Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi İstanbulda Raif Çavuşoğlu çocuk doktoru

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

flowersgarden

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
130
1
Arkadaşlar, İstanbulda Medi Life hastanesinde Raif Çavuşoğlunu tanıyıan varmı? nasıl bir doktor? Özel muayenahanesi varmış bizim eve yakın. ona götürsemmi bilemiyorum. tanıyoan biri varsa bana fikir verebilirmi?

ben tanıyorum canım çok iyi bi doktor ben de arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim bilgili birisi... kızım 10 aylık bu arada...

konu açılalı epey bir zaman olmuş ama daha sonra başka arkadaşlara faydası olur diye düşüncelerimi paylaşmak istedim.
Raif Bey iyi değil süper bir doktor, ben doktor arayan ve yakın olan herkese tavsiye ediyorum. Oğlum 3,5 yaşında 6 aya kadar farklı bir doktora götürüyordum,memnun kalmayınca tavsiye hatta tavsiyeler üzerine Raif Bey'e götürdüm ve hala devam ediyorum. O kadar sakin o kadar naif bir insan ki tanıdığınızda kesinlikle güven duyarsınız. Ben bugüne kadar kötü birşey duymadım.
Tek sıkıntı randevuları genelde doludur,çok sıra vardır.
Amaaaan başka doktor mu yok ne sıra beklicem diyebilirsiniz ama ben kendisini tek geçiyorum.
Eğer hastane ya da muhayenehanesi yakınsa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.

konu açılalı epey bir zaman olmuş ama daha sonra başka arkadaşlara faydası olur diye düşüncelerimi paylaşmak istedim.
Raif Bey iyi değil süper bir doktor, ben doktor arayan ve yakın olan herkese tavsiye ediyorum. Oğlum 3,5 yaşında 6 aya kadar farklı bir doktora götürüyordum,memnun kalmayınca tavsiye hatta tavsiyeler üzerine Raif Bey'e götürdüm ve hala devam ediyorum. O kadar sakin o kadar naif bir insan ki tanıdığınızda kesinlikle güven duyarsınız. Ben bugüne kadar kötü birşey duymadım.
Tek sıkıntı randevuları genelde doludur,çok sıra vardır.
Amaaaan başka doktor mu yok ne sıra beklicem diyebilirsiniz ama ben kendisini tek geçiyorum.
Eğer hastane ya da muhayenehanesi yakınsa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.

ben o hastanede doğum yaptım.benim bebeğim 6 aylık ve 4 aydır doktorumuz. evet arkadaşın dediği gibi sakin ve naif bi insan. banada onun bu tavrı garip geliyo aslında. sormadıkça çok konuşmuyo. bu aya kadar bebeğimin sağlık sorunu olmadı. rutin kontrollere götürüyorum. sanrıım teşhis ve tedavi konusunda çok ii .neyse bende tavsiye ederim. güven verdiğini bende söyleyeblirim

13yıldır cocuklarımı götürdüğüm bir doktor..ve kesinlikle cocuk doktoru olarak tavsiye edebileceğim biri..gereksiz yere tahlıller yaptırmaz ilaclar kullandırmaz..teşhisi cok ısabetli bir doktor..3.bebeğimide ona devam ettırecem inş..

arkadaşlara katılıyorum çok iyi bir doktor. 12 sene önce oğlumun uzun süre geçmeyen boğulur gibi bir öksürüğü vardı. raif bey boğmaca teşhisi koymuştu, bu yönde tedavi edince oğlumun öksürüğü geçmişti.

X