2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun delf benimki hipertroidi..
buugn foruma gitmem lazım ayrise badi aldım olmadı degiştircem.
bu arada wenice de dun bayagı indirim vardı normalde 110 kusurluk tutan giysileri 36 liraya aldım:)

evet wenice sık sık inr. yapıyor benmde çıkmam lazım badi alıyım bol bol elbisesi çokta badi lazım bnde benettonda geçn yıl ind vardı ordan aldım ekim ayındydı çok ucuzdu hatta eşimde kızmıştı oda reklamlrda çıkıyor anadolu sigrta renklamında hem doktor hem ayakkabı bağlıyıcın kızn üstndeki .oda pantolonla giymiş elbise olark değilde bnde taytla giydiryım diyorum .değiştrmme çünkü taa geçen sezonun

ay kızlar çok haklısınız ama ne dıyeyım şimdi uçak biletlerinide almış gidiş dönüş.kevga etsen bu seferde huyusuz uyumsuz oluyorsun. hayır bide erzuruma gidince beni alıp gezdirse koyuyo benı eve kendisi arlkadaşlarının yanına gidiyo gece 12 lere kadar bende kayınvalideyle akşama kadar otur dur o bana ben ona bakıyom iyice sıkılıyom deli oluyorum o zaman ister istemez suratım asılıyo kayınvalidemlerde onlara surat yapıyom sanıyorlar. dedimki ne benım aileme ne senın ailene gidelim bu sene başbaşa tatil yapalım dedım ben tesettürlüyümya sen denize giremedikten sonra ne yapalım denize gidip diyo ya illaki denizemi girmem lazım. ay neyse çok sinirliyim çenem düştü kusura bakmayın. ecrin olamadım valla senın gibi:gitme:

feyza bende sezon başında begendigim ürünler vardı almamıştım nasılsa daha şort kısa kollu giymiyor diye havalar ısınınca dun artık alışveriş yapayım dedim bi baktım indirimde bayıldım valla o begenddikelrimi aldım:)bende badi kapri aldım gömlek aldım gömlek daha guzel duruyor sanki bebeklerde..

fatma bende tesettürlüyüm haşemayla gir denize niye giremiyormuşsun.hem muhafazakar otellewr var onalrdan birine bile gidebilirdiniz.neyse olan olmuş.ben kızarım öyle beni götürüp bırakcak kendisi gezecek,onu orda bırakır dönerim,ben bi kez gittim memleketine eşimin onda da gezdik otelde falan kaldık evdekiler trip yaptı ama olsun:)

sagol algor.
ceyce kumbaraya para attınmı????

Günaydın sana ecrincim. yok kız unuttum atayım kumparaya para zaten dün kumparamdan para harcadım anket için bir çocuk geldi sabah ıvır zıvır satıomuş bir taraftanda harçlık çıkartıyorum kendime dedi kıyamadım saçma sapan şeyler aldım neyapacaksam onları gitti 20 tl kumparamdan

ceyceeeeeeeeeee öle para birikmez bundan sonra bişi alma..bende çarşamba sabah karşıya gidiyorumm orda kalcam bi hafta kumbarayı da sakladım:)))eşim tırtıklamasın:))

feyza bende sezon başında begendigim ürünler vardı almamıştım nasılsa daha şort kısa kollu giymiyor diye havalar ısınınca dun artık alışveriş yapayım dedim bi baktım indirimde bayıldım valla o begenddikelrimi aldım:)bende badi kapri aldım gömlek aldım gömlek daha guzel duruyor sanki bebeklerde..

gömlk hiç almadım elbise çok var tayt t-shırt alıyım diyorum rahat salaç salaç giysin

ceyceeeeeeeeeee öle para birikmez bundan sonra bişi alma..bende çarşamba sabah karşıya gidiyorumm orda kalcam bi hafta kumbarayı da sakladım:)))eşim tırtıklamasın:))

Tamam benim ÜSTADIM opuyorumnanaktan dayanamadım benim ozaman kendimin bile hemen ulaşamayacağım bir yere saklamam lazım kumparamı alemsin haaa kocayada güvenmiyon desene ben sen dedin diye söylemiyorum bile para biriktirdiğimi ohaoldumsmile

feyza tayt tunik c&a da vardı ben geçen almıştım.rahat oluyor onlar.gömlekleride seviyorummm.

kızlar kuzularınızın üstünü nasıl giydiyorsunuz
eşimle kavga ediyoruz çoçuğu çok giydiriyosun diye kızıyo bana
kısa kollu body, çorap dışarı çıkarken tayt, şort gibi bişey bu kadar
uyurken de üzerine tek kat çarşaf
klimayı açtığım zamanlar altına tayt giydiriyorum üstte tek kısa kollu body

yaa kerem su içmiyor biberona koyuyorum biberondanda içmiyor anca çay kaşığıyla verirsem içiyor ondada boğulcak gibi oluyor korkuyor oğlum sudan yaa yıkanırkende korkuyor neyapsam ya su içmesi için bilemedim şu alıştırma bardaklarından flnmı alsam akıl verin bana kızlar

alıştırma bardakları 12 aydan sonra diye biliyorum

aman bizim ki de bugün bana kızıyor kızı kalın giydirdin hasta ettin diye,
kuzucuğum hasta oldu ,öksürüyor gözleri sürekli çapaklanıyor,
bugün iş çıkışı dr götürecez..
ben kısa kollu giydiriyorum arık..

