gebelikte mantar geçiren var mı kızlar?

ozzee

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
220
8
28 haftamdayım mantar olduğumu söyleyerek tek kullanımlık fitil verdi doktorum..henüz kullanmadım ..doktorun söylediğine göre bununla geçmezse şuan için yapacak başka bişi yokmuş..benim gibi hamilelikte bu durumla karşılaşanlar tecrübelerinizi bekliyorum...geçti mi ?ya da hamilelikten sonra devam mı etti?bundan çok korkuyorum..yaşayanlar paylaşırsa sevinirim?:CüvCüv

28 haftamdayım mantar olduğumu söyleyerek tek kullanımlık fitil verdi doktorum..henüz kullanmadım ..doktorun söylediğine göre bununla geçmezse şuan için yapacak başka bişi yokmuş..benim gibi hamilelikte bu durumla karşılaşanlar tecrübelerinizi bekliyorum...geçti mi ?ya da hamilelikten sonra devam mı etti?bundan çok korkuyorum..yaşayanlar paylaşırsa sevinirim?:CüvCüv

O bir tane bende işe yaramadı. Sonra 2 tane daha aldım, onlar da işe yaramadı. Sonra başka doktor 20 fitillik birşey verdi. O işe yaradı ama 3 hafta sonra tekrar başladı. Şimdi o 20likten yine kullanıyorum ama işe yarıyor. Bebeğe zararı yok dediler valla. Bütün hamileler kullanmış benden önce ölen zarar gören yok.

ben de iki kullanımlık fitilden kullandım bir kere geçti ama sonra tekrar oldu gene fitil kullandım 5 gün kulan dedi doktor içinde otuz tane vardı 5 fitil kullandım gene geçti sonra tekrarladıkça ben 5 defayı geçmemek üzere artan fitillleri de kullandım son 5 tane kaldı 38+1 günlük hamileyim inşallah daha olmaz ama çok akıntıdan ve floradaki değişiklikten dolayı olabiliyor. benim vajinamın içi kanıyordu artık.yani dokuz ay boyunca 4 kez ilaç kullandım. geçmiş olsun

Ben geçen ay (hamile değilken) enfeksiyondan dolayı fitil ve bi kaç hap vermişti doktor.1 hafalıktı ilaçlar.İlaçlar bitti enfeksiyonda gitti. Tabi benim kullandığım ilaçları hamileler kullanamıyomış maalesef.O yüzden hamileysen kullanma demişti doktor. Umarım bi an önce iyileşirsin.Geçmiş olsun. :1hug:

bende hamilelikten önce olmuştu 14lü vajinal ovül ve antibiyotik kullanmıştım geçmişti.şu an 28 haftalık hamileyim tekrar başladı kaşıntı akıntı mahvoldum doktor hamilelikten önce kullandığım fitilden verdi yanlız 7 gün kullanacaksın sadece akşam dedi dün kullandım bugün biraz rahatım genelde hamilelerde oluyomuş akıntı mantar böbrek taşı döken bile oluyomuş ben bide idrar yolu enfeksiyonu oldum böbreklerime vurdu antibiyotik kullanmıştım bünyem antibiyotiğe hassas olduğu için mantar olmuşum biri bitiyo biri başlıyo:bbo: inş geçer gerçekten zor oluyo geçmiş olsun hayırlısıyla bitirelim hamileliklerimizi:Saruboceq:

merhaba kızlar benım de her hamılelıgımde olur ve de ne kullansam tamamen gecmez cok onemlı degıl bebege zararı yok ınsallah atlatırsınız

X