2009 Nisan Anneleri

Uzun zaman oldu buralara uğraşmayalı duygjlandım görünce oğlum 5 yaşında nasılda geçti zaman

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Uzun zaman oldu buralara uğraşmayalı duygjlandım görünce oğlum 5 yaşında nasılda geçti zaman

ayy bende tesadüfen gördüm ilk yıl ve hamilelikte sizlerle büyüttüm resmen kızım 5 yaşna eylülde 1 e başlıycak 2 yaşında birde oğlum var ve iki çocuğumunda doğum tarihi 6 nisan :))) denk geldi bilinçlide değil yani hem 2009 nisan hem 2012 nisan annesiyim.buda kızım teyzeleriii $2014-01-30 07.45.29.jpg

ayy bende tesadüfen gördüm ilk yıl ve hamilelikte sizlerle büyüttüm resmen kızım 5 yaşna eylülde 1 e başlıycak 2 yaşında birde oğlum var ve iki çocuğumunda doğum tarihi 6 nisan :))) denk geldi bilinçlide değil yani hem 2009 nisan hem 2012 nisan annesiyim.buda kızım teyzeleriiiEki Görüntüle 1188301

Maşallah kızına çok güzel kız olmuş ben de halen ikinci çocuk için uğraşıyorum maalesef olmuyor Rabbim seni arattırmamış ne güzel doğum tarihleride banada dua et olur mu....

Maşallah kızına çok güzel kız olmuş ben de halen ikinci çocuk için uğraşıyorum maalesef olmuyor Rabbim seni arattırmamış ne güzel doğum tarihleride banada dua et olur mu....

canım inşllah dualarım seninle iki çocuk tam yecrübe ona göre hazırlıklı ol büyüyorllar ama hayat tek çocukl aha rahat artk kendimi iş çocuk ev feda etmiş durumdayım darısı sana inş.

canım inşllah dualarım seninle iki çocuk tam yecrübe ona göre hazırlıklı ol büyüyorllar ama hayat tek çocukl aha rahat artk kendimi iş çocuk ev feda etmiş durumdayım darısı sana inş.

İnşaallah... Mutlaka zordur ama kardeş sevgisi için değer bence.. Teşekkür ederim....

Merhaba sevgili annecikler, benim oğlum da 6 nisan 2014 doğumlu. Benim ilk bebeğim ve bunun için siz tecrübeli annelerin bilgilerinden bende faydalanmak istiyorum. Rabbim cümlemizin yavrusunu hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin inşallah. :)

Vayy 6. Yilin icindeyiz artik nazil geçti zaman çocuklar 5.5 oldu kardeşler geldi okullara baslandi . bnm rehamda çok yakisikli bi delikanlı oldu teyzeleri bu arada ben 3. Bebeğimi bekliyorum mayis annesi olucam nasipse ama erken dogacagimizdan büyük ihtimalle nisan bebeği olacak kuxum.
Sizleri sohbetlerimizi çok özledim

Dogum günlerimiz gelio ama ugramıyorsunuz kizlar nerelerdesiniz kuzular okula başladi kizim okuyor ne güzel duygudur Allah herkese nasip etsin

gerçekten zaman çok çabuk geçiyor çok özlüyorum o günleri bazıları 3. yü bekliyor ben daha ikinci için beklemedeyim oğlum ilk ayda beni hiç bekletmeden gelmişti

Ne topicti beeee:KK51:Ne güzel arkadaşlıklarımız vardı.Bende oğluşumu burda büyüttüm sanırım.09 Nisan 2009 tarihli.Nerelerdesiniz hatunlar kimse yok mu?

Ne topicti beeee:KK51:Ne güzel arkadaşlıklarımız vardı.Bende oğluşumu burda büyüttüm sanırım.09 Nisan 2009 tarihli.Nerelerdesiniz hatunlar kimse yok mu?
Evet ne topik ti sürekli Aklım burda olurdu ilk aydan hemen gelmişti bebişim şimdi kardeşi olsun diye 2 Yıldır bekliyoruz inan okdar zormuş ki bu yolda beklemek Rabbim Oğluma KARDEŞ versin inşaallah

Evet ne topik ti sürekli Aklım burda olurdu ilk aydan hemen gelmişti bebişim şimdi kardeşi olsun diye 2 Yıldır bekliyoruz inan okdar zormuş ki bu yolda beklemek Rabbim Oğluma KARDEŞ versin inşaallah

Bende çok uğraştım 2.ler geç geliyo canım 9.denemede tutturduk çok şükür.Darısı sana :KK68:

Bende çok uğraştım 2.ler geç geliyo canım 9.denemede tutturduk çok şükür.Darısı sana :KK68:
Âmin canım ya keşke öyle olsaydı benimde 3. Yıla giriyorum ve elimde bir düşük bir kimyasal var çok moralsizim inan sanki tek düşüncem bu gibi oldu bi gelse hayata dönsem yine ne güzel olur pazartesi adet günüm bekliyorum eğer gelmezse yine Nisan annesi olma hayaliyle bekliyorum

Âmin canım ya keşke öyle olsaydı benimde 3. Yıla giriyorum ve elimde bir düşük bir kimyasal var çok moralsizim inan sanki tek düşüncem bu gibi oldu bi gelse hayata dönsem yine ne güzel olur pazartesi adet günüm bekliyorum eğer gelmezse yine Nisan annesi olma hayaliyle bekliyorum

Canım eğer bu ayda adet olursan soğan kürünü yap mutlaka olur mu?

Uzun zamandan sonra herkese merhabalar bir anda aklima geldi mesajlasmalarimiz yasadiklarimiz ne guzel anilar biriktirmisiz

Ben de 2009 nisan annesiyim ama o zamanlar böyle bi forumdan haberim yoktu.2019 da 10 yıl aradan sonra kasım annesi oldum bu kez de..
Şimdi çocuklarımız genç oldu artık nerdeyse.

Kızlar sizin çocuklarda da var mı acaba
bizimki çok sinirlenince
vurucam kırıcam çok kızgınım bıçakla keserimmmm diye bağırıyor
ciddi ciddi düşünüyorum ben de psikolojik bir durummu var diye
Merhaba üzerinden çok zaman geçmi ama busüreci nasıl aştınız ben araştırırken bu yoruma denk geldim oğlum 3.5 yaşında aynı dediğiniz gibi vurcucam kırıcam diyor anaokuluna başladı ordafa aynı luan nasılsınız? Umarım görürsünüz mesajımı

X