Şampuan ve Saç Kremleri Avon Naturals saç bakım balsamı?

cemre25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.681
18
avonun kataloğuna bakıyodumda balsamı((durulanmaz)) ve kremlerini gördüm yarına sipariş vercem hızlıca bir öneride bulunur musunuz??CADIARZU

balsamı direk saçımıza mı sürüyoruz yani ıslakken mi? saç bakım kremi nasıl kullanılıyo vede en önemlisi bu ürünler düzenli kullanım saçın görünümünü düzeltir mi:lepi:?? delikafadulden

canım hemen banyodan sonra da kullanabilirsin, sonrada kullanabilirsin zaten arkasında bunlar ugulaması fln yazıyor

avonun kataloğuna bakıyodumda balsamı((durulanmaz)) ve kremlerini gördüm yarına sipariş vercem hızlıca bir öneride bulunur musunuz??CADIARZU

balsamı direk saçımıza mı sürüyoruz yani ıslakken mi? saç bakım kremi nasıl kullanılıyo vede en önemlisi bu ürünler düzenli kullanım saçın görünümünü düzeltir mi:lepi:?? delikafadulden

canım avon naturals sac bakım balsamını dıyorsan eger krem renkli kutu ben cok memnunum banyodan sonra nemli sacıma uygulayıp 15 dk sacımın emmesini beleyıp sonrada fon cekıyorum 1 yıldır kullanıyorum ve saclarım boyalı aynı zamnadada devamlı fonlu ama cok sağlıklı banamısın demiyor bu urun sayesınde bu konuyla alakalı benımde konum var ordanda bakabılırsın " denenmiştir avon naturals dıye" bazıları cabuk yağlandırdığını soyluyo ama bana 3 gun gıdıyor sonrasında yağlanıyor buda doğal zaten.denemeni tavsıye ederım.

evet canım ta kendisi aynen bende cok memnunum, insanların sac tipi yapısı falan cok onemli , 3 günde dedigin gibi benim saclarımda yaglanıveriyor tekrar yıkıyorum, bu da gayet normal :))

ben sprş wermştm buqun aldım nasıl kullnıcaqmı blmıorm fön cektkten sonra sursem olurmu acaba bi faydası banyodn cktktn snra surmek ismıorm nemlıyken fon ceklmıoda fondn snra bi etsı olr mu acaba

Krem renkli kavanozun içindeki çok güzel birşeydi gerçekten. Aklıma geldi bak, tekrar alayım ben ondan.

ben sprş wermştm buqun aldım nasıl kullnıcaqmı blmıorm fön cektkten sonra sursem olurmu acaba bi faydası banyodn cktktn snra surmek ismıorm nemlıyken fon ceklmıoda fondn snra bi etsı olr mu acaba

tatlım sakın kuru saca surme zaten nemli saca nufuz edıooo ozelliği o.nemli saca sur 5 10 dk sonra kurut tamamını sonra fonle fonlerken muthıiş duman cıkıo korkma sacım yanıoo dıye sacının uzerındekı nem ısı ıle buhar olusturuyoo.ama sac ipek gibi oluyoo.ben sımdı onu surmeden sacımı kurutursamm aynı calı supurgesi gibi..eee sacımda bı suru boya var 2 ayda bır sarı dıp boya yapıoru bu kremlede sağlıklı ayakta tutuyorum sacıma elini suren sasırır yumusacık dıe...

bn qerckten bu kadr etklı bi krem ilk dfa qoryorum ya cok quzl oldu saçlrm hc elktrlenmıo süper bsy ya bn 2 tane dha almk istıorm indirmdykn fln ewde dursa tarhı qecrmı üzrnde trh flnda yazmıo ya

Evet ben de merak ediyorum. Son kullanma tarihi hakkında bilgisi olan var mı

X