ece de bir ara öksürüyordu gözü de çapaklanmıştı
dr a götürdük elleri sürekli ağzında ve yüzünde olduğundan mikrop kapmış
belki sizinki de üşütme değil de bizimki gibidir

günaydın kızlar çok sıcak uyuyamadım,ayriste uyumadı bu gece 2 kez uayndı şimdi di bakıyor cin gibi:)sıcaklar vurdu bizi şimdiden klima açsam hasta olur korkuyorum off...
ne var ne yok?

klimayı aç ama o odada durma
bizim klima koridorda her yere ordan gidiyor
yetiyor da idare ediyoruz

kızlar ya eşim yıllık izine ayrılsada bi sahil beldesine tatile gitsekde dinlensem diyordum ama nerde ailesi erzurumda ya uçak biletlerini almış erzuruma gidecekmişiz 10 gün 5 günde ankaraya benım ailemin yanına gidecekmişiz napayım ya oturup ağlamak istiyorum valla ya ben dinlenmek istiyorum diyorum o ailesinin yanına götürüyo bu seferde git orda gelene gidene hizmet et evimde otursam daha iyiydi ya . ne düşüncesiz bi herif oldu benım kocam ya:KK43:(

kötü olmuş canım ya

geçmişi okuudm önemli birşey yokmuş.sced saçların hayırlı olsun..
delf bende de troid .çıkmıştı hamilelikte sonra normale döndü benimde saçım dökülüyor acaba tekralamış oalbilirmi?ama kalp çarpıntım ellerde titreme yok kendimi kontrol ediyorum.
saol canım

scedcedu.....saçlarını sağlıkla uzat..kısa olması bence iyi olmuş..zaten sıcak...rahat edersin...tabi modelini görmek lazım....benim de saçlarım kısa...serap ezgü nün saçı gibi.........
teşekkürler canım
benimki dümdüz bişey
keşke kat attırsaydım
ay kızlar çok haklısınız ama ne dıyeyım şimdi uçak biletlerinide almış gidiş dönüş.kevga etsen bu seferde huyusuz uyumsuz oluyorsun. hayır bide gidince beni alıp gezdirse koyuyo benı eve kendisi arlkadaşlarının yanına gidiyo gece 12 lere kadar bende kayınvalideyle akşama kadar otur dur o bana ben ona bakıyom iyice sıkılıyom deli oluyorum o zaman ister istemez suratım asılıyo kayınvalidemlerde onlara surat yapıyom sanıyorlar. dedimki ne benım aileme ne senın ailene gidelim bu sene başbaşa tatil yapalım dedım ben tesettürlüyümya sen denize giremedikten sonra ne yapalım denize gidip diyo ya illaki denizemi girmem lazım. ay neyse çok sinirliyim çenem düştü kusura bakmayın. ecrin olamadım valla senın gibi:gitme:

orda gezmek için ikna et bence
yoksa hiççç çekilmez

ben de kalkıp bozuk para avına çıkayım bari
iyi oldu hatırlattığın

:roflol:
Tamam benim ÜSTADIM opuyorumnanaktan dayanamadım benim ozaman kendimin bile hemen ulaşamayacağım bir yere saklamam lazım kumparamı alemsin haaa kocayada güvenmiyon desene ben sen dedin diye söylemiyorum bile para biriktirdiğimi ohaoldumsmile
ceyce sen bana gönder parayı kumbaryaı:)))
benim kuzende çalışıyordu hep harcıyordu sonra dedim sen bana ver ben hallederim sayemde biriktirdi biraz:)
eşim biliyorum bozuk laızm oldu diyecek ben gelene kadar tırtıklıcak:)
hemde düdüklü tencerenin içine sakladım:)))))))))))))))))))))))):roflol::lepi: :roflol::sm_cool::sm_cool:

sced saçını güle gle kullan
tomarla döklüyo eşim kestir dedi
uzattım kıyamıyorum yaa işe yaramıycak kestirmkete sonra
bencede resmini koy yaa

fatma zehra nasıl istiyosan öyle yap bence ben artık yasak olan şeyler haricinde kafama göre takılıyorum pekmezde tattırdım ıhlamurun içinede pekmez kattım verdim falan ama su vermek gerek ardından artık suda veriyorum

mervetalha
daha kısa kollulara geçmedim zaten hastaydık korkuyorum yaa

sced ben klimayı oturma odasına taktırmıştım burada oturuyorum o nedenle açamıyorum ayris hasta olur diye.çok sogutuyor çunku oda kuçuk oldugu için.

:roflol:
ceyce sen bana gönder parayı kumbaryaı:)))
benim kuzende çalışıyordu hep harcıyordu sonra dedim sen bana ver ben hallederim sayemde biriktirdi biraz:)
eşim biliyorum bozuk laızm oldu diyecek ben gelene kadar tırtıklıcak:)
hemde düdüklü tencerenin içine sakladım:)))))))))))))))))))))))):roflol::lepi: :roflol::sm_cool::sm_cool:

Göndereyim kız hemde seve seve gönderirim.ben müsrif birisiyim hayatta para tutamam yaa.ama azmettim biriktireceğim senin sayende:teytey: dur bende oraya saklayım kavanozumu zemuszemus

scedcedu alıştırma bardakları 12.aydan sonramı kullanılıyor eee peki ben bu çocuğa nasıl su içirttireceğim resmen sudan korkuyor yaa. bir yudum içiyor kaşıkla boğulacakmış gibi irkilip duruyor.

X