Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

Hamileyken okb,depresyon tavandı şimdi uykudn başka birşey düşünemiyorum.Dışarı çıkmayı özledim hapishanede gibiyim 3.5-4 kilo olsaydı en azından havada güzel dışarı çıkardık :KK43:

Hamileyken okb,depresyon tavandı şimdi uykudn başka birşey düşünemiyorum.Dışarı çıkmayı özledim hapishanede gibiyim 3.5-4 kilo olsaydı en azından havada güzel dışarı çıkardık :KK43:
Sabir gelecek o gunler bi gaz olayini atlatsin ozaman keyif almaya baslicaksin guven sen bana

Ben hiç içemiyorum. Takviye bişiler al yerine yiyebileceğin kan yapacak
Bebek demiri cekiyor bitiriyor canım sana hic kalmıyor sana kalmayınca de sen dr bebek te sıkıntıya girebiliyor.çok az yiyecekte demir var başka gıdalarla da beraber alındığında emilim olmayabiliyor.aç karnına kapsül,draje vs.şart oluyor bu durumda..

Ama
Bebek demiri cekiyor bitiriyor canım sana hic kalmıyor sana kalmayınca de sen dr bebek te sıkıntıya girebiliyor.çok az yiyecekte demir var başka gıdalarla da beraber alındığında emilim olmayabiliyor.aç karnına kapsül,draje vs.şart oluyor bu durumda..
Ama yutamıyorum hiç canım ya sıkıntı oluyor çıkıyo geri ilaç konusunda sıkıntılıyım biraz ben

Rutin kan testleri yaptırıyor musun,nasıl kan değerlerin b12,demir vs?
Maşallah diyeyim düşüklük oluyor ama o kadar da değil. Doktorda sıra beklerken bir koz gordum hamileydi o da ilaç aldığı halde hepsi düşüktü. Benim bi iki değerim düşük sadece

X