Op. Dr. Yusuf Can hakkında bilgi paylaşım

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.393
92.182
Op. Dr. Yusuf Can​
Kulak, Burun, Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.
Aynı sene Almanya - Gelsenkirchen'de genel cerrahi üzerine bir süre çalıştı. Mecburi hizmet ve sonrası bir dönem Antalya'da görev yaptı.
1992 yılında Haseki Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniğinde ihtisasa başladı ve ihtisasını başarıyla tamamladı.

Kulak, Burun, Boğaz uzmanı olarak Almanya'da "Lazerle Cerrahi Tedavi", "Horlama ve Uyku Apnesi Tedavisi", "Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi", "Fonksiyonel ve Estetik Burun Cerrahisi" üzerine eğitim gördü. Halen yerli ve yabancı birçok kurs ve seminere katılmış ve bildiriler yayınlamış bulunmaktadır.

İstanbul Tabip Odası, Türk Otorinolaringoloji Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Tıbbi Lazer Derneği, Türkiye Uyku Araştırmaları Derneği, The European Academy of Facial Plastic Surgery, Başarı Eğitim Derneği, Türk Rinoloji Derneği ve Fasyel Plasti Derneği üyesidir.

- Burun tıkanıklığı
- Estetik burun cerrahisi
- Horlama ve uyku apnesi
- Kepçe kulak ameliyatı
- Kulak hastalıkları
- Çocuk KBB hastalıkları
- Alerjik hastalıklar
- Endoskopik gözyaşı kesesi ameliyatı
- Göz çevresi gençleştirme
- Ses kısıklığı
- Baş dönmesi
- Yüz felci
- Botox uygulamaları
- Dolgu Enjeksiyonları

Son düzenleme:
Dr yusuf can Çok mĞkemmel bır doktor bu ayın 30 unda bende burun estetıĞı olacagım yusuf beyde.
Çok ılgılı babacan bır doktor.
Estetık sonrası resımmlerımı paylaŞırım sızınle.

Bende uzuuun bir kararsızlıktan ve birkaç doktorla görüştükten sonra Yusuf beyde karar kıldım 23 ocakta olucam inş. Muyesser ameliyat sonrası resimlerini eklersen sevinirim

peki ameliyat olan arkadaşlar nerede acaba??? onların yorumlarını özellikle sabırsızlıkla bekliyorumbilmiyorumkismile

Eklentiler

• $3013_64675222155_623402155_1455715_4674504_n.jpg
    $3013_64675222155_623402155_1455715_4674504_n.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 2.489
Son düzenleme:
Merhaba,
Bakıyoruz ki uzman yorumları bir süre sonra günaydın nasılsın vb mesajlarla doluyor ve sadece operasyon hakkında yorumları okumak isteyenler bu ek mesajlardan rahatsız oluyor. Defalarca uyarmamıza ceza devreye sokmamıza rağmen sonuç alamadık ve yeni bir alt kategori açtık.

Önerilerinizi bekliyorum...

Uzmanlar ve Fanatikleri... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

5713.bmp

5741.bmp

bende 3 ay önce yusuf beyde ameliyat oldum, bu resimler 1. ay kontrolümde çekilmişti

Son düzenleme:
Bende uzuuun bir kararsızlıktan ve birkaç doktorla görüştükten sonra Yusuf beyde karar kıldım 23 ocakta olucam inş. Muyesser ameliyat sonrası resimlerini eklersen sevinirim

cnm sen dr araştırıyodun görüşmüştük hatırladım, demek kararını verdin
emin ol en güzel tercihi yapmışsın yusuf beyi seçmekle, çok az kalmış ameliyatına
sakın korkma , heyecan yapma diyeceğim sana, şimdiden geçmiş olsun :1hug:

Evet Dream konuşmuştuk. Zaten senin resimlerin de olumlu yönde etkili oldu karar vermemde. 23 demiştim ama cumartesi uygun olmadığı için 22 sine aldı Yusuf bey, cuma olucam inş. Teşekkürler iyi dileklerin için

merhaba kardelenist bende ameliyat olacağım ancak doktor için araştırma yapıyorum. umarım ameliyatın iyi geçer. ameliyattan sonra fotolarını koyarsan sevinirim. teşekkürler.

perşembe günü gidiyorum bakalım ne olacak? Zaten yeterince stresliyim, sizin sonuçlarını görünce biraz daha rahatladım.

hadi hayırlısı ebruli sultan
yorumlarını bekliyorum görüşmeyle ilgiliopuyorumnanaktan

hadi hayırlısı ebruli sultan
yorumlarını bekliyorum görüşmeyle ilgiliopuyorumnanaktan

canım valla bende perşembe olsada gidip bir rahatlasam diye düşünüyorum. Çünkü bekletmeden olacağım ameliyatımı. Bu arada yardımcısı da çok çok bilgi veriyor. Yardımcı oluyor. Haberin olsun.

canım valla bende perşembe olsada gidip bir rahatlasam diye düşünüyorum. Çünkü bekletmeden olacağım ameliyatımı. Bu arada yardımcısı da çok çok bilgi veriyor. Yardımcı oluyor. Haberin olsun.

cnm ben zaten yusuf beyde oldum ameliyatımı 3 ay oldu bugün tam:lepi:
hayatım şirin hanımdan bahsediyosun sanırım
bende çok severim kendisini özelden de görüşürüz devamlı
arkadaşım oldu her konuda paylaşımızı vardır
çok ince harika bi insandır
çekinmeden her türlü sorunu sorabilirisin elinden geldiğince cevaplar

bıktırdım ben şirin'i şimdiden ama napiim çok korkuyorum:KK43: teşekkür ettiğini görünce çok rahatladım valla. Senin mutlu olduğunu duyunca şimdi daha çok rahatladım.

dreamlover canım çok çok teşekkür ama herşey karşıklıklı unutma :1hug:

X