İzmir'de SGK anlaşması olan ,yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan hastaneler ?

A

AdaEge

Ziyaretçi
Merhabalar,

ızmir'de SGK anlaşması olan ,yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan hastaneler hangileri arkadaşlar ?

Bu gün bir arkadaş bana Karşıyaka daki Mitrayı tavsiye etti..

Ancak sitelerine baktığımda yeterince tatmin edici bilgi bulamadım...

Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.......

arkadaşım senin doktorun kim bilmyorum.keşke benim doktoruma gidebilsen.benim arkadaşım da çok problemli bir hamilelği oldu 4 kez değişik aylarda düşük yaptı en son 5,5 aylık doğum yaptı.dokuz eylül hsatanesinde yaptı en iyi orası yeni doğan ünitelerinde. bebiş şuan 2 yaşında ve hiç sorunu yok 3 aya yakın küvözde kaldı.daha sonra bende onun doktoruna gittim.bizim doktorumuz orada profesör hoş çocuk doktorumuzda oradan.sana tavsiye edibileceğim tek yer orası.doktor değiştirmekte istersen veririm telefonlarını sana.bebişlerini sağılıkla kucağına alırsın inşallah

arkadaşım senin doktorun kim bilmyorum.keşke benim doktoruma gidebilsen.benim arkadaşım da çok problemli bir hamilelği oldu 4 kez değişik aylarda düşük yaptı en son 5,5 aylık doğum yaptı.dokuz eylül hsatanesinde yaptı en iyi orası yeni doğan ünitelerinde. bebiş şuan 2 yaşında ve hiç sorunu yok 3 aya yakın küvözde kaldı.daha sonra bende onun doktoruna gittim.bizim doktorumuz orada profesör hoş çocuk doktorumuzda oradan.sana tavsiye edibileceğim tek yer orası.doktor değiştirmekte istersen veririm telefonlarını sana.bebişlerini sağılıkla kucağına alırsın inşallah

Canım çok teşekkür ederim ,ancak,Dokuz eylül üniversitesinde kötü anılarım var..Bir bayan dr ( o da profesördü ) beni 1 hafta boşu boşuna hastanede tutmuştu..Çok stresli günler geçirdim ben orada...Ayrıca Üniversite hastanelerinde yeterince hijyen olmadığını düşünüyorum :çok üzgünüm: Dokuz eylülde asistanlar herkesin içinde özel sorular soruyorlar ,hasta haklarına saygı diye bir şey yok..vs.. hiç sevmiyorum orayı açıkçası....:1no2:

Özel hastane şartlarını tercih ediyorum...

Çiğli deki Kent Hastanesinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi var.. ancak emekli sandığı antlaşması yokmuş.. ssk antlaşması var mı bilmiyorum...
hastane çok iyi.. gerek hijyen gerekse de hasta memnuniyeti açısından gerçekten kaliteli..daha yeni orda serklaj ameliyatı oldum... bizzat tecrübe ettim yani...

haklısın insanın kötü anıları oldumu zor o iş.yeni doğan ünitesi her hastanede yok.egeyi bir araştır bakalım. bir ara çınarlı hastanesinde vardı ama orasıda tam teşekkülü değil ve gittikçe bozuldu. şuan en iyi hastaneler gazi, özel ege sağlık, kent ama bunlarda da var mı bilmiyorum. ege sağlıkta yok onu biliyorum pardon bende premütre doğum yaptım orada küvöze ihtiyac olunsaydı dokuz eylüle götütrülecekti. ama şükür olmadı.

Çiğli deki Kent Hastanesinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi var.. ancak emekli sandığı antlaşması yokmuş.. ssk antlaşması var mı bilmiyorum...
hastane çok iyi.. gerek hijyen gerekse de hasta memnuniyeti açısından gerçekten kaliteli..daha yeni orda serklaj ameliyatı oldum... bizzat tecrübe ettim yani...

Canım ne kadarlıkken serklaj oldun ? ne kadar para aldılar ? Çınarlı nın artık emekli sandığı ve SGK anlaşması yokmuş ben de sitelerine baktım..Orada doğum yapan akrabalarım var zaten...Ama yeni doğan bakım ünitesinde çok para alırlar SGK nın kalkması kötü...

Serklajın nerde oldu canım ? Ne kadara mal oldu ? Benim dr um kentte israel aruh ama çok pahallı orası....:çok üzgünüm: Başka alternatiflere bakıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
kent hastanesinde oldu..detayları özeline yazdım canım...

kent hastanesinde oldu..detayları özeline yazdım canım...

Okudum canım,çok sağolasın..Ben de en erken ne zaman olucaksa o zaman olsun istiyorum..edamecrinin dediği gibi 11. hafta olabilir..Hangi dr yaptı ? Ne kadar kaldın 1 gece mi ?

