klomen +çatlatma iğnesi kullanarak hamiş olanlar...

Yulyanna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
43
0
merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım bende bebiş isteyipte bebişime kavuşamayanlardanım.geçen ay klomen kullandım ve bu ayda çatlatma iğnesi oldum.Benim merak ettiğim konu çatlatma iğnesinin gebelik üzerindeki etkisi.Klomen + çatlatma iğnesi ile hamile kalan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

vereliniortak
merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım bende bebiş isteyipte bebişime kavuşamayanlardanım.geçen ay klomen kullandım ve bu ayda çatlatma iğnesi oldum.Benim merak ettiğim konu çatlatma iğnesinin gebelik üzerindeki etkisi.Klomen + çatlatma iğnesi ile hamile kalan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

canımbene bu ay ilk fefa klomenne basladım ne oldu sen sun an hamilemisin baska gönderini bulamadım da

Malesef daha olumlu birşey yok hala beklemedeyim canım inşallah senin hakkında hayırlısı olur

ben de bu ay ilk kez klomen kullandım ve iğne vuruldum bakalım ben de beklıyorum. ilk kezde hemen olmuyomus gordugum kadarı ıle ama ins. mucıze olur da olur . cunku dr. hsg isteyecekeyvahedigeldismile
7 ay once cekınmıstım ama 6 ayda 1 yenılenmelı dedı Dr.um hayrlısı rabbim aratmasın insallah...

bende pko var hsg çektirdim temiz çıktı ama adetim düzensiz 6 aydır korunmuyoruz o yüzden drm daha fazla beklemeyelim dedi ilk defa yarın klomene başlayacağım. bittikten sonra iğne mi yapılıyor yoksa bir süre klomene devam mı ediliyor. yani adım adımmı ilerleniyor yoksa hepsi bir bütünmü klomen+çatlatma iğnesi+aşılama. offf başlıyorum ama neler olacağını bilmiyorum merak içindeyim. bilgilerinizi paylaşırmısınız

bende pko var hsg çektirdim temiz çıktı ama adetim düzensiz 6 aydır korunmuyoruz o yüzden drm daha fazla beklemeyelim dedi ilk defa yarın klomene başlayacağım. bittikten sonra iğne mi yapılıyor yoksa bir süre klomene devam mı ediliyor. yani adım adımmı ilerleniyor yoksa hepsi bir bütünmü klomen+çatlatma iğnesi+aşılama. offf başlıyorum ama neler olacağını bilmiyorum merak içindeyim. bilgilerinizi paylaşırmısınız

cnm dr sana klomen i yumurtalarını kontrol etmek için verdi muhtemelen. klomen biitkden sonra dr.un. istegıne baglı catlatma iğnesi. klomenden 2 gun sonra ultrasonda yumurtaların tam gelısmıse vurur iğneyi ama illa ki vurulman gerek die bişey yok. çoğu kadın sadece klomenle hamile kalıyr hatta ilk denemde
aşılamaya gelince 3 4 ay klomen+iğne tadvisi sonuc vermezse yapılıyr yani klomen le falan alakası yok kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
asya_mukocum teşekkür ederim canm verdiğin bilgiler için. klomeni kullandım yarın dra gideceğim bakalım yumurtacıklar ne durumda. senin nasıl oldu klomenden sonra iğne vurulmuşsun sonucunu bize de bildir

Bendede aynı sorun var kızlar 2 gün oldu klomen kullanıyorum sonra çatlatma iğnesi yapılacak ne olacak bilemiyorum ama inşlh hayırlı sonuçlar gelir bişey sormak istiyorum benim yumurtlarım gelişiyo ama çatlamıyo kiste dönüşüyodu klomende yumurta geliştiriciymiş iğnemi etkili olacak bende acaba. :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
bende aranıza yeni katıldım bende geçen klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama sonuç başarısız oldu sen kaç kere denedin ve sonuç belli oldumu acaba senin

kızlar bende geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay yine olucam aranızda 2. defa denemede kalan varmı acaba

