Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankarada bakıcı arayanlar

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

sevghayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2009
7
0
Merhaba,
2 sene efeye,
2 sene tuanaya ve 3 sene ikiz bebişler ceren ve ceyhunun bakıcılığını yaptım,

1 ay önce bakıcılığını yaptığım efe'yi artık kreş yaşı gelmesi sebebiyle bırakmak durumunda kaldım.
Bu sebeple şuan iş arıyorum.

Çocuk bakıcılığı konusunda deneyimliyim.
Ayrıca istenildiğinde referans verebilir, Baktığım bebişlerimin velileriyle görüşmenizi sağlayabilirim.

opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
yatılı bebek bakıcısı arıyorum.ilgilenirseniz--------------------den ulaşabilirsiniz.ankarada ikamet ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ankara batıkentte oturuyorum. 1 yaşındaki oğlum için bakıcı arıyorum. sizin için uygunsa görüşmek isterim.

Merhaba,
Şu anda çalışmakta mısınız ya da çalışmayı düşünüyor musunuz? Acilen olgun karakterde, temiz bir bakıcı hanıma ihtiyacımız var. Kavaklıdere'de (küçükesat'a yakın) oturuyoruz.

Siz müsait değilseniz, çevrenizde güvenilir biri varsa onu da yazabilirsiniz.

Özden.

kaç yaşındasınız..eğitiminz nedir..nerde oturuyorsunuz...mesai saatlerinz nasıll we ne kadar bir ücret talep ediyorsunz

merhaba
Ankara Yenimahalle semtinde oturuyorum
çocuk bakıyorum şu an anaokuluna başlayacagı için baktıgım cocuktan ayrıldım.cocugunuzun yaşı fark etmez. güvenilir sevgi dolu bir bakıcı arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz

merhaba ben çankayada hollanda da ünüversiteyi okuyan 4 yabancı dil bilen bayanım 2 oğlum var biri ünüversitete okuyan diğeri 8 sınıf evimde çocuk bakmak istiyorum isterseniz çocuklarınıza 1saat yabancı dil eğitimi vererek yanımda birde çocuklarınızın hijyen,yemek,belirli ihtiyaçlarında yardımcı olacak ablalarıda olacak evlerini aramadan sevgi ve şevkat ortamında büyürken kreşlerdeki eğitimden daha fazlasını yakalamış olacaklar 0,6 yaş gurubu çocuklarımızı evinizin güvenliğinde bakmak istiyorum .anne ve babalarla tanışmak evimde onları ağırlamak .çocuğunu kime emanet edeceğinide gelip görmelerini iç huzurlarınıda yakalamalarını isterim teşekür edrim....

merhaba bebek bakıcısı için size yazıyorum gerçi sitede ilanım da var ama ben kısaca kendimi tanıtayım ben aslen izmirliyim daha öncede ankarada 3 tane çocuk baktım ayrıca sizede çok yakın oturuyorum isterseniz görüşebilirizde bebeğinizi de allah bağışlasın hoşçakalın

merhaba bazı cevaplar yazdım ama size ulaşıp ulaşmadığından emin olamadığım için tekrar yazıyorum.kusura bakmayın sitede bakıcı olatak ilanımda var .ben izmirliyim lisans mezunuyum kızım hacettepe üni. bititdi onun için ankaradayım daha önce 3 tane çocuk baktım en son baktığım çocuğum kreşe başladığı için ayrılmak durumunda kaldımgörüşmek isterseniz bana mail gönderebilirsiniz hoşçakalın

kaç yaşındasınız..eğitiminz nedir..nerde oturuyorsunuz...mesai saatlerinz nasıll we ne kadar bir ücret talep ediyorsunz

merhaba bazı cevaplar yazdım ama size ulaşıp ulaşmadığından emin olamadığım için tekrar yazıyorum.kusura bakmayın sitede bakıcı olatak ilanımda var .ben izmirliyim lisans mezunuyum kızım hacettepe üni. bititdi onun için ankaradayım daha önce 3 tane çocuk baktım en son baktığım çocuğum kreşe başladığı için ayrılmak durumunda kaldımgörüşmek isterseniz bana mail gönderebilirsiniz hoşçakalın

merhaba saygun kullanıcısı size ulaşamıyorum ama hala bakıcı arıyorsanız görüşebiliriz çukurambarda oturuyorum hoşçakalın

merhaba, ben uzun süredir iş arıyorum. daha önce resmi olarak çocuk bakıcılığı yapmadım ama tanıdıkların çocuklarına çok baktım.çocukları kendimi bildim bileli çok sevdiğim için gönüllü olarak akrabalarımızn çocuklarına bakmıştım.. bu bi refarans olur mu bilmem ama gerçekten bu işi yapabileceğimi düşünüyorum. çocuklara deyim yerindeyse bayılırım.kendi çocugum gibi sevip bakacağımdan şüpheniz olmasın.. fiyata gelince, 500 civarına bile razıyımm..öyle 1000 falan isteyip de abartmaya hiç gerek yok..:KK34:
23 yaşındayım.yaşımı sorun etmeyen biriyseniz özelden irtibata geçin lütfen.
mamak akderede oturuyorum. 9 aylık evliyim.üniversite mezunuyum.ve bu işe gerçekten ihtiyacım var . lütfen en azından bi ön görüşme yapalım..şimdiden teşekkürler :KK34:

merhaba..haftanın 5 günü çalışabilecek,tercihen çocuk gelişimi eğitimli veya çocuklarla iletişim konusunda kendine güvenen,sigara kullanmayan 35 yaşını aşmamış bakıcı arıyorum.ilgilenenler özelden telefon numaralarını ya da mail adreslerini gönderebilirler.iletişim bilgisi vermek yasak olduğu için burdan numara veremiyorum.sevgiler...

arkadaşlar;

forumumuzda iletişim bilgilerini açıktan paylaşmak sizin güvenliğiniz için yasaktır,
lütfen bilgilerinizi ilgilendiğiniz mesajların sahiplerine özelden yazınız...

özel msj için mesaj sayım yeterli değil diyenler geyik bölümünde bunun için bir konumuz var,
oradan mesaj sayılarını yükseltebilirler...

Son düzenleme:
ankara eryamanda oturuyorum.6 aylık bebeğimize bakıcak sevgi dolu ve anlayışlı özellikle sigara iç-me-yen birini arıyoruz.eryamanda sincanda oturanlar tercih sebebidir.ilgilenenlerle iletişim kurmak isterim.

X