Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

ammmmiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn kızlar zamanında vakitlice gelsin yavrularımız sağlıkla inşallah... ben genel anestezi düşünüyorum kızlar hiç cesarteim yok walla epidurale falan en iyisi hiçbirşey duymamak walla...

cnm sen genel anestezimi düşünüyorsun sezeryan olursan.ilk bebişinmi daha önceden tecrüben varmı.

evet canım benim genel anestezi doğum yolum plesenta ile tamamen kapalı mecburen sezeryan olucak ama epidurale katlanamam...

Bu arada 3 gündür çarpıntılarım geçmedi napıcamı bilmiorum ben yine ya...

evet canım benim genel anestezi doğum yolum plesenta ile tamamen kapalı mecburen sezeryan olucak ama epidurale katlanamam...

geçmiş olsun canım yaaa dinlememeye çalış kendini dicem ama nafile bir doktorunla görüş istersen....

ammmmiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn kızlar zamanında vakitlice gelsin yavrularımız sağlıkla inşallah... ben genel anestezi düşünüyorum kızlar hiç cesarteim yok walla epidurale falan en iyisi hiçbirşey duymamak walla...

amin cnm inşallah

cnm çarpıntı hamileliktende olabilir benim kalbimde çok hızlı.

kızlar sezeryan deyince insanların yorumlarından bıktım yok yarım insan oluryomuşunda felanda filanda korkutuyolar valla soranlara normal düşünüorm dicem sonra gider ssezeryan olurum:)

Arkadaşlar ben yumurtalık kistlerimden dolayı doğumu sezeryan ile yaptım.inşallah 2.kez hamile kalırsam doğum kısmını hiç düşünmüyorum.zaten yine sezeryan olucak ama bence bizim tekdüşünmemiz gereken sağsalim sıkıntısız şu hamilelik sürecini atlatabilmek.Son ana gelince zaten büyük bir zafer kazanmış olacaz.ilaçlı yada ilaçsız.bence en önemlisi bu .o zorlu süreçten sonra bence son kısmı hiç önemli olmamalı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

amin cnm inşallah

cnm çarpıntı hamileliktende olabilir benim kalbimde çok hızlı.

kızlar sezeryan deyince insanların yorumlarından bıktım yok yarım insan oluryomuşunda felanda filanda korkutuyolar valla soranlara normal düşünüorm dicem sonra gider ssezeryan olurum:)

merhaba arkadaşlar..ben de bu rahatsızlıktan muzdarip biriyim.35.haftamdayım.bu haftalara kadar sabrettim çünkü tedavim sürerken hamile kaldım.ben de basından beri sezeryan olmayı düşünüyordum .ama dediğiniz gibi yok yarım insan olursun falan filan dediler.ben buna kulak asmadım.ama sürekli iki şekilde de doğumu araştırdım.doğum yapmama az kaldı.iki şekilde de doğum yapmaktan korkuyrm ama normal doğum bana daha mantıklı geliyor.hem bebek hem anne açısından daha sağlıklı.zaten birden sancı gelecek ve o anda panik falan aklıma gelmeyecek çünkü sancım olacak diyorum.çok fazla da düşünmemeye çalışıyrm.zaman ne gösterecek bilmiyrz çünkü.belki çatım dar olduğu için sezeryan olacak mecburen.tevekkülden başka çaremiz yok.bizim rahatsızlığımızın en iyiçaresi tevekkül...

merhaba arkadaşlar..ben de bu rahatsızlıktan muzdarip biriyim.35.haftamdayım.bu haftalara kadar sabrettim çünkü tedavim sürerken hamile kaldım.ben de basından beri sezeryan olmayı düşünüyordum .ama dediğiniz gibi yok yarım insan olursun falan filan dediler.ben buna kulak asmadım.ama sürekli iki şekilde de doğumu araştırdım.doğum yapmama az kaldı.iki şekilde de doğum yapmaktan korkuyrm ama normal doğum bana daha mantıklı geliyor.hem bebek hem anne açısından daha sağlıklı.zaten birden sancı gelecek ve o anda panik falan aklıma gelmeyecek çünkü sancım olacak diyorum.çok fazla da düşünmemeye çalışıyrm.zaman ne gösterecek bilmiyrz çünkü.belki çatım dar olduğu için sezeryan olacak mecburen.tevekkülden başka çaremiz yok.bizim rahatsızlığımızın en iyiçaresi tevekkül...

