melekgül'ün başarı öyküsü...

melekgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
23
0
Ben bundan 5 yıl önce tam 35 kilo verdim.4 yıl kilomu korudum , ama bu 1 yılda 25 kilo aldım.Psikolojik sebeplerden dolayı ilaç kullandım, buda bana kilo yaptı. Şimdi yine karar verdim aldıklarımı vermek istiyorum, vereceğimede eminim.psikolojim düzeldi,diyet yapmaya hazırım ve inanıyorumki 3 ay içinde bu kilolardandan kurtulacam.benim gibi kilolu bayanlar ,25 kilo vermek istiyenler nerdesiniz, yardımlaşarak birbirimizi motive ederek kilolarımızdan kurtulalım. sizleri bekliyorum:lepi:

ahhh be canım naptın sen işletim sistemini çökertecen.
3 ayda 35 kilo verilirmi heeçç,allah muhafava sonradan çıkan hastalıklarla tanışırsın.
doktorum programına bi kadın çıkmıştı.3 ayda 35 kg vermiş.bir süre sonra kadında tansiyon,şeker,kalp çıkmış.sonrada böbrek hastası olmuş.çok dikkatli olun bukadar kısa sürede bu kadar çok kilo vermek hiç sağlıklı değil.

arkadaşım hergün burda olacam ve ne yaptıysam hepsini yazacam.Bugün yine diyete başladım bugün sabah kaltım yazıcıdan en kilolu fotoğrafımı ve en zayıf halimdeki fotoğrağrafımı yazıcıdan çıkarım buz dolabına astım neden yazıcıdan çünkü daha büyük çıkıyor ve gözüme sürekli çarpıyor işe bununla başladım sabah kalkar kalmaz limonlu ve bir yemek kaşığı elma sirkesi koyduğum suyumu içtim arkasına akşamdan hazırladığım cevizli sarmısaklı suyumuda içtim ama arada bir 20 dakika ara verdim bir yirmi dakika sonrada kahvaltıda bir portakal 5 zeytin bir kirbit kutusu kadar peynir domates salatalık yedim yine ve şimdi yeşil çayımı içiyorum

sütlü gayfe arkadaşım şimdilik hiç bir sağlık sorunum yok ama yine bu kiloyu veremezsem kesin o zaman sağlık sorunum çıkacak bundan eminim kilomu verdiğim zaman çok rahattım hiç bir sağlık problemi yaşamdım ama şimdi belim ağrıyor elim uyuşuyor bu şikayetlerim 95 kiloda olduğum halimdeki şikayetlerle aynı ama 60 düştüğümde ve 4 yıl hiç biri kalmamıştı

Bende senin gibi 6 ay bir zayıflama ilacı kullanarak ve sporda yaparak yaklaşık 22 kılo verdim.Ama ilacı bırakınca yeniden aldım.Şu an 87 kıloyum.Kılolu olmanın tum dezavantajlarını yaşıyorum ve psikolojım berbat.Yeniden başlayacağım ama ıradem yok,kend,m, çok zayıf goruyorum.Çukulata ve hamur işine tlsamda dayanmıyorum ınanılmaz iştahım açık.Şimdi iştahımı kapatan bir ilaca başlayacağım bilyorum hata ama sokağa çıkamaz oldum,

bende katılmak isterim aranıza benimde 5 kilom var hamilelikten kalan..bugün bende başladımm..

gulizgul biliyorsundur kilosu fazla olan kişiler ilk etapda hızla kilo veriyorlar ama senin gibi sadece 5 kilo fazlası olanlar tabi biraz zorlanırlar onun için şimdi benim için o beş kilo sorun değil

gunaydın bende 25 vermeyı plalıyodum 10 kg gıttı kaldı 15 bende subat ın 7 de fogum gunum 60 kg olarak gırmek ıstıyorum yenı yasım a sarımsak lı cevızlı suytu 1 hafta yaptım hıc bısy olmadı elmaya baslşadım ılk gunden farkettı en sonda asrımsalı sudan mıydem bulandı

gulizgul biliyorsundur kilosu fazla olan kişiler ilk etapda hızla kilo veriyorlar ama senin gibi sadece 5 kilo fazlası olanlar tabi biraz zorlanırlar onun için şimdi benim için o beş kilo sorun değil

evet canımcım benim 5 kiloyu vermem çok daha zor ama ben kesin kararlıyım 5 kiloyu vermeye ama tabiki 1 ayda değil..:)))

guliz sorun ettiğin kiloya bak ahh keşke bizim 10 kiloluk sorunumuz olsada o 10 kiloya canım feda
kilo kilo canımcım 5 de bi 10 da bi..güzel gözükmüyo ..

merhaba herkese bende eski formuma girmek için spora başladım yaklaşık 1 haftadır ekmek yemiyorum 1tane kepekli ekmek alıyorum onu 5 öğüne bölüyorum yaklaşık 1,5 dilim düşüyor her öğüne.benim kilomda 90 boyum 1.72 bakılınca çok kilolu gözükmüyorsun diyorlar ama ben aynadaki halimi biliyorum.sabahları kalkınca bir su bardağı ılık suya yarım limon sıkıyorum birde tatlı kaşığı elma sirkesi içiyorum.1 saat sonra kahvaltı ediyorum.bide ben erken kalkanlardanım.11 gibi 1 saat yürüyorum tempolu,evdede 50 mekik ve şınav çekmeye çalışıyorum.pek başaramıyorum kilolardan ama en azından mücadele ediyorum. 12 gibi yemek yiyorum.küçük bir tabak aldım kendime.2 çorba kaşığını geçmiyor tabağıma kattığım yemekler.ve 2 çeşit yiyorum.haşlama tarzı yemek.ve haşlanmış makarna üzerine yoğurt katıyorum.yada makarna salatası yada cacık gibi seçenekler sunuyorum kendime.spora ve diyete başlayalı 1 hafta oldu 2 kiloya yakın verdim.bu haftada hedefim 3 kilo vermek.çünkü aşırısı beni aşar.sağlığımdan ve canımdan olmak istemiyorum arkadaşlar.sizde paylşırsanız sevinirim.bide ben tatlı ve hamur işlerini bırakalı 1 ay oldu...

birda her saat başı bir su bardağı su içiyorum.yatana kadar zannedersem 2 litre su içmiş oluyorum...

tebrşkler ya darısı başıma.neler yaparak 3 ayda o kadar kiloyu verdin lütfen ışık ol bizede aydınlat yolumuzu.ben imkansız sanırdım 3 ayda benimde 30 kilo gitse ne güzel olur.demek imkansız değilmiş.lütfen yardımcı olursan sevinirim.birde şu sarmısaklı cevizli suyu içtikten sonra sarmısak ve cevizi yiyor musun?hoşçakal sabırsızlıkla cvp bekliucem

arkadaşlar evet bende bu bir ay sıkı bir diyete girecem ama daha sonra acelem yok daha sabırlı olacam ilk etapda 10 12 kilo kadar vereyim diğer kalan kiloları daha uzun zamana yayacam 10 kilo verdikden sonra zaten moral oluyor motive oluyorsun nisan ayına kdar veririm inşallah

X