Kemeri mi aldrmalym,yoksa ucunu mu kaldrtmalym?

asilem44

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
790
4
Kemeri mi aldırmalıyım,yoksa ucunu mu kaldırtmalıyım?
Kızlar ben de ocak ayında ameliyat olacam.Ama kararsızım acaba üst tarafa dokunmasam mı.bana yardımcı olursanız sevinirim.fotoya bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirim.Sadece ucunu mu kaldırayım yoksa hafif kemeri de törpületsem mi.Ayrıca sağlık sorunum da var.İnşallah onu da halledeceğiz.

Son düzenleme:
ayrıca kızlar foto yüklerken gözlerimizi falan nasıl tanınmaz duruma getiriyoruz.başka arkadaşlarda görüyorum yüzünü falan karalıyorlar.Ben nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olur musunuz?

bence kemeri aldır canım burnun ucu düşük deil.kemer alınınca zaten ona görede ucunu düzeltir tasarım yapın orda karar verirsiniz.tabi sen git doktoruna sor o daha iyisini bilir.

aslında ucunu kaldırtman yeterli olur gibi.kemer göremedim ben. allah yardımcın olsun.

bence biraz kavis verilsin ve ucunuda biraz kaldirt daha hos olur canim:)
paintten yapabilirsin her bilgisayarda var

kızlar aslında bu fotoda gülümsemediğim için ucu düşük değilmiş gibi duruyor.önden bakınca bariz bir düşüklük var,gülünce yandan da belli oluyor.yani sanıldığı gibi toplu değil aslında.sizin dediklerinizi deneyecem paintten ve photoshoptan.Hepinize teşekkür ederim...

kızlar aslında bu fotoda gülümsemediğim için ucu düşük değilmiş gibi duruyor.önden bakınca bariz bir düşüklük var,gülünce yandan da belli oluyor.yani sanıldığı gibi toplu değil aslında.sizin dediklerinizi deneyecem paintten ve photoshoptan.Hepinize teşekkür ederim...

canim zaten doktorun sana nelerin gerekli olucagini söyleyecektir kaydirigubbakcemile5
bu arada doktorun kim?

kemeri aldırmalısın öyle yarım yamalak is olmaz, sonra cok pisman olursun is isten gecer

burnun bence çok da kötü değil ama bence kemeri aldırmalısın.o zaman zaten kaldırtmana gerek kalmaz.ve lütfen doğlan kaldırsınlar kimi ünlülerde dahil domuz burnu gibi geziyor.senin burnunda ben çok fazla göze batan biyer görmedim.zaten kemer gidince sorunun ortadan kalkacak bence.kaldırtmya dahi gerek kalmayacak.

burnun bence çok da kötü değil ama bence kemeri aldırmalısın.o zaman zaten kaldırtmana gerek kalmaz.ve lütfen doğlan kaldırsınlar kimi ünlülerde dahil domuz burnu gibi geziyor.senin burnunda ben çok fazla göze batan biyer görmedim.zaten kemer gidince sorunun ortadan kalkacak bence.kaldırtmya dahi gerek kalmayacak.

İnşallah dediğin gibi olur canım.Ben ameliyatımı malatyada olacam.Şimdi meslek gereği gaziantepte olduğum için doktorla görüşemiyorum.yani adam benim burnumu bile daha görmedi.DOKTOR UZAKTAN AKRABA ÇIKINCA BABAM GİDİP GÖRÜŞTÜ.SAĞLIK SORUNUMDAN BAHSETTİ.DOKTORDA ara karne tatilinde ameliyatımı yapacağını söyledi.kendisiyle görüşemediğim için zaten çok tedirginim.zamanım da çok az.15 günlük tatilde hemen muayene olup ameliyat olmam lazım.çok fazla raporda alamam.İnşallah senin dediğin gibi domuz burnu yapmaz bana.hafif kalkık ve kemer kısmını törpülesin istiyorum.GENELDE DİKKAT EDİYORUM ÇOK ÇİRKİN OLMAYAN BURUNLAR YAPILINCA GÜZEL OLUYOR.AŞIRI PROBLEMLİ BURUNLARDA UFAK TEFEK SORUNLAR OLUYOR.YA DA BEN YANILIYOR MUYUM.

