bebeğimi kaybettim :( bebeğini kaybedip tekrar kendiliğinden hamile kalan var mı?

medicine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
337
1
merhaba pkosluyum. 4. tüp bebek denememde hamile kaldım. ikiz. mutluluğum yarım kaldı. 20. haftada birini kaybetim. 26. haftada diğeri doğdu ama 3 gün yaşadı. o günleri atlatamıyorum ama tekrar tedaviye de cesaretim yok. kendiliğimden hamile kalma şansım var mı bilemiyorum. benzer durumda olan meleğini kaybedip kendiliğinden hamile kalanlar varsa desteklerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum. :1no2:

canım çok geçmiş olsun zor bir durum senin için allah yardımcın olsun
tekrardan doğal veya tüplemi olur onun orasını allah bilir nasip kısmet canım
üzme kendini herşey olacağına varır
şuan acın çok taze zamanla toparlanırsın canım belkide dediğin gibi doğal hamile kalabilirsin inş.

sevgili medicine ...allah sabır versin.....zaman herşeyin ilacı....zamanla kendini toparlıyacaksın........ bende ilk 2 denememde hamile kaldım.....ama benimkilerde düştü..........seni anlayabiliyorum.........ALLAH en kısa zamanda seni ve umutla bekleyen herkesi bebek sahibi yapsın........

cok gecmıs olsun canım ınan acını paylasıyorum aynı seyler benım basımada geldı senı en ıyı anlayanlardan bırıyım sakın kendını bırakma allah o kadar buyuk kı bende ıkız hamıle kaldım 16. haftada bırını aldılar kalan bebegım ıcın rahım agzını dıktıler 18. haftada onuda aldılar acımı anlatamam tarıfsız ama yaradanım bunların muafatını verıyo sımdı 10 haftalık hamıleyım hemde kendım kaldım dr cok az bı ıhtımal vermıstı sukurler olsun belkı ıkı hafta ruyadayım uyanınca hersey bıtecek gıbı geldı rabbıme sukur sakın umudunu kaybetme bu bızım ıcın cok onemlı bunu hıc aklından cıkarma bu gunlerde gececek hersey ınsan ıcın bılıyorum kı obur dunyada safaatcımız onlar bızım dılıyorum allah ım hayırlısıyla en kısa surede bebegını kucagına almayı nasıp etsın ısteyen herkesle beraberopuyorumnanaktan
merhaba pkosluyum. 4. tüp bebek denememde hamile kaldım. ikiz. mutluluğum yarım kaldı. 20. haftada birini kaybetim. 26. haftada diğeri doğdu ama 3 gün yaşadı. o günleri atlatamıyorum ama tekrar tedaviye de cesaretim yok. kendiliğimden hamile kalma şansım var mı bilemiyorum. benzer durumda olan meleğini kaybedip kendiliğinden hamile kalanlar varsa desteklerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum. :1no2:

nevin, bluesu ve özlem çok çok teşekkürler. özlem yazdıkların sanki benimle aynı bana da dikiş konuldu ilkini kaybettikten sonra sürekli yattım ona birşey olmasın diye ama rabbime gittiler. içime su serptin inşallah isteyen herkese versin rabbim. bebişin de şimdiden hayırlı olsun. üzüntü heyecan yapma öncekileri aklına getirme. melekleri kardeşini gönderdi diye düşün. çok sevindim senin adına. ben de herşeyden önce atlatabilmek istiyorum. mezarlığa bile gidemiyorum bebişlerimi görmeye ama hep gözümün önündeler..

sagol canım dıkkat edıyorum cok ama hersey nasıp allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasıp etsın ben de uc yıl oldu hala mezarlarına gıtmedım meleklerımın kendımde o gucu bulamadım aglayamadım bıle dr acını yasa sonra cok koyar dedı sonra o kadar koydukı anlatamam sende atlatacaksın ıns ama acını yasaman gerekırse yasa ve hayata tutun allah cekılenlerın mukafatını verıyo ınsana senınde ıyı haberlerını beklıyorum canım bence bu ara evde kalma kafanı bosalt gez toz yoksa zor gecer bu surec...kendıne ıyı bak..opuyorumnanaktan
nevin, bluesu ve özlem çok çok teşekkürler. özlem yazdıkların sanki benimle aynı bana da dikiş konuldu ilkini kaybettikten sonra sürekli yattım ona birşey olmasın diye ama rabbime gittiler. içime su serptin inşallah isteyen herkese versin rabbim. bebişin de şimdiden hayırlı olsun. üzüntü heyecan yapma öncekileri aklına getirme. melekleri kardeşini gönderdi diye düşün. çok sevindim senin adına. ben de herşeyden önce atlatabilmek istiyorum. mezarlığa bile gidemiyorum bebişlerimi görmeye ama hep gözümün önündeler..

sagol canım dıkkat edıyorum cok ama hersey nasıp allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasıp etsın ben de uc yıl oldu hala mezarlarına gıtmedım meleklerımın kendımde o gucu bulamadım aglayamadım bıle dr acını yasa sonra cok koyar dedı sonra o kadar koydukı anlatamam sende atlatacaksın ıns ama acını yasaman gerekırse yasa ve hayata tutun allah cekılenlerın mukafatını verıyo ınsana senınde ıyı haberlerını beklıyorum canım bence bu ara evde kalma kafanı bosalt gez toz yoksa zor gecer bu surec...kendıne ıyı bak..opuyorumnanaktan

çok sağol. evde değilim çalışıyom zaten ama işin kötüsü işim gereği bana verilen acı haberi bazen ben de bazı annelere vermek zorunda kalıyorum. ve her seferinde kendi anımı acımı tekrar yaşıyorum. 9 ay oldu ama hala dün gibi. bir yandan da hayal gibi sanki hiç hamile değildim gibi. inşallah hayırlı zamanda anne olabilirim ben de acısı olanlara ümit veririm. ben de öptüm can-ı gönülden...

X