Klomen, çatlatma iğnesi...

hurrem

iyilik güzellik
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.505
10
Kızlar bugün çatlatma iğnesi oldum. İlk defa klomen kullandım bu ay yumurtam 21 mm olmuş. Doktor yumurtaların ilaca cevap veriyor bu iyi bir şey dedi ama ben nedense bu ay da hiç umutlu değilim. :umursamaz: Klomeni bir defa kullanmayla hamile kalanınız var mı aranızda? iğneyi de çok zor bulduk piyasada yok diyorlar üretilmiyor diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Sizde durum nasıl?

mrb. arkadaşlar bende yeni üye oldum siteye.
1,5 yıllık evliyim. yazılarınızı okudum kafam çok karıştı.
eşimin sperm sayısının azlığındna dolayı(11 milyon) hamile kalamıyorumm.
doktor bu ay bana klomen tedavisine başladı.
çarşamba yumurtalarımı kontrol etmek için çağırdı.
tedavi hakkında bana bilgi verebilirmisiniz?

valla ben de tedaviye yeni başladım ama bildiğim kadarıyla yazayım. klomen yumurta geliştirici bir hap ve doktor yumurtaların gelişip gelişmediğini kontrol ediyor ve yeterli büyüklüğe ulaşmışsa çatlatma iğnesi yapılıyor ve iğneden 24-36 sonra ilişki öneriyor. yani bana böyle yaptı. inşallah sonuç alırım. hadi ama kızlar klomenle çocuk sahibi olan yok mu Allah aşkına???

valla ben de tedaviye yeni başladım ama bildiğim kadarıyla yazayım. klomen yumurta geliştirici bir hap ve doktor yumurtaların gelişip gelişmediğini kontrol ediyor ve yeterli büyüklüğe ulaşmışsa çatlatma iğnesi yapılıyor ve iğneden 24-36 sonra ilişki öneriyor. yani bana böyle yaptı. inşallah sonuç alırım. hadi ama kızlar klomenle çocuk sahibi olan yok mu Allah aşkına???

merhaba ben klomen ve ilk catlatma ignesiyle hamile kaldım kızım 6 yasında.ama ikinciyi düsünüyorum bunda okadar sanslı degilim 5 ay dinlenmeli olarak klomen ve catlatma ignesi oldum hamile kalamadım.rahim filmi cekildi tek tüpüm dogustan yokmus ilginc ama tek tüplüyüm pko var ama yinede ilk hamile kalmam kolay oldu.ikincim icin asılamam var bidahaki ay allah herkeze nasip eder insallahopuyorumnanaktan

perşembe günü çatlatma iğnemi vuruldum. doktor bana ilişki için zaman vermedi. gün aşırı yapmanz gerek dedi. ayrıca iğneden 4 gün sonra progestron diye bilaç verdi bunu kullanmam gerekmiş.:bbo:

merhaba ben klomen ve ilk catlatma ignesiyle hamile kaldım kızım 6 yasında.ama ikinciyi düsünüyorum bunda okadar sanslı degilim 5 ay dinlenmeli olarak klomen ve catlatma ignesi oldum hamile kalamadım.rahim filmi cekildi tek tüpüm dogustan yokmus ilginc ama tek tüplüyüm pko var ama yinede ilk hamile kalmam kolay oldu.ikincim icin asılamam var bidahaki ay allah herkeze nasip eder insallahopuyorumnanaktan

Beni umutlandırdı sözlerin canım dualarına katılıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

perşembe günü çatlatma iğnemi vuruldum. doktor bana ilişki için zaman vermedi. gün aşırı yapmanz gerek dedi. ayrıca iğneden 4 gün sonra progestron diye bilaç verdi bunu kullanmam gerekmiş.:bbo:

canım inşallah bu ay iyi sonuçlar alrız da kurtuluruz sıkıntıdan ben nedense çok umutlu değilim ama kafayı da takmadan edemiyorum hayırlısı olsun ne diyelim. bu arada iğneden sonraki ilaç ne içinmiş? bana vermedi.

arkadaslar merhabalar ben bunda tam bir sene önce klomeni ilk kullandigimda hamile kaldim.ama bebegimin kalp atisi olmadigi icin aldirdik.tabi bu süre icinde yine denedik klomende kullandim 4 kere olmadi.sonra 3 ay ara verdim simdi doktorum dedi tekrar verecegim klomen ve bu kez catlatma igneside yapacagiz dedi.bende simdi adetimi bekliyorum tekrar baslayacagim.acaba catlatma igneside yapilirsa kesin hamile kalirmiyim cok merak ediyorum öbür ay size yine sonucu yazarim

X