kemeri aldırdıktan sonra ucunu kaldırıp kaldırtmamak düşünülebilir ki bence kaldırt. ama ilk iş burun sırtını düzeltmek olsun bence yoksa ameliyat olduğuna değmez

İnşallah dediğin gibi olur canım.Ben ameliyatımı malatyada olacam.Şimdi meslek gereği gaziantepte olduğum için doktorla görüşemiyorum.yani adam benim burnumu bile daha görmedi.DOKTOR UZAKTAN AKRABA ÇIKINCA BABAM GİDİP GÖRÜŞTÜ.SAĞLIK SORUNUMDAN BAHSETTİ.DOKTORDA ara karne tatilinde ameliyatımı yapacağını söyledi.kendisiyle görüşemediğim için zaten çok tedirginim.zamanım da çok az.15 günlük tatilde hemen muayene olup ameliyat olmam lazım.çok fazla raporda alamam.İnşallah senin dediğin gibi domuz burnu yapmaz bana.hafif kalkık ve kemer kısmını törpülesin istiyorum.GENELDE DİKKAT EDİYORUM ÇOK ÇİRKİN OLMAYAN BURUNLAR YAPILINCA GÜZEL OLUYOR.AŞIRI PROBLEMLİ BURUNLARDA UFAK TEFEK SORUNLAR OLUYOR.YA DA BEN YANILIYOR MUYUM.

canım dert etme her işin başı sağlık.her şeyi kafaya lüzumsuz yere takıyoruz.biraz önce bir arkadaş yazmış buraya beynindeki tümör büyümüş çok üzüldüm.seninki kafaya takılacak bir şey değil kaldı ki bence burnun şu haliyle bile kesinlikle çirkin değil.hallolur.

canım dert etme her işin başı sağlık.her şeyi kafaya lüzumsuz yere takıyoruz.biraz önce bir arkadaş yazmış buraya beynindeki tümör büyümüş çok üzüldüm.seninki kafaya takılacak bir şey değil kaldı ki bence burnun şu haliyle bile kesinlikle çirkin değil.hallolur.

Canım çok teşekkür ederim rahatlattın beni.dediğin gibi insanlarda daha ne sorunlar var.ama işte biz insanoğlu doyumsuzuz.Bir şey iyi oldukça istiyoruzki daha da iyi olsun.Tümörü büyüyen arkadaşada Allah kolaylık versin,kolay değil yaşadığı şeyler.Bakalım artık çok kafaya takmadan rahat bir şekilde bu ameliyatı olmaya çalışacam.Düşündükçe farklı farklı şeyler aklıma geliyor çünkü.Hayırlısı artık zamana ve olayları akışına bırakacam,çok incelemiyecem...

doktorunuzdan emin olun önce ve sonra burnunuzu ona teslim edin derim. çünkü belki de kemeri alınınca burnunuz bir anda çok çökük gelecek ya da sadece kaldırınca kemeri komik duracak. doktorlar bunu öngörüp planı ona göre çizerler.

doktorunuzdan emin olun önce ve sonra burnunuzu ona teslim edin derim. çünkü belki de kemeri alınınca burnunuz bir anda çok çökük gelecek ya da sadece kaldırınca kemeri komik duracak. doktorlar bunu öngörüp planı ona göre çizerler.

evet canım sen de haklısın.En iyisi doktorla görüştükten sonra karar vermek olacak.teşekkür edrim ayrıca...

kendi burnumu hatırlayınca "buu kemer mii ??" diyesim geldi birden :)) kemeri alınca ucunuda toparlıcaklar mecburen canım. Benimde kemerli bi burnum vardı kemer alındığı için ucuda toplandı.

X