ben 3. kez kolmen kullandım cuma gunu ığne vuracak. dr.um bakalım hayırlısı.. hersey kafaya takmamakta ama olmuyr işte :umursamaz:

arkadaslar baska bölümlerdede yazdım ama geri dönüp nereye yazdıgımıda unuttum:) bende klomen kullandım ovıtrelle çatlatma iğnesi vuruldum.simdide bana dushaston hapı verdi.4 gün sonrada oda bitecek bende merakkla bekliyorum hepimiz için hayırlısı diyorum:emir_bebek:

ben geçen ay klomen kullandım 14. günümde doktoruma gittim çatlamıştı hemde çok yeniydi ama tutmadı bu ayda kullandım gittim bu sefer gittiğim gün çatlamamıştı ama çatlamak üzere bir hafta süre içinde çatlar dedi zaten akıntılarımda geldi belirti olarak şimdi beklemedeyim ama geç yumurtladım 14. günde daha çatlamamıştı dr gittiğimden birkaç gün sonra yumurtlama akıntım yine geldi o yüzden testi de geç yapıcam yarın 28. günüm iki gündür acaba oldummu diye lavaboya gidiyorum hep Allah herkse nasip etsin bu benim tutmazsa bir daha ki aya da klomen kullanmıcam hem misafirim gelecek felan düğünümüz var o yüzden çalışma yapmaya zamanımızda olmıcak boşuna kullanmam sonra da klomensiz denicem çatlıcak mı bakalım çünkü birkaç öncesine kadar yumurtalarımda sorun yoktu..

arkadaşlar hep içimde olmayacak gibi bir his vardı ama oldu :emir_bebek: anladım ki olumlu düşünmek gerekiyormuş . 29 haziranda yapılmıştı iğne 17 haziranda kanda çıktı ama görünmüyordu. Bugün gittim dra kesesi oluşmuş görünüyordu. Çok güzel bi duyguymuş insanın ayakları yerden kesiliyor. hihoyyyt Rabbim isteyen herkese versin...

arkadaşlar hep içimde olmayacak gibi bir his vardı ama oldu :emir_bebek: anladım ki olumlu düşünmek gerekiyormuş . 29 haziranda yapılmıştı iğne 17 haziranda kanda çıktı ama görünmüyordu. Bugün gittim dra kesesi oluşmuş görünüyordu. Çok güzel bi duyguymuş insanın ayakları yerden kesiliyor. hihoyyyt Rabbim isteyen herkese versin...

tebrikler canım sağsalim bebeğini de kucağına alırsın inşallah.
ne kadar şanslısın sanırım ilk denemende kaldım tuubaaoz,darısı bizim başımıza inşallah alkisalkisalkis

benım bu ıkıncı olacak bugun daha yenı basladım bu seferde tutmazsa heralde asıla olacak hayırlısı ne yapalımmm

hayırlısı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin işallah:ecrin_bebek: ben de bu ay klomen kullandım ama bir tane dedi doktor, sonra gittim yumurta olmamış dedi keşke iki tane içseydin dedi:tomato::tomato: ben de de pco var, sana sorum kaç yaşındasın, baktım izmirdesin hangi doktora gidiyorsun ve başka birşey denedin mi alternatif tıp falan gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum

hayırlısı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin işallah:ecrin_bebek: ben de bu ay klomen kullandım ama bir tane dedi doktor, sonra gittim yumurta olmamış dedi keşke iki tane içseydin dedi:tomato::tomato: ben de de pco var, sana sorum kaç yaşındasın, baktım izmirdesin hangi doktora gidiyorsun ve başka birşey denedin mi alternatif tıp falan gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum

teşekkür ederim, allah bu duyguyu yaşamayı sizlere de nasip etsin çok güzel. yaşım 25. bende günde 2tane kullanmıştım klomeni. başka bir şeyde denemedim. smyrna art'da ayla hanım var ona gidiyorum hastaneden ve doktorumdan çok memnunum

X