Merhabalar,

İzmir'de SGK anlaşması olan ,yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan hastaneler hangileri arkadaşlar ?

Bu gün bir arkadaş bana Karşıyaka daki Mitrayı tavsiye etti..

Ancak sitelerine baktığımda yeterince tatmin edici bilgi bulamadım...

Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.......[/

liyadoracım merhaba zannederim eveli gün yazışmıştık bende aynı soruyu sormuştum sende egepol demiştin orda yoğun bakım ünitesi yokmuymuş yada bi sorunmu oldu canım
bide ben buğün eski doktoruma gittim ilk hamileligimdeki doktorum iren bede refik keleş
orasıda tüp bebek merkezi bir çok hastaları ikiz üçüz hamile tecrübelilerde oda bana bugün dokuz eylül dedi bu konuda en iyisiymiş oraya birkere gitmem ve dosya açtırmam gerekiyormuş daha sonra istedigim zaman doğum için gidebilirmişim ben şimdilik kontrollerimi refik beyde yaptıracagım 13 haftadayım erken bir hafta daha gidişata göre bişeyler yapacagız bakalım ama benim anladıgım kadarıyla ege ve dokuzeylülden başka
bu konuda güvenilir bir yer yok en iyiside dokuzeylül allah hakkımızda hayırlısını versin herşey en güzel şekilde olsun inşallahopuyorumnanaktan

1 gece kaldım.. doktorumu özeline yazdım canım... doktor duruma göre 1 ya da 2 gece demişti.. ertesi gün geldi kontrol etti ve taburcu olabileceğimi söyledi ancak evde 1 hafta hiç kalkmadan yatacaksın dedi... serklajla ilgili olarak da 15 günde tam olarak dikişin oturacağını söylemiş eşime.. 15 gün çok dikkat etmek gerekiyor yani... bu arada bugün de H1N1 aşısı oldum... doktorumun önerisiyle...

liyadoracım merhaba zannederim eveli gün yazışmıştık bende aynı soruyu sormuştum sende egepol demiştin orda yoğun bakım ünitesi yokmuymuş yada bi sorunmu oldu canım
bide ben buğün eski doktoruma gittim ilk hamileligimdeki doktorum iren bede refik keleş
orasıda tüp bebek merkezi bir çok hastaları ikiz üçüz hamile tecrübelilerde oda bana bugün dokuz eylül dedi bu konuda en iyisiymiş oraya birkere gitmem ve dosya açtırmam gerekiyormuş daha sonra istedigim zaman doğum için gidebilirmişim ben şimdilik kontrollerimi refik beyde yaptıracagım 13 haftadayım erken bir hafta daha gidişata göre bişeyler yapacagız bakalım ama benim anladıgım kadarıyla ege ve dokuzeylülden başka
bu konuda güvenilir bir yer yok en iyiside dokuzeylül allah hakkımızda hayırlısını versin herşey en güzel şekilde olsun inşallahopuyorumnanaktan
Canım egepol de varmış.Orası da alternatiflerim arasında..Ancak ben bostanlıda yaşıyorum..Ben dokuz eylülde saatlerce sıra beklemeyi ve yolu göze alamıyorum....Çok uzak....:çok üzgünüm: Üstelik orada çok kötü günler geçirmiştim..Bebeklerimin kaybından sonra ege de özel muayneye gittiğimiz halde saatlerce sıra bekledik..Zaten Ege labirent gibi..Oradaki bürokrasi beni canımdan bezdiriyor...Üniversite hastanelerini hiç mi hiç düşünmüyorum....:1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
1 gece kaldım.. doktorumu özeline yazdım canım... doktor duruma göre 1 ya da 2 gece demişti.. ertesi gün geldi kontrol etti ve taburcu olabileceğimi söyledi ancak evde 1 hafta hiç kalkmadan yatacaksın dedi... serklajla ilgili olarak da 15 günde tam olarak dikişin oturacağını söylemiş eşime.. 15 gün çok dikkat etmek gerekiyor yani... bu arada bugün de H1N1 aşısı oldum... doktorumun önerisiyle...

