2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.250
2.974
Diğer başlık çok dolmuş.Burdam devam edeilm ama temiz başlık açma kirası bebelerden bir koklama alırım.:):emir_bebek:

elifcim doğarsa koklatrız ama gelmee niyeti yok .
ayy kızlar transfer olduk hadi gelin bari

gidemedin mi feyza :roflol:
amann bosver ne derse desin
bocuk un dediği gibi gitsin oğlunun yanıına :roflol:

Yeni yermi acilmis cikamadim ben daha Elif i görüncede geri döndüm.YolluyoruM Elifcim 2 oglan al basimdan kokla dur bende nefes alayim bari :))

yok vallaaha gidemedim boşver horlamaya geçti kaydirigubbakcemile3

ay bi iyi davranıyor bi iyi bugünde baygın yattım ya portakla sularımı dersin yemeklermi şaşrdık kaldık eşimle .eşimde erekn aklkcam diye yattı gelir şimdi hadi gel diye üff oda bi garip yarım uyuyorum sen yokken içim raht değil diyor dalmıştr belki derine bugün iyi korku yaşadıya

kızlarr benimde öglen doktora randevum var ınsallah kızım gorcez 1ay oldu nerdeyse özledım pıtırcıgımı dua edın bıze...dogum seklım bellı olurmu hemen acaba

ayy sorma başıma bela derken kadına bi haller oldu bi övme bi iltifat gelene gidene hem çalıştı hem herşeyi halletmiş hastane çantasına varana kadr felan filan .bnde yatıyorum iki anne dolanıyor ohhh beee ne güzelmiş

sonra kaynanam acısnı çıkarır merak etme meltemcim oda gelmyor değil aklıma

cinderella
Korkma canim bebis acisindan demedim ben :))) FEYZAE anlamis kaynanasi yaninda ya birak baksin sana keyfine bak nete gir bisi demez simdi kimse diyorum .

ayy sorma başıma bela derken kadına bi haller oldu bi övme bi iltifat gelene gidene hem çalıştı hem herşeyi halletmiş hastane çantasına varana kadr felan filan .bnde yatıyorum iki anne dolanıyor ohhh beee ne güzelmiş

sonra kaynanam acısnı çıkarır merak etme meltemcim oda gelmyor değil aklıma

ohhh keyfini cıkar
bende 40 gün lohusalıkta yatıcam
koydum kafaya :roflol:

X