Genetik Test Fiyatları

nihal1902

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
25
0
arkadaslar ben 2 defa tup bebek tedavısı yaptırdım tutmadı 3. de sansa bırakmak ıstemıyorum ve ıyı bır hastane arıyorum. bu arada gorustugum dr ler genetık testler yaptırmamı soyluyor fıyatlarını bılen varmı baya bır tutuyor

merhaba biz genetik testi 50tl ye yaptırdık (araştırdık biz ve en uygun yerde yaptırdık normalde başka yerlerde daha pahalı).Yalnız bunda sırf bana bakıldı erkeğe bakılmasında kromozom analizi yapılıyor.Onunda gene heryerde değişiyor fiyatı.135tl en uygun fiyat canım.

canım bende yani yaptıracagım evet çok pahalı geldi bana onun dısındada testler istedi dr. bende zeynepkamilde yaptıracagım ücretsiz randevü aldım gittim ayın 23 yapılacak testim sevgiler

Arkadaşlar,

Aminiyosentez fiyatı aldım, özel bir klinik 1.900 lira , özel bir hastane 2.500- 3000 arası fiyat verdi.
Bu test cidden bu kadar pahallımı? Uygun fiyata yapılan yer var mıdır?

6 ay kadar önce ank genlap ta yaptırdık yalan olmasın ama 100 civarıydı galiba. biz ikimizde yaptırdık toplam 200 tl verdik. anatolya bizi oraya yönlendirmişti hiç araştırmadan gittik.

arkadaşlar bu sene içerisinde ıstanbul da genetik testi yaptıran var mi fiyatlari öğrenmek istiyorum

merhabalar bende yaptıracagım ama bana kastamonuda 2 bin fıyat cıktı. siz nerde yaptırdınız acaba

6 ay kadar önce ank genlap ta yaptırdık yalan olmasın ama 100 civarıydı galiba. biz ikimizde yaptırdık toplam 200 tl verdik. anatolya bizi oraya yönlendirmişti hiç araştırmadan gittik.
ankarada nereler var acaba bu testleri uygun yapan arkadslar bılenınız varmı

merhaba biz genetik testi 50tl ye yaptırdık (araştırdık biz ve en uygun yerde yaptırdık normalde başka yerlerde daha pahalı).Yalnız bunda sırf bana bakıldı erkeğe bakılmasında kromozom analizi yapılıyor.Onunda gene heryerde değişiyor fiyatı.135tl en uygun fiyat canım.

merhaba nerde 50 tl ye yaptırdınız acaba

bilgiler geçekten çok işime yaradı, hepinize teşekkürler arkadaşlar.

X