Hayırlısı olsun canım.Benim de aklımda bulunsun...Ben domuz gribi aşısını hiç düşünmüyorum..Eşimin önerisi ile..:1no2: Eşim de farmakoloji dr u ve ilaç firmasında çalışıyor...

o zaman kendine çok dikkat et canım... kimseye yaklaşma :)

Canım zaten şu an çalışmıyorum.Evden dr a dr dan eve..Taksi ile gidiyorum.otobüs falan binmiyorum..Eşimle bile tokalaşıp öpmüyorum..kaydirigubbakcemile3

Canım egepol de varmış.Orası da alternatiflerim arasında..Ancak ben bostanlıda yaşıyorum..Ben dokuz eylülde saatlerce sıra beklemeyi ve yolu göze alamıyorum....Çok uzak....:çok üzgünüm: Üstelik orada çok kötü günler geçirmiştim..Bebeklerimin kaybından sonra ege de özel muayneye gittiğimiz halde saatlerce sıra bekledik..Zaten Ege labirent gibi..Oradaki bürokrasi beni canımdan bezdiriyor...Üniversite hastanelerini hiç mi hiç düşünmüyorum....:1no2:

canım sen kaç haftalık hamilesin sekiz dokuz filanmı yoksa ben çizelgeden çıkaramadımmı.bide bu bilinen bişey özellikle ege stajerlerin doktor edasıyla dolaşıp hastalarla ilgilendigi bir yer.doktorumda dedi bugün hem yoğun bakım olarakta yeterli deyilmiş dedigim gibi en ileri derecede dokuz eylül.
ama allah korusun çok erken bir dogumda özeldede yapsaz bebeklerimizi ya tepecik ya ege yada dokuzeylüle götürüyorlarmış zannederim allah öyle bir duruma yolaçacakşeyler getirmez inşallah başımıza.sen yinede canım neolur ne olmaz diye dokuzeylülde bir dosya açtırtsan iyi olur bebeklerin için yani şuanda ege bile yeterli deyilken egepolün konusubile olamaz zannederim.ama işte insan kontrollerini yaptırdıgı yerde yapmak istiyor
dogumunu. dedigim gibi ben şimdilik en güvendigim doktora yirmi küsurlu haftalara kadar gidecegim hayırlısı

canım sen kaç haftalık hamilesin sekiz dokuz filanmı yoksa ben çizelgeden çıkaramadımmı.bide bu bilinen bişey özellikle ege stajerlerin doktor edasıyla dolaşıp hastalarla ilgilendigi bir yer.doktorumda dedi bugün hem yoğun bakım olarakta yeterli deyilmiş dedigim gibi en ileri derecede dokuz eylül.
ama allah korusun çok erken bir dogumda özeldede yapsaz bebeklerimizi ya tepecik ya ege yada dokuzeylüle götürüyorlarmış zannederim allah öyle bir duruma yolaçacakşeyler getirmez inşallah başımıza.sen yinede canım neolur ne olmaz diye dokuzeylülde bir dosya açtırtsan iyi olur bebeklerin için yani şuanda ege bile yeterli deyilken egepolün konusubile olamaz zannederim.ama işte insan kontrollerini yaptırdıgı yerde yapmak istiyor
dogumunu. dedigim gibi ben şimdilik en güvendigim doktora yirmi küsurlu haftalara kadar gidecegim hayırlısı

Canım deü de zaten dosyam var..Ben yıllarca o hastaneye çok gittim...Gittiğim için olumlu düşünemiyorum....mafoldumben

cnm egepol ii bir hastane diye duydum ayrıca yenidoğan ünitesi ve sgk ile anlaşması var...
araştır istersennn ve çok yeni bi hastane...

cnm egepol ii bir hastane diye duydum ayrıca yenidoğan ünitesi ve sgk ile anlaşması var...

Canım doğum için benim de aklıma yattı orası..a.s
Ama yüksek riskli gebelik dr u olarak ve gebelik takipleri olarak Kent hastanesinde bir dr düşünücem sanırım ben de...

:kahve: kesinlikle öyle..

Canım doğum için benim de aklıma yattı orası..a.s
Ama yüksek riskli gebelik dr u olarak ve gebelik takipleri olarak Kent hastanesinde bir dr düşünücem sanırım ben de...

arkadaşım merhaba öncelikle rabbim meleklerini sağlıkla kucağında göstersin..
bende 12/09/09 da egepol de dünyaya getirdim kızımı..
ben yararlanamasamda sgk anlaşması var ortam temiz personel ilgi alaka gayet iyi...
ben çok memnun kaldım..
hatta ege sağlığın büyük yüzdeli ortağının oğlu bile eşini egepolde doğuma soktu gerisini siz düşünün ege sağlık bitti arkadaşlar bunu herkes kabul etsin dr.um çok direndi beni orada doğurtmak için ama orada hiç iyi anılarımız yok bizim... neyse konumuz o hastane değil ama egepolü uygun bir zamanda gidip görebilirsin bence kesin memnun kalırsın.. bikere yepyeni herşeyi güzel bir hastane personel genç pırıl pırıllar hatta benle damla hemşire ilgilenmişti sağolsun çok nazımızı çekti :))

X