emzirmek anneye zarar verirmi

canım benim kızımda 16 aylık bende 50 kiloyum halsizlik saç dökülmesi bacak ağrısı hepsi var ve çalışıyorum ve üstüne gece enaz 3 kez kalkıyorum bende daha yeni kan hapına başladım keşke hep kullansaydım

benim saç dökülmem 6 aya kadar aşırı oldu ama hamileliktede bir okadar gürleşti sanki hatta kız annesi olmama rağmen cildim falan hiç bozulmadı şimdi maşallah diyeyim saçlarım hiç dökülmüyor ama demir eksikliği var dr 6 ay boyunca demir kullanıcan dedi ama vitamin pek kullanmadım şimdi içicem artık biraz geç oldu ama yine faydası olur herhalde saç dökülmesi için bol bol yumurta ye geçen gün doktor diyordu protein olduğu için işe yarıyormuş

Valla sıvı tüketimim doğum yaptığım ilk zamana oranla azaldı ama ben herşeye rağmen sık sık hatta her ağladığında,huysuzlandığında hep emziriyorum sağolsun kızımda vakum Maaşallah

canım kilolarımız aynıymış.Benim de oğlum 1.5 yaşında,hala emiyor hem de sürekli ama hiç vitamin veya demir kullanmadım,sende eksiklik var sanırım,o zaman kullan tabi

ben herhangi bir yanetki görmedim ama demir eksikliğinden
saçlarım çok dökülüyor ferrum kullanmaya başlayacağım.
belki faydası olur.
emzirdikçe zayıflıyorum bu da çok güzel bişi herşeyi yiyebiliyorum :)

ben herhangi bir yanetki görmedim ama demir eksikliğinden
saçlarım çok dökülüyor ferrum kullanmaya başlayacağım.
belki faydası olur.
emzirdikçe zayıflıyorum bu da çok güzel bişi herşeyi yiyebiliyorum :)

saç dökülmesine bol bol yumurta ye geçengün doktor söyledi protein alman lazımmış ben her istediğimi yiyebiliyorum hatta hamilelikte benimle birlikte kilo alan ve doğum sopnrası kilolarını atamayan eşim delikafadulden beni çok kıskanıyor sen kesin emziriyorsun diye kilo almıyorsun emzirme bitsin bak nasıl kilo alıcaksın diyor bende başladım şimdi hergün demir birde vitamin içiyorum (elevit)

Bana bütün vitamin hapları dokunuyor.Mide hassasiyeti nedeniyle ne kan hapı ne vitamin alamıyorum anında geri çıkartıyorum yediklerimi.Doğumdan sonra ne saç ne diş ne de ben kalmayacağım demekki ortalıkta...

kızlar demir hapı gerçekten çok etki ediyor 1 aydır eşim yazdırmadı diye yine bıraktım ve benim bacaklar hemen çürümeye başladı ama vitamine devam ediyorum vitamin içmenin en güzel yanı tırnaklarım semsert oluyor ve saçlarım parlıyor

emzirmeden sonra göğüsler sarkıyor malesef

geçen gün bir doktor çıktı emzirmek göğsü sarkıtmaz dedi ''anne hamilelikte kilo alır bebeğini emzirir ve doğumdan sonrada kilo kaybeder ve göğüslerim sarktı der'' dedi.Aslında sarkan bizim derimizmiş bende şimdilik öyle bir sorun yok ama emz,rme bitince ne olur bilemem sonuçta şu ana içinde süt var
Benim bir arkadaşım anlatmıştı bir komşusu varmış 3 çocuk emzirmiş ama hala çok sert göğüsleri varmış hergün i buz gezdiriyormuş çok iyi geliyormuş birde göğüs kaslarını çalıştıran hareketlerde çok işe yarıyor

X