesenin gelişimin hesaplamayarak beni geç kürtaj olmak zorunda bıraktı. kanamam başladığında bayramın 1. günü olduğu için mecburen gittiğim doktor, bu kese çok küçük sen sat ından emin misin dedi, dakikalarca ölçtü baktı ve bikaç gün sonra da teşhis koyuldu, boş gebelik ve kürtaj...
yani demem o ki bu süreçte gittiğim 5 doktordan en iyisi ve ilgilisi devlet hastanesindeki o an panikten adını sormayı unuttuğum erkek doktordu, bilemiyorum ama bilgili ve ilgili bir doktor bulmak inanın çok zor, sağlıkta asla bırakılmaması gerekse de bu konu biraz şans işi.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...

merhaba cotonheart sana özel mesaj atamadım çünki yeni üyeyim sırnaşık şey kızım 1 hafta sonra 7 aylık olacak hemen alacağım bende simdi nete baktım sauna belt var bahsettiğin sanırım bu ürün . benim fiziğim süperdi milim değişse vücudum rejim yapardım şimdi korkudan mezuranın yanına yaklaşmıyorum bile ben sezeryan oldum ama doğumda tam 9 kilo verdim dediklerine göre doktorum içimi çok iyi temizlemiş zaten çok fazlada kanamam olmadı dediğim gibi sezeryandan memnunum 2.yi normal denesem mi diye düşün
rken böyle şeylr okuyunca acaip oluyorum ben yine sez. olurum galiba zaten doktorumu çok seviyorum

canım öncelikle çok üzülerek okudum bende çok hastane değiştrdim sanırım bu bahsettiğin yer bana çok yakın haznedardaki hast. değilmi???
oradan çok şikayet aldım doğum için bnde hast. arıyorum o civarda iki hast. daha var özel ama fiayatları bana çok uçuk geldi ve tavsiye üzerine şuan ilgi has. gidiyorum ve inan çok tedirginim özelde bunu yaparlarsa artık vallahi allaha emanet doğurcaz sanırım....
bebişini allah sana bağışlamış ya ama çektiğin eziyetde yenilir yutulur türden değilmiş.....

evet haznedar canım özel güngören hastanasinide doğumda iyi diyorlar gerçi ne kadar iyi olsada doğum şans işi ama benimki şansla alakalı değildi tamamen ihmalkarlık ben zor geçti demiyorum bunu 5 tane çocuk doğuran kayınvalidem söyledi ben 1 tanesini bile bu kadar zor doğurmadım diye

merhaba cotonheart sana özel mesaj atamadım çünki yeni üyeyim sırnaşık şey kızım 1 hafta sonra 7 aylık olacak hemen alacağım bende simdi nete baktım sauna belt var bahsettiğin sanırım bu ürün . benim fiziğim süperdi milim değişse vücudum rejim yapardım şimdi korkudan mezuranın yanına yaklaşmıyorum bile ben sezeryan oldum ama doğumda tam 9 kilo verdim dediklerine göre doktorum içimi çok iyi temizlemiş zaten çok fazlada kanamam olmadı dediğim gibi sezeryandan memnunum 2.yi normal denesem mi diye düşün
rken böyle şeylr okuyunca acaip oluyorum ben yine sez. olurum galiba zaten doktorumu çok seviyorum

evet canım sauna belt ben avondan almıştım daha önce krem alana o hediyeydi ama muhteşem terletiyor temizliğine dikkat et gece yatraken çıkar birde sabunlu suyla yıka ben çok ytaktım birde tenim hassas eşimde kullandı arada bende mantar yaptı biraz hergün yıkarsan sorun olmaz herhalde

hangi hastane olduğunu yazmamışsın merak ettik

yazdım canım diğer sayfadaydı ÖZEL MELTEM DOĞUM HASTANESİ birde gece 10da yaptım doğumu üstelik pazar günüydü fazla kimsede yoktu gündüz aynı doktorlar sürekli ultrasona bakıyorlar bende gece daha rahat olur kimse yokya herkes benimle ilgilenir sanmıştım

ahhh caNIM benim neler yaşamışsın:sinifsinif:

okurken bile sinirlerim bozulsu sen bi de yasadın,inanamıyorum:KK43:(((

sende imza attın diye hukuki bişey yapamıyorsan,gördüğün herkese oranın ne kadar berbat bir yer olduğunu anlat,o anlattılarında çevresine anlatsın,,bu şekilde cezalandırmış olursun ,çok sinirlendim....Allah bebişini sana bağışlasın canımyerimseniben

bundan 3 ay önce düşük yaptım, ALLAH kimsenin başına vermesin. özel hastanenin sözüm ona doktoru her kadın doğum uzmanının her gebelik takibinde yaptığı şeyi, kesenin satla uyumunu, kesenin gelişimin hesaplamayarak beni geç kürtaj olmak zorunda bıraktı. kanamam başladığında bayramın 1. günü olduğu için mecburen gittiğim doktor, bu kese çok küçük sen sat ından emin misin dedi, dakikalarca ölçtü baktı ve bikaç gün sonra da teşhis koyuldu, boş gebelik ve kürtaj...
yani demem o ki bu süreçte gittiğim 5 doktordan en iyisi ve ilgilisi devlet hastanesindeki o an panikten adını sormayı unuttuğum erkek doktordu, bilemiyorum ama bilgili ve ilgili bir doktor bulmak inanın çok zor, sağlıkta asla bırakılmaması gerekse de bu konu biraz şans işi.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...

benim birde hamileliğimde sorunluydu ilk sefaköy rumeli hastanesine gidiyordum orda gebelik belli olmaz gel alttan muayene edelim dedi ben de tamama dedim ama demez olaydım 4 gün sonra çok kanamam başladı gittik o doktor yoktu başka erkek dr vardı yabancı (ermeni sanırım) adam daha çok ilgilendi valla.
ben düştü diye gittim okadar kan görünce dr baktı etti yerinde dedi ama benden ömür gitti adamın okadar kurcaladığınamı yanayım bebeğimin düştü sandığımamı valla bende şans yok galiba

ben 4 ay önce normal doğum yaptım devlette.kolay oldu doğumum çok şükür denildiği gibi devlette son anda çatala alıyorlar iki ıknmada bebek doğuyor.bana doktor yatarken ıkınmaya başla dedi zaten bebeğimi baya itmişim ben.çatala çıkınca çok kolay oldu.doktor ve hastane seçimi çok önemli

böyle bir durumda devlet hastanelerinde hasta hakları birimlerine başvuruda bulunabilirsiniz.
bu arada güle güle büyüsün bebecik.

kızlar bundan sonra devlettemi yapsak acaba baksanıza herkesin söylediği gibi son anda çıkarıyorlarmış çatala insaf yani gerçekten ben kendim abartıyorum sanmıştım ama 3.5 saatte kalınmazki çatalda Allah ıslah etsin onları ne diyeyim

X