amway

KalenderMesrepim

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.169
287
kızlar ocagınıza düştüm:KK43:
cok yakın kıramadıgım bir dostum 20 gundur bu işle ılgılenıyor..
banada teklif ettı..
lütfen iyi kötü ne biliyorsanız
yazarmısınız???

sana neden teklif ettiğini biliyorsun herhalde canım, bence ekşi sözlüğe falan bak, çevremde bi kaç kişi bu işi yaptı ama pek para kazandıkları söylenemez, sonrada bıraktılar zaten

avon tarzı birşey katalogu var sattıkca para kazanırsın, ama avon-oriflame dan pahalı oldugu için müşteri sıkıntısı cekersin, yapan arkadaslarım oldu hepsi bıraktı sürdüremediler yani

cok sagolun kızlar arastırdım netten elımden geldıgınce..
iyi diyende var kötü diyende..
bilmiyorum ne yapacagımı:KK43:(((

bence içimde kalmasın diyorsan bi dene ama anladığım kadarıyla manevi olarak insanı çok yoran, süslü vaadlerle toplantılarla insanın gözünü boyayan, satış baskısı yüksek olan bi iş
birazda senin karakterine bağlı yani, yok bunlar beni yormaz, yada ben hayal kırıklığına dayanıklıyım üzülmem dersen dene
yani hiçbişey olmasa çevre edinmiş olursun belki başka iş kapıları açılır bu vesileyle

Canımcım 1 kere ürünleri ciddi pahalı arkadaşlarda görmüştüm temizliği süper ama satabilirmisin onu düşün önce marketlerde satılan ürünler gibi değil çünkü.

valla çok da güzel satılıyor. en azından avondaki gibi 3 ay sipariş vermedin çık sistemden diye bişey yok. ürünleri de çok kaliteli ben evimde birsürü ürününü kullanıyorum çok memnunum. çevremdede herkes bunu kullanmaya başladı nasıl mı? lafla anlatmakla bir yere kadar olur. gözleriyle görecekler deneyecekler ürürü. benim evime gelip kullananların dikkatini çekti hep. 1 kere alıp deneyen mutlaka 2.si için size dönüyor. iş olarakta eğer aktif biri isen girişkensen organizzasyon kurarak çok daha iyi paralar kazanabilirsin. üye ol kendin kullan dene gör derim hiç birşey kaybetmezsin. ben 1 yıldır yapıyorum.iyikide girmişim.

bizede dün annemin bir arkadası geldı amway ın cilt makinasını falan getırmıs cıldımıze bakmak ıcın,tanıtım yapmak için.annemde üye oldu gerci satıs yapmaktan cok benım için ceyizlik seyler alıcam hemde vıtamınlerını falan almak ıcın daha ucuza gelsın dıye satıs yapmasan bıle kendı ıhtıyaclarını daha ucuza alırsın oda bırsey bence canım

X