Siemens Beyaz Eşyası Olan Warmıııı???????????

iceblue

ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
141
1
36
arkadaşlar ben bütün beyaz eşyalarımı siemensten aldım ama kullanmadım tabi daha... kullananlar warsa fikirlerini söyleyebilirmiiialkisalkisalkis

benim eltim ve kayınvalidem siemens bulaşık makinesi kullanıyor. çok gürültü çıkartıyormuş o konuda memnun değiller. bir de çok uzun sürüyormuş. tabii modeline göre değişiyordur belki ama...

Güle güle kullan iceblue. Siemens kalitesi tartışılmaz tabii ki.

Ben yerli malı hastası olduğum için Arçelik veya Beko almayı düşünüyorum, ama tabii daha zaman var biraz.

siemens buzdolabı kullanıyorum..çok memnunum şimdilik 1 sene dolmak üzere,sorun yok...

daha önceki buzdolabım bosh du ne çektim bi ben bi allah bilir ya:KK43:
güya no frosttu...mevsim değişti mi mesela yazdan kışa kıştan yaza geçerken ya da kışın sıcak yazın soğuk olunca bizimkinin derece hooop oluyodu 15:KK43:ay hatırlamak istemiyorum yaaa

bnm bulaşık makinem siemens alalı 3 ay oldu çok memnunum. gayet sessiz ve hızlı yıkıor. çok fazla araştırdık en iisini almaya özen gösterdik çünkü aldığımız ürün bizimle uzun bi süre kalsın istedik. 2 seneyi tamamlayınca mefta olmasın dedik. eşim baya bi araştırdı ve siemens almaya karar verdik. sonuç olarak gayet memnunuz zemuszemus

ewet canım bende daha kullanmadım çok araştırdık hemen kullanmıycaz diyede en son model inoxlardan aldık senede bir değiştirmektense böylesi daha ii olur dedik... ve aldığımız yerde duruyo ne olur ne olmaz belki biz ewlenene kadar bir üst modeli çıkar bedawa değiştiriyolar işimizede gelir yorumlarınız için teşekkürler

5 yildan beri siemens bulasik makinesi ni kullaniyorum daha 1 gun dr yuzu gormedi cok ama com memnunum hemde cok sessiz calisiyor gece 00.24 de makinayi calistiririm o kadar sessiz ,calisiyorki ki uyuyanlarin ruhu bile duymuyor , bazilari haftada 1 defa makine yaparlar ben allahin her gunu hafta sonlari 2 makine cok ama cok memnunum 5 sene gecmesine ragmen ici daha bu gun almis gibi temiz ve parlak bu markadan o kadar memnun kaldimki 2 sene evvel bir laptop aldim 24 saat kullan sorun cikarmiyor ,bu sene bu laptopu oglumla paylasamadigimdan 4 ay evvel yine gozlerim kapali 1 tane daha kendime siemens fujitsu aldim cok ama coook memnunum herkese tavsiye ederim

benimde daha 3 ay oldu bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi aldım.çok memlunum uzun yıllar kullanırım işallah

Siemens ocak fırın ve aspiratör kullanıyorum. Memnunum.Tavsiye ederim.boshayallersmile

benim buzdolabım siemens çok memnunum tavsiye ederim.Eşimin meslegi geregi bayagı taşındık hala ilk günkü randımanı alıyorumm

bir de kızlar siemens war siemens var mesela çin yapımı olanları varmış... onları ayırmak gerekiyor... şikayeti olan arkadaşlarınki büyükihtimalle dierinden..

X