aynen öyle cnm kısmetse ne varsa o olcak belkide zorunlu sezeryan olcaz bellimi olur.bende senin gibi gelgitler yaşıyorum normalmi sezeryanmı konusunda.ama şimdiye kadar panik ataklılardan hep sezeryan duydum.sen normal yaparsın buraya yazarmısın normal yapabildim die banada cesaret olur bi panik ataklının normal doğurabildigini duymak.çünki bende çok isterim o cesareti kendimde bulmayı bakalım hepimizin hakkında hayırlısı.

ayyy kızlar benim çevremde o kadar çok sezeryanla doğum yapan insan var ki hiç biride yarım insan falan olmadı... hepside iyikide sezeryan yapmışım diyor, o sancıları çektiğine değmez diyorlar... tıp çok ilerledi hiçde eskisi gibi değil ben sezeryancıyım walla... ama herkesede saygım var tabii...

ayyy kızlar benim çevremde o kadar çok sezeryanla doğum yapan insan var ki hiç biride yarım insan falan olmadı... hepside iyikide sezeryan yapmışım diyor, o sancıları çektiğine değmez diyorlar... tıp çok ilerledi hiçde eskisi gibi değil ben sezeryancıyım walla... ama herkesede saygım var tabii...

ben de senin gibi düşünüorum duygucum..ayrıca 15 gün sonra geliorum nasipse...

seni sezeryancı seni:)bende normal doğumcuyum:)demek isterdim ama tırsıyorum.aman son ay düşünüp korkayım en iyisi şimdiden korkmaya başlayınca işin içinden çıkamıyorum.ben sezeryandanda korkuorum zatende.korkağım birazcık galiba:)

yavrum ben anadolu yakasındayım yaşımda 25 birde kızım olucak kısmetse :13: ya sen??

Canım avrupa yakası yaş 28 ilk bebiş zülalim geliyor inş :) ne güzel ya yakınız birbirimize benim çok güzel dostluklarım oldu forumlar sayesinde...

seni sezeryancı seni:)bende normal doğumcuyum:)demek isterdim ama tırsıyorum.aman son ay düşünüp korkayım en iyisi şimdiden korkmaya başlayınca işin içinden çıkamıyorum.ben sezeryandanda korkuorum zatende.korkağım birazcık galiba:)

sen bakma benim mecburen sezeryan plesentadan dolayı ama çookkk korkuorum...zaten panikli ataklı olup da korkusuz insan varmıki?kız mangal gibi yüreğimiz olsa ne işimiz var bu başlıkta:KK37::KK37:

ayy kuzum korkak olmasak biraz cesur olabilsek panik atak olmazdık zaten :KK1: ama olsun napalım bunada şükür geçicek Allah ın izniyle... bende korkuyorum aday ya ya uyuyupta uynamazsam falan diyorum töbe töbe................

Canım avrupa yakası yaş 28 ilk bebiş zülalim geliyor inş :) ne güzel ya yakınız birbirimize benim çok güzel dostluklarım oldu forumlar sayesinde...

sen bakma benim mecburen sezeryan plesentadan dolayı ama çookkk korkuorum...zaten panikli ataklı olup da korkusuz insan varmıki?kız mangal gibi yüreğimiz olsa ne işimiz var bu başlıkta:KK37::KK37:

tatlım benim dostluk kurucak zamanım pek olmadı sitede yeniyim inşallah sizlerle kurarım o dostluğu kurdukda sayılır çok iyi oluyor birbirimize destek olmamız... benimde ilk bebişim efrah teyzesi adıda kısmetse ECE olucak... ECE m benim bir alsam onu kucağıma sağa sağlim :KK16:

ayy kuzum korkak olmasak biraz cesur olabilsek panik atak olmazdık zaten :KK1: ama olsun napalım bunada şükür geçicek Allah ın izniyle... bende korkuyorum aday ya ya uyuyupta uynamazsam falan diyorum töbe töbe................

hepimizde aynı düşünce kızlar biz adam olmayız ya :KK51::KK51:

hepimizde aynı düşünce kızlar biz adam olmayız ya :KK51::KK51:

aynen efrah yaa bizim burda bir arkadaş çenesinden estetik ameliyat oldu 7.5 saat sürdü ve kızın çenesi 1 ay kilitli kaldı hiç korkmadı millet 12 saatlik kalp ameliyatına güle oynaya giriyor bizde yarım saatlik basit operasyondan tırsıyoruz walla :KK20: ben arkadaşımı bekledim sezeryanda ameliyathaneye girdiler o girince bizde çay içmeye kantine girdik 1 çayı bitiremeden bebeğin doğduğunu duyduk biz bebeğe bakana kadar arkadaşımı odaya getirdiler walla... olumlu olalım ya yüzümüzün akıyla alıcaz bebişlerimizi kucağımıza... bu arada efrah en yakın sensin bekliyoruz tecrübelerini kuzucum....

X