French yapmak artık çok kolay

nuur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
33
0
Arkadaşlar benim ögrendigim bişeyi sizinle paylaşmak istedim french yapmak için beyaz ojeyi elinizin üstüne sürün ve daha sonra tırnagınızı oradan bi geçirin çok düzgün oluyo bence bi deneyin bantla falan ugraşmayın

Bende bunu seneler önce bir arkadaşımdan öğrendim kuaförden daha güzel ve muntazam french yapıyorum opuyorumnanaktan

Herkes öğrenmeli bunu kaydirigubbakcemile5

hani bi yerde leke kalırda onu parmağınla sıyırısın ya bu işlemi tırnağınıza uyguluyorsunuz kızlar ojeyi tırnağınızla sıyırıyorsunuz çok güzel bi görüntü oluyo :KK66:

Bu harika bir yöntem herkese tavsiye ederim. Bende artık öyle yapıyorum ve çok düzgün oluyor..

bu teknık bana zor gelıyor aynı olmuyor hepsı..sılerek yapıyorum daha kolayıma gelıyor.evt bırçok manıkurcu bu konuda basarılı degıl bence..

kızlar denedim süper yahuuu........ :))) hatta resmini koysam inanın kuaförde yapılmış gibi oldu ve tırnaklarım çok kısa normalde uzundur ama kısayken hçbi oje yakışmıyo diye sürmezkeeeennn artık zırt pırt french yaparım ben bu teknikle... :)))

çok pratik bir yöntem adı da hostes french miş:) manikür yaptırdıktan sonra bazen kendim yapıyorum çok daha güzel oluyor...

X