varikosel ameliyatı

zencefil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
53
0
42
selam arkadaşlar eşim varikosel ameliyatı olacak.
benim gibi eşi varikosel ameliyatı olup hamile kalan varmı acaba ve nekadar zaman sonra hamile kaldınız.teşekkürler....

benim gibi eşi varikosel ameliyatı olup hamile kalan varmı acaba ve nekadar zaman sonra hamile kaldınız.teşekkürler....

mrb arkadaşım biz 2000 evlendik 2003 eşim ameliyat oldu 10 ay bekledik olmayınca aşılama yaptık oda tutmadı ama bi sonraki ay hiç tedavi görmeden hamile kaldim ve şu anda 5 yaşında bi oglum var ama bu sene bi aşılama bide tüp yaptım tutmadı önceki ameliyatlarla şimdiki ameliyatlardaki yöntemler çok farklıymış öncekilerin % 30 tekrarlama şansı varmış diye duydum inşallah ALLAH tüm isteyenlere nasip eder

varikosel ameliyatı için tek bir doktora danışmayın kadın doğum doktorları ile de görüşün ve başa üroloji doktorlarıylada.Çünkü doktorların çoğu bebek için gereksiz bir ameliyat diyolar.
Benim eşimde ameliyat oldu cahilliğimize geldi kimseye sormadık canım.yaklaşık 2 sene olacak ameliyat olduğu bebek olmadı tüp bebek tedavisi görüyorum şuan

varikosel ameliyatı sadece çocuk için yapılmaz. tedavi edilmediği takdirde ilerde ağrıda yapabilir. benim eşimde varikosel ameiyatı oldu. 5. aydayız hala bekliyoruz ama bende de adet düzensizliği var. belkide o etkiliyordur dedğim gibi eşimn bir arkadaşı da ağrısı olduğu için gtmiş varikosel demişler

Sevgili zencefil bu konuda sana moral olacak bir bilgi vereyim.

Benim kardeşim varikosel ameliyatı oldu.

varikoselde 1 yıl geçtikten sonra iyi sonuçlar alınıyor.

Vee şimdi 8 yaşında yeğenim var.Darısı sizlerin başına İnşallah...:Saruboceq:

slm kızlarrr ben yeni katıldım bnm eşimde 4 ay önce tek taraflı varikosel ameliytı oldu morelımız çok bozuk actıkk kollarımızı artık allaha dua etmekten başka caremiz yookk 2 hafta önce doktora kontrole gıttıgımızde artık olma asamasında %80 e cıkmıs dedii inşş hepimizz bebişşlerimizi kucagımıza alırızzz :emir_bebek: olumlu sonuc alanlar ne olur hep yazsınn bizide sevindirsin mafoldumbenmafoldumben

benim eşim bu ameliyatı olalı 6 ay oldu hep sabırla bekledik.ama beklediğimize değdi.şuan hamileyim.çok mutluyum inşallah hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım.darısı hepinizin başına.

ben pıko luyum esımde 1 ay once varıkosel amelıyatı oldu,bende nedendır bılınmes umudumu hıc yıtırmedım.her ay yenı bı umutla yumurtlama gunumu beklıyorum.en ıı ılac moral:KK34:

X