2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de kızıma su vermeye başladım,2 seferdir veriyorum,
kana kana içiyor,kaç çay kaşığı vermek lazım acaba:uhm:

ben doğduğundan beri içiyorum dün yaklaşık 90 cc içmiştr bol bol verin kızlar 6 aylık oldular anne sütü yetmez biz bile nasıl içiyoruz

mervecim havalar çok sıcak oldu valla iki gündür ben zehrayı sadece çıtçıtlı kolsuz badiyle gezdiriyorum evde. sadece altında bezi var . üzerine başka bişey giydirsem terliyo bende öyle dolandırıyorum evin içinde.

ben doğduğundan beri içiyorum dün yaklaşık 90 cc içmiştr bol bol verin kızlar 6 aylık oldular anne sütü yetmez biz bile nasıl içiyoruz

ama ilk altı ay sadece anne sütü diyolar su dahil vermeyin
anne sütünde yeterli su miktarı varmış CADIARZU
taha 4 aylık ben daha hiç vermedim

kızlar kuzularınızın üstünü nasıl giydiyorsunuz
eşimle kavga ediyoruz çoçuğu çok giydiriyosun diye kızıyo bana

evde sacece tek kısa kollu badi o kadar.
gece de öyle yatıyor.

dışları çıkarken kolsu zatlet, üzerine kısa kollu o kadar.

Hım ben kolsuz giydirmiyorum daha

çok sıcak artık soy bebeyi, bunalır o da.

nasıl becerdin onu acaba çok gezersen olacağın o .geçmiş olsun

kendi kocası çıkarmıyo ya bunu, bana bulaşıyor hasetliğinden :roflol:

olm gezerken deel, evde koştururken oldu.
ayaz'a bez almaya gittim odaya, o sırada çığırdı hızlı yürürken gömdüm yatağın kenarına mafoldumben

gece de öyle yatıyor.

ayaz'a bez almaya gittim odaya, o sırada çığırdı hızlı yürürken gömdüm yatağın kenarına mafoldumben

benim adam haklı desenize hakkatten çok giydiriyomuşum süprizzzzz

günaydın kızlar çok sıcak uyuyamadım,ayriste uyumadı bu gece 2 kez uayndı şimdi di bakıyor cin gibi:)sıcaklar vurdu bizi şimdiden klima açsam hasta olur korkuyorum off...
ne var ne yok?

kızlar ya eşim yıllık izine ayrılsada bi sahil beldesine tatile gitsekde dinlensem diyordum ama nerde ailesi erzurumda ya uçak biletlerini almış erzuruma gidecekmişiz 10 gün 5 günde ankaraya benım ailemin yanına gidecekmişiz napayım ya oturup ağlamak istiyorum valla ya ben dinlenmek istiyorum diyorum o ailesinin yanına götürüyo bu seferde git orda gelene gidene hizmet et evimde otursam daha iyiydi ya . ne düşüncesiz bi herif oldu benım kocam ya:KK43:(

geçmişi okuudm önemli birşey yokmuş.sced saçların hayırlı olsun..
delf bende de troid .çıkmıştı hamilelikte sonra normale döndü benimde saçım dökülüyor acaba tekralamış oalbilirmi?ama kalp çarpıntım ellerde titreme yok kendimi kontrol ediyorum.

fatma neden sana danışmadna öyle birşey yapmışki?valla öldürürüm adamı planı ben yaaprım o da he der:)))dermişim:)zemuszemus

günaydın herkese....
esmercim geçmiş olsun....
benim kız da pek su içmiyor daha....
demir ilacını vermeye başladıktan sonrası kakası kötü kokmaya başladı..onunla alakalıdır di mi kızlar?arada elma suyu veriyorum..bazan tadımlık 2 kaşık çorba falan..onlardan mı oldu yoksa ...

scedcedu.....saçlarını sağlıkla uzat..kısa olması bence iyi olmuş..zaten sıcak...rahat edersin...tabi modelini görmek lazım....benim de saçlarım kısa...serap ezgü nün saçı gibi.........

geçmişi okuudm önemli birşey yokmuş.sced saçların hayırlı olsun..
delf bende de troid .çıkmıştı hamilelikte sonra normale döndü benimde saçım dökülüyor acaba tekralamış oalbilirmi?ama kalp çarpıntım ellerde titreme yok kendimi kontrol ediyorum.

canım benim 2 sene önce bulundu. haşimato tiroidi. her sabah ilaç içiyorum. ömür boyu da içeceğim. senede bir rutin kontrolum var.

gece de öyle yatıyor.

heeeene biliyon çıkarmadığı dün tezmlk yaptım die akşam üstü yemeğe götrdü ordan semaverde çay içmeye gittk hemde çok güzeldi buğlem tavşanlarla oynadı bende temz hava ladım çardakda keyif yaptım .haldur huldur işte gözü yok ki eli işte gözü oynaşta

fatma o kocanı akşam galinec camdan aşağı at canım sen .kıyameti koparrım ben 10 gün neymiş yaa 3 gün onun annesine 3gün senin annebe gidn ordan tatile kayın kandır koceni

fatma ayrıca nasıl güzel duryosa yani düz mü permamı içine sineni yaptr değişklk iyi oluyor insanın morali düzeliyor vallaha

geçmiş olsun delf benimki hipertroidi..
buugn foruma gitmem lazım ayrise badi aldım olmadı degiştircem.
bu arada wenice de dun bayagı indirim vardı normalde 110 kusurluk tutan giysileri 36 liraya aldım:)

X