ılk haftalarda kanaması olup bebeklerı dusmeden yole devam eden arkadaslar

benim de ilk haftalarda lekelenme oldu. "yumurtanın rahme yerleşmesi" denildi. sonra sol kasığım hep battı. otururken,kalkerken vs. her daim sol tarafım sıkışıyordu.doktor; bebeğin büyüdüğünü o yüzden kasıklarımın ağrıdığını söyledi. sonra haziran 11 de kanamam oldu progestan a başladım. iyileştim. sonra temmuz 11 de yine kanamam oldu.bazı gebelikler böyle regli gibi olurmuş dedi doktor. şu anda 18. haftadayım. çok şükür ben de bebeğim de gayet iyiyiz. gönlünü ferah tut. inşallah hiçbir şey olmaz :)

9 haftalık oldu kanamam kesildi yarın kontrolüm var bakalım ne durumda ufaklık.

arkadaşlar benimde bir düşükten sonra ikinci hamilelik bunda çok ilginç 12 ve 14. haftalarda 2 -3 gün süreli kahve rengi lekelenmelerim oldu.doktor bebeğin sağlıklı olduğunu söyledi tedbir için iğne yapıldı.sonra düzeldi ama bu haftalarda kendimi fazla yormuştum ve üstüne yola çıkmıştım sanırım ondan oldu şuan bir sıkıntı yok ama doktor ilk haftalarda ilişki önermemişti erken dönemde olanlar buna da dikkat edebilir

Mrb arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim 15 agustosta sabah kalktıgımda kanamam oldugunu gördüm hemen dr gittim kese duruyor birşey yok dedi ama kesem normale göre küçükmüş biraz geç döllenme olabilir dedi zaten henüz kalp atışı duyulmamıştı önümüzdeki hafta gidecektim duymak için ancak kanamalarım arttı ve bazen fındık büyüklüğünde parçalar düşeniliyor drumla konustum düşük yapıyor olabilirsin dedi ptesi gel görelim dedi acaba düşmüşmüdür . Burda okuduklarımdan dolayı biraz ümitlendim aslında.Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bebişlerimizi bize bağışlasın inş:KK43:(

6+1 kanamam başladı dr a gittim düşük olucak ilaç dahi içmene gerek yok bırak düşsün kürtajla almamıza gerek kalmasın dedi çok kötüyüm kaç gündür bir hafta sonra gel bakalım dedi başka dr da progestron kullan haftaya bakalım dedi :KK43:

X