lütfen yardımmm

semramsu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
43
1
ben kasımın 27 hastaladım. 1 haftadır sık sık idrara cıkma,karnımın sol tarafında hastalanacakmışım gibi agrılar,agzıma acı su gelmesi,göğüs uclarında kaşıntı ara sıra sızı .eşim hamilesin diye tutturdu sizce

Canım çok düşünme bence.Benimde geçen ay vücudum garip garip tepkiler verdi kesin hamileyimdir diye düşündüm bütün belirtileri yaşadım ve regl tarihim 5 gün geri attı ama hamile değil regl oldum.Ne hayalkırıklığına uğradım anlatamam.Sende benim gibi olma diye söylüyorum.Takma bunları kafana

Bu topiklerde gezinen bütün arkadaşlar hemen hemen her ay hamilelik belirtisi yaşıyor ve maalesef regl oluyorlar.Herhalde psikolojik olarak kendimize bunları hissettiriyoruz.Tabii gönlüm burdaki isteyen herkesin hamile kalmasından yana ama hayırlısı diyelim

Bu topiklerde gezinen bütün arkadaşlar hemen hemen her ay hamilelik belirtisi yaşıyor ve maalesef regl oluyorlar.Herhalde psikolojik olarak kendimize bunları hissettiriyoruz.Tabii gönlüm burdaki isteyen herkesin hamile kalmasından yana ama hayırlısı diyelim

evet sana katılıyorum zorla kenmizde hamilelik belirtisi yaratıyoruz. sonrada kendi kendimize üzülüyoruz. bence beklemekte yarar var.:)

X