Derim pul pul dökülüyor

dizboyumavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
105
0
Arkadaşlar vücudumum çok yağlı olmasından şikayet ederdim hep ama yaklaşık 8 aydır öle kuru bi cildim olduki özellikle göbeğimin yan kısımları pul pul dökülüyor öyle kötü görünüyor ki dermatoloğa gitmek istiyorum ama bulunduğum yer küçük bir ilçe olduğu için şimdilik böyle bir imkanım yok vücudumu nasıl nemlendirebilirim lütfen yardım.

Arkadaşlar vücudumum çok yağlı olmasından şikayet ederdim hep ama yaklaşık 8 aydır öle kuru bi cildim olduki özellikle göbeğimin yan kısımları pul pul dökülüyor öyle kötü görünüyor ki dermatoloğa gitmek istiyorum ama bulunduğum yer küçük bir ilçe olduğu için şimdilik böyle bir imkanım yok vücudumu nasıl nemlendirebilirim lütfen yardım.

canım benımde vücut kuruluğu problemim vardı burda bebek yağını tavsiye etmişler aldım işe yaradı banyodan sonra vücüt ıslakken sürüyorum kurulamadan kıyafetlerimi giyiyorum baya bi fark etti sende dene en azından daha fazla ilerlemez.ben önceleri çok fazla suda içmezdim günde 1-2 bardak falan ama şimdi su içmeyide çoğalttım sanırım onunda etkisi büyük olmalıki o kuruluk gitmeye başladı.

Son düzenleme:
evet bende tavsiye ederim benim mevsimsel dökülür derim bebe yağı kullan kesinlikle geçer

X