Kızlar bir erkeğin önce neresine bakar?

ben giyimine ve düşünce yapısına bakarım.
boy,pos,güzellik,çirkinlik gelip geçici şeyler bana göre.

valla bende gözlerine bakıyorum. bide çook fena bakarım yani. valla resim bölümü okumamdan mıdır nedir. çook inceliyorum ben ya. hani kişiden hoşlanmasam da karşımdaki bu kız benden hoşlanıyo lan gibisinden düşünür yani. bide omuzlarına dikkat ederim, ellerine ve poposuna. laelaelaelaelae

yapılan bir araştırmaya göre ilk poposua bakıyormuşuz diye biliyorum ama ben dikkat etmiyorum popoya yaa:) gözü varken orasını napim dimi:)

ben bütününe bakarım giyimine kuşamına boyuna posuna..sonra konuşmasına ses tonuna.yürüyüşüneeee en çok duruşuna yüryüşüne takılırm ben ya...

ilk önce boyuna posuna :kedi:
gözlerine
dişlerine
ellerine
ayakkabısına, giyimine eğer hepsinden tam not alırsa bu iş tamamdır opuyorumnanaktan

önce temizliğine ve ayakkabısına
sonra giyim tarzına
boy ve kilosuna..
konuşma tarzına, davranışlarına,
eğitimine
espri yeteneğine
terbiyesi ve ahlakına..

Önce boy pos yüz sonrada poposuna poposuz erkeklere bayılıyorum bide o kot böyle düşüyo ya süper duruyorr :jeyyar: :jeyyar:

önce omuzlarına sonra popişine :))) nedense erkeklerin popişi çok dikkatimi çekmiştir :)) tepsi kıçları hiç sevmem şöyle dolgun olacak elime gelcek yani :))

Son düzenleme:
önce omuzlarına sonra popişine :))) nedense erkeklerin popişi çok dikkatimi çekmiştir :)) tepsi kıçları hiç sevmem şöyle dolgun olacak elime gelcek yani :))

:roflol: :roflol: :roflol: bende tam tersi hiç sevmem dolgun kıçlıları accık pantolon düşsün üstünden daha iyi :jeyyar: :jeyyar:

eğer aşırı göze batacak kadar şişko değilse ilk önce ellerine bakarım ben de.. giyim tarzı da önemlidir benim için polat alemdar gibi gezen tipler nedense itici geliyor bana belki de genç yaştakilere biraz daha spor giyimi yakıştırdığımdandır. bir de parfümü cidden önemliymiş sanırım şimdi okuyunca aklıma geldiğine göre:) ama herşeyin başında temiz olması çok önemli. mesela dışarıda biryerde wc gidip de kuru ellerle dönen erkekler kadar iticisi yok bence... takıntılımıyım ne:)

genel olarak bakarım bi direk ya:) giyim tarzı cok onemli ondan sonra sacları

zayıf erkeği hiç sevmem tipine bakarım yani önce diş kesinlikle ve giyim tarzı

X