2008 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Selam canlar..
Ne çok olmuş ben buraya yazmayalı...
Herkes ikincileri yapmış anladığım kadarıyla oh oh maşallah... :21:

Selam canlar..
Ne çok olmuş ben buraya yazmayalı...
Herkes ikincileri yapmış anladığım kadarıyla oh oh maşallah... :21:

Ben de buraya yazmayalı çoook zaman olmuş...Benim oğlandan sonra tekrar bebişim olmadı,aslında olsun diye pek uğraştığım da söylenemez...Ben zaten "2008 Eylül" annelerinin en yaşlılarından biriydim...Oğluma da tedaviyle kavuşmuştum zaten;ama belki Allah'ım verir hayırlıysa...Buraya yazmayı ne çok özlemişim! Ne güzel paylaşımlarda bulunurduk bebişlerimizin beslenmesiydi,gazıydı,yok ek gıdasıydı.. Şimdi maaşallah 6 yaşına geldiler de ilkokula bile başlayacaklar inşallah! :nazar::KK1:

Kaç yıl sonra yazıyorum şu sayfaya bilmiyorum..Geriye dönüp biraz okudumda inanılmaz duygulandım..Ne günlerdi ya çok özlüyorum...Şimdi hepsi 9 yaşına yaklaştılar..Tam 10 yıl geçmiş koskaca 10 yıl....Whats up gurubu ve diğer arkadaşlar bir hareket getirelim sayfaya:):KK200::KK200::KK49::KK54:

Gülcüm biraz önce okulunu aradım Egenin öğretmeni Berna Hanıma bunları anlattım kadın inanamadı şaşırdım kaldım..Ege en pozitif öğrencim bu kadar güleryüzlü bu kadar paylaşımcı bir çocuk olamaz elinden oyuncağını alırlar sesi çıkmaz yemek yiyelim derim yer uyucaz derim uyur,yatağını bile toplarken bana yardım eder bence size yapıyor bizim hiç bir problemimiz yok okulda dedi ayrıca hiç bağırdığını görmedim dedi:KK53::nazar:Yani maşallahmı desem şok oldum mu desem şaşırdım kaldım demekki bizi ilgisiz buluyor ilgi çekmek için bunları yapıyor yani sonuç itibariyle sorun bizde sanırım:26:

Gülo kız bak sana bunları yazmışım şimdi aynısını Can'da yaşıyorum ya ne tarih tekerrür etmiş ne bahtsız bedeviyim :KK14:

Içim bi tuhaf oldu bi bakayım dedim kk ya .ne günler geçirdik burada değilmi kızlar yaa
Merhaba canım Allah bebişini sana bağışlasın benmde 7,6 haftalık düşülerim var sende zamanında aynı şeyleri yaşamşn bana önerilerin nedir neler yapmam lazım bana bir yol gösteblrmsn..doğum yaptgn bebişine doğal yollamı hamile kaldın yoksa aşılama ya da tüp mü yaptrdn

mrb hanımlar..bende 2008 eylül annesiydim.. eylül meltemdi ismim değiştirdim..Yıllar sonra burayı görmek inanlımaz mutlu etti benide.. kuzum eylül koskoca genç kız olma yolunda ilerliyor..Bir erkek kardeşi oldu 8 ay önce ablasının bitanesinin..Yıllar ne çabuk geçip gitti..Daha dün gibi doğdu doğacak diye beklerken koskoca yıllar nasıl geçti anlamadan..

Bu konuyu bulup eskileri yad ettim resmen. Kızlar neredesiniz watsuptan görüşüyoruz çoğunuzla hala dile kolay 11 yıl oldu diğerleri ne alemde acaba 🙋‍♀️

X